Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 10

6,0 balo žemės drebėjimas ir dešimtys pakartotinių smūgių supurtė šiaurinę Kalifornijos dalį JAV

Galingas 6,0 balo žemės drebėjimas ir dešimtys požeminių smūgių supurtė Kalifornijos ir Nevados pasienį, sukėlė nuošliaužą Siera Nevados kalnų masyve, pranešama apie požeminius smūgius nuo San Francisko iki Karson Sičio.

Galingiausias drebėjimas, kurio stiprumas JAV Geologijos tarnybos (USGS) duomenimis buvo 6,0 balo, įvyko 15.49 val. vietos laiku, maždaug už 150 mylių į rytus nuo Sakramento. Per kitas dvi valandas toje teritorijoje įvyko daugiau kaip 50 pakartotinių smūgių, kurių stiprumas svyravo nuo 2,5 iki 4,6 balo pagal Richterio skalę.

USGS teigė, kad žemės drebėjimas įvyko dėl "plyšio Šiaurės Amerikos plokštės plutoje", tačiau pažymėjo, kad egzistuoja nedidelė tikimybė, jog tai buvo didesnio žemės drebėjimo pirmtakas.

Drebėjimų virtinė įvyko rytiniame Siera Nevados kalnų pakraštyje, tačiau liudininkai pranešė, kad drebėjimai vyko didžiojoje Šiaurės Kalifornijos dalyje, įskaitant Sakramento regioną, ir net San Francisko įlankos rajone ir Karson Sityje, Nevadoje.

Dėl žemės drebėjimo taip pat įvyko uolienų nuošliaužų ir trumpam buvo uždarytas 395-asis greitkelis, kuriame, kaip pranešama, kelios transporto priemonės atsitrenkė į uolienas, tačiau, pasak Kalifornijos greitkelių patrulių, niekas nebuvo sužeistas. Socialinėje žiniasklaidoje paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti palei kelią išmėtyti dideli rieduliai.

Be uolienų nuošliaužų, valstijos nepaprastųjų situacijų valdymo tarnyba teigė, kad pranešimų apie didelę žalą ar sužeistuosius negauta.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.10.2021 laikas 21:20 "Ever Given 2.0" artėja prie JAV, tačiau jos mastas bus milžiniškas
Konteinervežis "MV Zim Kingston" užsidegė Juanos de Fuca sąsiauryje prie Viktorijos (Britų Kolumbija) krantų, kaip dabar skuba pranešti daugelis žiniasklaidos priemonių

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 20:36 Austrijoje neskiepytieji uždaromi namuose, tačiau Kanadoje ir KLR, kaip teigiama, yra dar blogiau

Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas teigia, kad svarsto galimybę izoliuoti žmones, kurie nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso, jei atvejų skaičius ir toliau didės, praneša "Associated Press".

...

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 19:34 Virš Atlantos pastebėtas NSO, Džordžija, JAV
Atlanta - miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Džordžijos valstijos administracinis centras ir didžiausias miestas bei Fultono apygardos administracinis centras.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:57 Smarkios liūtys sukėlė mirtinus potvynius Abidžane, Dramblio Kaulo Krante
Po smarkaus lietaus, sukėlusio potvynius ir didelę materialinę žalą Abidžano (Dramblio Kaulo Krantas) dalyje Vakarų Afrikoje, Dramblio Kaulo Krante, žuvo mažiausiai 4 žmonės ir keli buvo sužeisti.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:47 Priešlaikinis sniegas pakenkė obelų sodams Pietų Kašmyre
Kašmyre ne tik per anksti iškrito sniegas, bet ir pakenkė slėnio obuolių sodams. Pietinėje Kašmyro dalyje obuolių sodai patyrė didelę žalą dėl gausaus sniego, susikaupusio ant lapų ir šakų.

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Keptuvėje kepti vištienos kukuliai baltame grietinės ir sviesto padaže

Tokie vištienos kukuliai yra labai paprastas, gardus bei gana pigus maistas. Tuo pačiu greitai paruošiamas. Vieni privalumai. Man pačiai asmeniškai vištienos kukuliai skaniausi būna tuomet, kai į juos įdedu baltos duonos, kurią išmirkau piene. Jie gaunasi minkšti bei purūs.

...

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Bulvių pyragas su džiovintais grybais
Potato gratin arba tiesiog bulvių gratinas su džiovintais grybais (aš naudoju baravykus) gali būti tiek nuostabus Kalėdų garnyras, tiek žiemos vakarienės patiekalas. Nuostabiai kremiškas, skanus ir kvepiantis grybais......

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Pizza - vegetariška gili storapadė pica be mėsos

Mane pastaruoju metu ganėtinai stipriai faktas, kad picos yra priskiriamos blogo ir nenaudingo maisto (junk food). Man asmeniškai nieko šlamštinio toje picoje nėra, svarbu pasigaminti ją kokybiška.

Skaityti daugiau