Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 31

Kodėl ivermektinas vis dar neskiriamas kovidams gydyti?

(Paranormal) Dar vasario mėnesį Tokijo medicinos asociacijos vadovas Haruo Ozaki viešai paskelbė, kad ivermektinas yra saugi ir veiksminga priemonė nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19). Ir vis dėlto iki pat šios dienos šis vaistas tebėra draudžiamas išrašyti didžiojoje pasaulio dalyje.

Korumpuota medicinos įstaiga ir toliau stumia mirtinas injekcijas ("vakcinas") ir veido kaukes (medžiagines arba kiniškas plastikines) kaip "sprendimą" nuo Vuhano gripo, teigdama, kad ivermektinas skirtas tik gyvūnams, o tai yra melas. Kadangi Tonis Faučis (Tony Fauci) ir kiti giliosios valstybės tironai uždraudė skirti ivermektiną žmonėms, daugelis nusprendė pirkti gyvuliams skirtą versiją iš pašarų parduotuvių, nes jai nereikia recepto.

Tiesą sakant, ivermektinas yra patvirtintas FDA (Maisto ir vaistų administracijos) prieš kelis dešimtmečius. Be to, jo gamyba kainuoja vos kelis centus, ypač todėl, kad jis nepatentuotas ir gali būti gaminamas generiškai.

Jei ivermektinas būtų plačiai naudojamas visus praėjusius metus, plandemija jau seniai būtų pasibaigusi. Niekada nebūtų prireikę Donaldo "vakcinos tėvo" Trampo (Donald "father of the vaccine" Trump) schemos "Operacija "Warp Speed" ir gyvenimas jau būtų grįžęs į normalias vėžes.

Vietoj to amerikiečiams ir daugeliui kitų tironijos sąlygomis gyvenančių žmonių jų valdovai pasakė, kad ivermektinas, hidroksichlorokvinas (HCQ) ir kitos priemonės yra uždraustos. Vienintelė galimybė - skiepai nuo Fauci gripo ir veido apdangalai, ir taškas.

Dėl šio vyriausybės įsako buvo sužeista ir mirė dešimtys tūkstančių žmonių - žinoma, be reikalo, nes ivermektinas ir HCQ galėjo išgelbėti daugelį iš jų.

"Nors valdžios institucijų nusikaltimų, padarytų per COVID-19 pandemiją, sąrašas yra ilgas, galbūt didžiausias nusikaltimas iš visų yra tyčinis saugių ir veiksmingų gydymo būdų slopinimas", - pažymi daktaras Džozefas Merkola (Joseph Mercola), didelis natūralių gydymo priemonių šalininkas.

Ivermektinas labai sėkmingai naudojamas Indijoje

Indijos valstybė yra puikus ivermektino saugumo ir veiksmingumo pavyzdys. Šios šalies vyriausybė jį skiria kovidozėmis sergantiems pacientams, kurių daugelis po šio gydymo visiškai pasveiko.

Ozaki nurodė Indiją kaip pavyzdį, kodėl ivermektinas turi būti skiriamas visur. Jis taip pat paminėjo Afriką, kurioje kiniviruso atvejų buvo minimaliai, jei iš viso jų buvo, nes ji atsisakė dalyvauti visoje plandeminėje isterijoje.

Pasirodo, ivermektinas Afrikoje plačiai skiriamas kaip vaistas nuo maliarijos. Dėl to kovidų ten praktiškai nėra, o tai tik įrodo, kad, nepaisant to, ką tvirtina Fauci, nuo šios ligos jau yra vaistų.

"Afrikoje, jei palygintume šalis, kuriose ivermektinas dalijamas kartą per metus, su šalimis, kuriose ivermektinas neskiriamas... jos skiria ivermektiną ne tam, kad išvengtų KOVID, o tam, kad išvengtų parazitinių ligų... Jei pažvelgtume į KOVID skaičius šalyse, kuriose skiriamas ivermektinas, susirgimų skaičius yra 134,4 / 100 000, o mirčių skaičius - 2,2 / 100 000."

Deja, visoje Afrikoje stengiamasi nutraukti ivermektino skyrimą, o tai jau savaime kelia įtarimų. Dėl to ima daugėti mirčių.

"Dabar Afrikos šalyse, kuriose neskiriamas ivermektinas: 950,6 atvejo 100 000 gyventojų ir 29,3 mirties atvejo 100 000 gyventojų", - teigė Ozaki.

Kitaip tariant, yra aiškus dėsningumas, kad mirtingumas sumažėja, kai naudojamas ivermektinas. Priešingai, atimant iš žmonių ivermektiną, kaip tai darė Fauci ir kiti, daug žmonių žūsta, todėl Fauci yra masinis žudikas.

"Manau, kad skirtumas yra aiškus, - sakė Ozaki.

"Žinoma, negalima daryti išvados, kad ivermektinas yra veiksmingas, remiantis tik šiais skaičiais, tačiau kai turime visus šiuos elementus, negalime sakyti, kad ivermektinas visiškai neveiksmingas, bent jau aš."

Naujausius naujienų straipsnius apie vyriausybės plandeminį melą ir atsisakymą išrašyti ivermektiną galite rasti svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau