Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 2

"Naujoji pasaulinė tvarka mus veda Armagedono link" perspėja senatorius

"Naujoji pasaulio tvarka" veda žmoniją Armagedono link, perspėjo į pensiją išėjęs Virdžinijos valstijos senatorius ir į atsargą išėjęs jūrų pulkininkas Richardas Blackas (Richard Black).

Pasak pulkininko Ričardo Blacko, Ukrainos paraiška tapti NATO nare ir šimtų tūkstančių Rusijos karių mobilizacija yra reikšminga eskalacija.

"Globalistai nenumaldomai žygiuoja mūsų link šio branduolinio Armagedono", - rašė jis antradienį Kongrese paskelbtame atvirame laiške.

Apie tai praneša Zerohedge.com: Blackas nurodė: "Pulkininkas Blackas, remdamasis tuo, kad, pvz:

Juodasis Blackas atkreipė dėmesį, kad karo nebūtų buvę, jei 2014 m. nebūtume nuvertę demokratiškai išrinktos Ukrainos vyriausybės ir smurtu nušalinę prezidento V. Janukovyčiaus (Yanukovych). Vėliau mes skatinome karą užtvindydami Ukrainą didžiulėmis ginklų siuntomis.

Buvęs senatorius teigė, kad "JAV galėjo pasiekti taiką paprasčiausiai spausdamos Ukrainą įgyvendinti 2014 m. pasirašytus Minsko taikos susitarimus, kuriais buvo nustatyta aiški sistema, kaip taikiai išspręsti neišspręstus klausimus. Ukraina pažadėjo įgyvendinti Minsko susitarimus, bet vietoj to pasirinko kariauti Donbase ateinančius septynerius metus". 

Jis sakė, kad NATO galėjo siekti taikos, bet vietoj to pasirinko karą. NATO turėjo daug galimybių siekti taikos, bet sąmoningai pasirinko karą. JAV suprato, kad, Rusijai stovint nugara į sieną, ji neturės kito pasirinkimo, kaip tik pulti. 2007 m. JAV ambasadorius Rusijoje Viljamas Bernsas (William Burns) aštriai perspėjo, kad judėjimas siekiant įtraukti Ukrainą į NATO gali sukelti karą tarp Ukrainos ir Rusijos. Nepaisant to, B. Obamos (Obama) administracija nuvertė Ukrainos prezidentą ir įvežė ginklų, žinodama, kad tai sukels karą.

Blekas sakė, kad milijardierių elitas, kuris suinteresuotas šiuo regionu, siekia "gauti pelno iš karo, net jei tai reiškia lošimą šimtų milijonų žmonių gyvybėmis visame pasaulyje". 

"Ar turėtume sunaikinti pasaulio gyventojus, kad įsikištume į karą pasienyje, kur JAV neturi gyvybiškai svarbių nacionalinių interesų?" - klausė buvęs senatorius. 

Blackas paragino nedelsiant nutraukti šį karą, padarant Ukrainą neutralia, neprisijungusia valstybe, "kaip tai padarėme Šaltojo karo su Austrija 1955 m.". 

Tačiau atrodo, kad buvusio senatoriaus raginimas išvengti tolesnio konflikto liko neišgirstas po to, kai V. Zelenskis (Zelensky) pareiškė ketinantis prašyti skubios narystės NATO, kai prezidentas V. Putinas (Putin) paskelbė aneksavęs 15 % Ukrainos teritorijos. 

Remiantis 5 straipsniu, bet koks Ukrainos priėmimas į NATO automatiškai sukeltų Rusijos ir Vakarų pasaulinį karą (Trečiąjį pasaulinį karą / WWIII). 

Penktadienį sakydamas kalbą V. Putinas pareiškė, kad JAV sukūrė "precedentą" panaudodamos branduolinius ginklus prieš Japoniją Antrojo pasaulinio karo metais. 

Praėjusią savaitę karinio jūrų laivyno admirolas Čarlzas A. Ričardas (Charles A. Richard) - šiuo metu einantis JAV strateginės vadovybės vado pareigas - perspėjo, kad gali laukti "galimas tiesioginis ginkluotas konfliktas su branduolinį ginklą galinčia turėti lygiaverte šalimi".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau