- 12.04.2020
- 4.0 Reitingas
- 5582 Peržiūrų
- Komentarai
Thesun.co.uk: Remiantis gautais pranešimais, britai gyvens su karantino apribojimais, kol nebus sukurta vakcina, kuri gali užtrukti „apie 18 mėnesių“. Griežtesni apribojimai bus palaipsniui naikinami, tačiau, tokie, kaip, pavyzdžiui, nuotolinis darbas ir izoliacija, jei pas jus viruso simptomai, pasiliks vienokia ar kitokia forma ir kitais metais.
Mokslininkai sako, kad vakcinos atradimas yra vienintelė „išėjimo iš krizės strategija“, o tai reiškia, kad šalis turės prisitaikyti prie „naujų standartų“, praneša Daily Mail. Anot Daily Mail, mokslininkai tikisi, kad vakcinos sukūrimas užtruks 18 mėnesių, o kai kurie apribojimai bus taikomi tol, kol bus sukurtas vaistas.
Praėjusį vakarą, aukštas pareigūnas netiesiogiai patvirtino šią informaciją. Interviu The Telegraph jis sakė, kad socialinio atstumo priemonės gali tekti palikti galioti „neribotą laiką“, tol, kol šalis gali kontroliuoti virusą. Galbūt, paskutiniai bus leisti dideli visuomenės susibūrimai, o tų, kurie yra pažeidžiami viruso, bus paprašyti likti namuose.
Komentaras ir asmeninė nuomonė: kovo mėnesį mes kalbėjome, skelbdami pirmąją dviejų savaičių karantiną – karantinai bus įvedami neribotam laikui ir nutarimais dėl „pratęsimo“ vyriausybė tiesiog atideda pranešimą pagrindinei naujienai. Tai yra žinia, kad visuotinis karantinas nustatomas bent metams ir galbūt net amžinai. Tiksliau – kol egzistuos Naujoji pasaulio tvarka. Artimiausiu metu, tai atrodys maždaug taip (na, tai galėsime matyti, ar bus pratęstas karantinas toliau ir kuo tai bus pagrįstas):
Blokavimas bus nuolatinis... TIK SVARBIOMS įmonėms bus leista egzistuoti nuo šiol.
Socialinis darbas internetu „per atstumą“ nuo šiol bus pastovus... visos socialinės sąveikos bus vykdomos internete. Būtent, todėl, Facebook įsigijo VR-kompaniją Oculus Rift, ir būtent todėl Elonas Muskas, kuria kompiuterinę sąsają smegenims su Neuralink.
Tikroji priežastis, kodėl jie kalba apie „socialinį atstumą“, yra ta, kad žmogaus sekimo sistema su dirbtinio intelekto pagalba, kurie ją naudoja 5G dislokavimui, reikalingas atstumas tarp žmonių, kad būtų galima visiškai sekti visus.
Ši problema žinoma visame pasaulyje, kurie dirba su žmonių sekimo technologijomis, dėl kurios minios (žmonių) tankis priverčia dirbtinį intelektą „nusimušti“ ir kyla problemos nustatyti žmones didelėse grupėse. Jie naudoja viruso gąsdinimo taktika, norėdami priversti žmones elgtis taip, kad dirbtinio intelekto sistema be klaidų sektu visus.
Dabartinei ekonomikai, pagrinde ant skolų, bus leista visiškai žlugti, o pagrindinis lokauto pasiteisinimas bus CoronaVirus. Sistema, laukianti savo valandos, kad pakeistų ją, bus 100% skaitmeninė valiuta.
Universalus bazinis pelnas (pajamos) bus prieinamas TIK tiems, kurie pasinaudos Bilo Geitso skaitmeniniu implantu, susijusia su vakcina.
Jei jums NĖ reikalingas arba neturite kvalifikacijos (specialybės) darbui įmonėje, įtrauka kvalifikacija kaip SVARBI, jūs NE gausite universalių bazinių pajamų (kitaip tariant atlyginimo) ir negalėsite IŠGYVENTI.
Štai jų planas, todėl nesakykite vėliau, kad nebuvote įspėti.
Pranešimas pono Covid Joker iš GLP, paskelbtas prieš dešimt dienų. Nuo to laiko visuomenė apie tai diskutuoja su siaubinga jėga, nes kiekvienos dienos prognozė vis labiau primena tiesą. Ir dabar, po to, kai karantinas pratęsiamas „neribotam laikui“, skelbia dabar britų valdininkai, visa tai ne tik panašu į teisybę, o grynų gryniausia tiesa.
Galima ginčytis dėl kai kurių autoriaus nuomonės punktų, visų pirma, nesame tikri, kad blokavimo priežastis yra tik dirbtinis intelektas, vis dėlto pagrindi žinia yra aiški: nuo šiol verslas skirstomas į „svarbų“ ir „nesvarbų“ (‘essential’ business and a ‘nonessential’ business). Todėl dabar visus domina klausymas: koks verslas yra svarbus? Businessinsider.com su malonumu išvardija visa tai:
Svarbus verslas:
- Prekybos centrai ir maisto parduotuvės
- Vaistinės
- Šiukšlių rinkimas;
- Sveikatos centrai;
- Ūkio prekių parduotuvės;
- Degalinės ir automobilių paslaugos;
- Bankai;
- Paštas ir laivybos kompanijos;
- Veterinarijos klinikos ir naminių gyvūnėlių parduotuvės;
- Ūkininkų turgūs ir maisto bankai;
- Mokymo įstaigos mokančios nuotoliniu būdu;
- Žemės ūkis ir maisto pramonė;
- Sandėliavimas, saugojimas ir platinimas;
- Transportas, įskaitant oro linijas, taksi ir automobilių nuoma;
- Įmonės, leidžiančios veikti didelėms įmonėms (pvz. elektrinės).
Nesvarbus verslas:
- Teatrai;
- Sporto salės ir poilsio įrenginiai;
- Kūno priežiūros salonai;
- Muziejai
- Kazino ir bėgimo takeliai;
- Prekybos centrai;
- Boulingo takai;
- Sporto ir koncertų vietos;
- Restoranai ir barai;
- Vyno parduotuvės;
- Pramonės produkcija, nesusijusi su pagrindine funkcija;
- Statyba;
- Ginklų parduotuvės;
- Produktai namams ir biurui.
Jau dabar matome, kad pažeidžiamos preliminarios taisyklės. Taigi, statybos, kaip ir antrarūšė, visur veikia, o tuo metu, žmonės, susiję su transportu ir žemės ūkiu, turi didelių problemų. Nepaisant to, tendencija akivaizdi: ginklų parduotuvės, sportas, mokslas, kur reikalingas mokytojas, susirinkimai į mitingus protestui – ne, bankai – taip. (kažkada minėjau dėl mokytoju, koks laukia jų likimas, dėl nuotoliniu būdo mokymo komentaruose buvo pasijuokta, na dabar laukiam kas bus).
Kita įdomi tendencija yra „vyno parduotuvės“ ir „prekybos centrai“, apimantys daug visko, pradedant nuo mažų parduotuvėlių, kurių statybos žmonės kaupė pinigus dešimtmečius ir baigiant turgaus taškais turguose. Parduoti kažkokį „šūdą“ prekybos centre, kur uždarose patalpose klaidžioja minios – tai galima, o parduoti, tą patį atvirame lauke arba nedidelėje parduotuvėje su dviem pirkėjais piko valandomis nebeįmanoma.
Bet kas yra prekybos centras? Prekybos centras yra korporacija, tai yra didžiulis tinklas ir didžiuliai pinigai. Nėra jokio prekybos centro, kuris stovi pats sau ir priklausytų vienam asmeniui. Todėl, jei leidžiama prekiauti tik prekybos centams – visi kiti pardavėjai lekia lauk.
Taigi, kaip ir visa kita: kova su epidemija užmuša visą smulkųjį ir vidutinį verslą, viena niša lieka tiems – darbas internete, jei tai leidžia profilis. Bet konkuruoti su korporacijomis internete, taip pat bus labai sunku.
Pasauliniu mastu vidurinė klasė truputi skiriasi – tai yra žmonės, kurie turi nedidelį niekį pinigų ir nuolat iššvaisto. O, jeigu dar bus valiutų griūtis, tai grius ir vidutinė klasė. Liks tik korporacijos ir minios žmonių, kurie bus priversti kiekvieną dieną eiti dirbti į korporacijas. Ir jie neturės laiko mitingams ir klastingoms teisėms. Ne visi bus samdomi, o tik tie, kurie turi vakciną + skaitmeninį implantą.
Taigi, kaip teisingai pažymėjo ponas Covid Joker, sveiki atvykę į naują pasaulį ir nesakyk, kad nebuvai įspėtas.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.