Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 12

Naujoji Pasaulio Tvarka Beveik Atėjo, Bet Dar Ne Visi Ją Mato

Thesun.co.uk: Remiantis gautais pranešimais, britai gyvens su karantino apribojimais, kol nebus sukurta vakcina, kuri gali užtrukti „apie 18 mėnesių“. Griežtesni apribojimai bus palaipsniui naikinami, tačiau, tokie, kaip, pavyzdžiui, nuotolinis darbas ir izoliacija, jei pas jus viruso simptomai, pasiliks vienokia ar kitokia forma ir kitais metais.

Mokslininkai sako, kad vakcinos atradimas yra vienintelė „išėjimo iš krizės strategija“, o tai reiškia, kad šalis turės prisitaikyti prie „naujų standartų“, praneša Daily Mail. Anot Daily Mail, mokslininkai tikisi, kad vakcinos sukūrimas užtruks 18 mėnesių, o kai kurie apribojimai bus taikomi tol, kol bus sukurtas vaistas.

Praėjusį vakarą, aukštas pareigūnas netiesiogiai patvirtino šią informaciją. Interviu The Telegraph jis sakė, kad socialinio atstumo priemonės gali tekti palikti galioti „neribotą laiką“, tol, kol šalis gali kontroliuoti virusą. Galbūt, paskutiniai bus leisti dideli visuomenės susibūrimai, o tų, kurie yra pažeidžiami viruso, bus paprašyti likti namuose.

Komentaras ir asmeninė nuomonė: kovo mėnesį mes kalbėjome, skelbdami pirmąją dviejų savaičių karantiną – karantinai bus įvedami neribotam laikui ir nutarimais dėl „pratęsimo“  vyriausybė tiesiog atideda pranešimą pagrindinei naujienai. Tai yra žinia, kad visuotinis karantinas nustatomas bent metams ir galbūt net amžinai. Tiksliau – kol egzistuos Naujoji pasaulio tvarka. Artimiausiu metu, tai atrodys maždaug taip (na, tai galėsime matyti, ar bus pratęstas karantinas toliau ir kuo tai bus pagrįstas):

Blokavimas bus nuolatinis... TIK SVARBIOMS įmonėms bus leista egzistuoti nuo šiol.

Socialinis darbas internetu „per atstumą“ nuo šiol bus pastovus... visos socialinės sąveikos bus vykdomos internete. Būtent, todėl, Facebook įsigijo VR-kompaniją Oculus Rift, ir būtent todėl Elonas Muskas, kuria kompiuterinę sąsają smegenims su Neuralink.

Tikroji priežastis, kodėl jie kalba apie „socialinį atstumą“, yra ta, kad žmogaus sekimo sistema su dirbtinio intelekto pagalba, kurie ją naudoja 5G dislokavimui, reikalingas atstumas tarp žmonių, kad būtų galima visiškai sekti visus.

Ši problema žinoma visame pasaulyje, kurie dirba su žmonių sekimo technologijomis, dėl kurios minios (žmonių) tankis priverčia dirbtinį intelektą „nusimušti“ ir kyla problemos nustatyti žmones didelėse grupėse. Jie naudoja viruso gąsdinimo taktika, norėdami priversti žmones elgtis taip, kad dirbtinio intelekto sistema be klaidų sektu visus.

Dabartinei ekonomikai, pagrinde ant skolų, bus leista visiškai žlugti, o pagrindinis lokauto pasiteisinimas bus CoronaVirus. Sistema, laukianti savo valandos, kad pakeistų ją, bus 100% skaitmeninė valiuta.

Universalus bazinis pelnas (pajamos) bus prieinamas TIK tiems, kurie pasinaudos Bilo Geitso skaitmeniniu implantu, susijusia su vakcina.

Jei jums NĖ reikalingas arba neturite kvalifikacijos (specialybės) darbui įmonėje, įtrauka kvalifikacija kaip SVARBI, jūs NE gausite universalių bazinių pajamų (kitaip tariant atlyginimo) ir negalėsite IŠGYVENTI.

Štai jų planas, todėl nesakykite vėliau, kad nebuvote įspėti.

Pranešimas pono Covid Joker iš GLP, paskelbtas prieš dešimt dienų.  Nuo to laiko visuomenė apie tai diskutuoja su siaubinga jėga, nes kiekvienos dienos prognozė vis labiau primena tiesą. Ir dabar, po to, kai karantinas pratęsiamas „neribotam laikui“, skelbia dabar britų valdininkai, visa tai ne tik panašu į teisybę, o grynų gryniausia tiesa.

Galima ginčytis dėl kai kurių autoriaus nuomonės punktų, visų pirma, nesame tikri, kad blokavimo priežastis yra tik dirbtinis intelektas, vis dėlto pagrindi žinia yra aiški: nuo šiol verslas skirstomas į „svarbų“ ir „nesvarbų“ (‘essential’ business and a ‘nonessential’ business). Todėl dabar visus domina klausymas: koks verslas yra svarbus? Businessinsider.com su malonumu išvardija visa tai:

Svarbus verslas:

 • Prekybos centrai ir maisto parduotuvės
 • Vaistinės
 • Šiukšlių rinkimas;
 • Sveikatos centrai;
 • Ūkio prekių parduotuvės;
 • Degalinės ir automobilių paslaugos;
 • Bankai;
 • Paštas ir laivybos kompanijos;
 • Veterinarijos klinikos ir naminių gyvūnėlių parduotuvės;
 • Ūkininkų turgūs ir maisto bankai;
 • Mokymo įstaigos mokančios nuotoliniu būdu;
 • Žemės ūkis ir maisto pramonė;
 • Sandėliavimas, saugojimas ir platinimas;
 • Transportas, įskaitant oro linijas, taksi ir automobilių nuoma;
 • Įmonės, leidžiančios veikti didelėms įmonėms (pvz. elektrinės).

Nesvarbus verslas:

 • Teatrai;
 • Sporto salės ir poilsio įrenginiai;
 • Kūno priežiūros salonai;
 • Muziejai
 • Kazino ir bėgimo takeliai;
 • Prekybos centrai;
 • Boulingo takai;
 • Sporto ir koncertų vietos;
 • Restoranai ir barai;
 • Vyno parduotuvės;
 • Pramonės produkcija, nesusijusi su pagrindine funkcija;
 • Statyba;
 • Ginklų parduotuvės;
 • Produktai namams ir biurui.

Jau dabar matome, kad pažeidžiamos preliminarios taisyklės. Taigi, statybos, kaip ir antrarūšė, visur veikia, o tuo metu, žmonės, susiję su transportu ir žemės ūkiu, turi didelių problemų. Nepaisant to, tendencija akivaizdi: ginklų parduotuvės, sportas, mokslas, kur reikalingas mokytojas, susirinkimai į mitingus protestui – ne, bankai – taip. (kažkada minėjau dėl mokytoju, koks laukia jų likimas, dėl nuotoliniu būdo mokymo komentaruose buvo pasijuokta, na dabar laukiam kas bus).

Kita įdomi tendencija yra „vyno parduotuvės“ ir „prekybos centrai“, apimantys daug visko, pradedant nuo mažų parduotuvėlių, kurių statybos žmonės kaupė pinigus dešimtmečius ir baigiant turgaus taškais turguose. Parduoti kažkokį „šūdą“ prekybos centre, kur uždarose patalpose klaidžioja minios – tai galima, o parduoti, tą patį atvirame lauke arba nedidelėje parduotuvėje su dviem pirkėjais piko valandomis nebeįmanoma.

Bet kas yra prekybos centras? Prekybos centras yra korporacija, tai yra didžiulis tinklas ir didžiuliai pinigai. Nėra jokio prekybos centro, kuris stovi pats sau ir priklausytų vienam asmeniui. Todėl, jei leidžiama prekiauti tik prekybos centams – visi kiti pardavėjai lekia lauk.

Taigi, kaip ir visa kita: kova su epidemija užmuša visą smulkųjį ir vidutinį verslą, viena niša lieka tiems – darbas internete, jei tai leidžia profilis. Bet konkuruoti su korporacijomis internete, taip pat bus labai sunku.

Pasauliniu mastu vidurinė klasė truputi skiriasi – tai yra žmonės, kurie turi nedidelį niekį pinigų ir nuolat iššvaisto. O, jeigu dar bus valiutų griūtis, tai grius ir vidutinė klasė. Liks tik korporacijos ir minios žmonių, kurie bus priversti kiekvieną dieną eiti dirbti į korporacijas. Ir jie neturės laiko mitingams ir klastingoms teisėms. Ne visi bus samdomi, o tik tie, kurie turi vakciną + skaitmeninį implantą.

Taigi, kaip teisingai pažymėjo ponas Covid Joker, sveiki atvykę į naują pasaulį ir nesakyk, kad nebuvai įspėtas.

Naujoji Pasaulio Tvarka Beveik Atėjo, Bet Dar Ne Visi Ją Mato

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
VIsiškos nesąmonės.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau