Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 26

Kaip iš bet kokio ginčo sukurti konstruktyvų pokalbį?

Kaip iš bet kokio ginčo sukurti konstruktyvų pokalbį?

Kaip įprastą buitinį kivirčą paversti konstruktyviu pokalbiu vos viena fraze?

Mes visi ginčijamės. Santykiuose su mylimu žmogumi, darbe, tarp draugų. Tai normalu ir natūralu, nes per ginčą kalbamės su kitais apie savo nesutarimus, apie asmeninių ribų buvimą. Tačiau dažnai nutinka taip, kad kivirčas tampa neproduktyvus.

Jis paprasčiausiai pereina iš "Pokalbio apie santykius" kategorijos į "Pokalbį apie abipusį įžeidinėjimą". O tai neišvengiamai lemia santykių pablogėjimą.

Kodėl taip svarbu ginti tai, kas teisinga?

Todėl, kad tai pasąmoningai garantuoja mūsų saugumą. Juk jei laimi mūsų požiūris, vadinasi, mes atstovaujame daug kam iš savęs. Kas nutinka pralaimėjimo atveju? Tai tarsi parodo mūsų menkumą ir netinkamumą.

"Pastebėjau, kad visiškai negaliu susitaikyti su pralaimėjimais. Ir tai taikoma ne tik rimtiems su darbu susijusiems dalykams. Stalo žaidimai yra mano skausmas. Kai su kuo nors konkuruoju ir iš tų varžybų išeinu pralaimėjęs, jaučiuosi labai blogai. Vėliau galiu net nebendrauti su laimėjusiu asmeniu. Žinau, kaip tai keista, bet nieko negaliu padaryti", - sako Marina.

Kokia frazė gali padėti perkelti pokalbį iš ginčo į konstruktyvų santykių aiškinimąsi?

"Tu ir aš esame toje pačioje pusėje." Šia paprasta fraze primenate savo pašnekovui, kad turite bendrą tikslą. O tai reiškia, kad tiesiog nėra prasmės piktai konkuruoti vienas su kitu.

Tai ypač aktualu meilės santykiuose. Sutikite, kartais pamirštame, kad mylime vienas kitą, pradėdami iš tikrųjų konkuruoti su savo partneriu. Prie ko priveda toks elgesys? Tik į pačių abipusių nuoskaudų kaupimąsi, kurios paprastai išreiškiamos ne ramioje atmosferoje, o kivirčo įkarštyje.

Jei jums svarbu išlaikyti emocinį ryšį su žmogumi, neprarasti jo pasitikėjimo ir nenustoti pasitikėti savimi, verta kuo dažniau prisiminti paprastą dalyką: "Jūs esate toje pačioje pusėje". Ir jei nuspręsite eiti prieš savo partnerį, eisite ir prieš save. Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums nuo šiol susilaikyti nuo toksiškų konfliktų ir konstruktyviai spręsti problemas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau