Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 21

JK vyriausiasis patarėjas mokslo klausimais pripažįsta, kad 60 proc. žmonių, patekusių į JK ligonines, yra "visiškai paskiepyti"

(Paranormal) Liepos 19 d. Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) surengė spaudos konferenciją kartu su Didžiosios Britanijos vyriausiuoju moksliniu patarėju seru Patriku Valensu (Sir Patrick Vallance). Kai seras Patrikas paėmė mikrofoną, jis pripažino, kad "visiškai paskiepyti" žmonės masiškai guldomi į ligonines dėl covid-19 ir sunkiai serga "delta variantu". Tiesą sakant, P. Vallance'as aiškiai pareiškė, kad 60 proc. hospitalizacijų Jungtinėje Karalystėje šiuo metu sudaro žmonės, kurie jau buvo paskiepyti dviem kovid-19 vakcinos dozėmis. Hospitalizacijų daugėja, nes dešimtys tūkstančių "visiškai paskiepytų" žmonių supranta, kad vėl buvo apgauti.

Vallance'as perspėjo, kad hospitalizacijų skaičius gali išaugti iki 1000 per dieną. Remiantis šiomis prognozėmis, Jungtinėje Karalystėje kiekvieną savaitę gali prireikti hospitalizuoti iki 4200 ar daugiau "visiškai paskiepytų" žmonių. Šie skaičiai neapima dešimčių tūkstančių "visiškai paskiepytų" žmonių, kurie kreipėsi į ligoninę po to, kai patyrė nepageidaujamų reiškinių po skiepijimo. Kadangi šiose naujosiose vakcinose naudojama unikali sukurto smailiojo baltymo seka, jomis biologinio ginklo SARS-CoV-2 sudedamoji dalis patenka tiesiai į žmonių kraują, nuodijant paskiepytuosius, ir visa tai daroma žadant tam tikrą imunologinį pranašumą. Kaip kiekvieną savaitę sužino tūkstančiai paskiepytų žmonių, vakcinos nesuteikia imunologinio pranašumo. Šie skiepai yra destruktyvus, mirtinas eksperimentas, dėl kurio daugiau žmonių tampa imlesni koronavirusams ir sunkioms ligoms, o nuo jų tiesiogiai miršta dešimtys tūkstančių žmonių.

Nustatant absoliutų rizikos sumažėjimą, COVID vakcinos veiksmingumas gali būti nežymus - 1 proc.

Po spaudos konferencijos seras Patrikas buvo priverstas "Twitter" tinkle atšaukti savo "dezinformaciją apie vakciną". "Patikslinu statistiką, kurią pateikiau spaudos konferencijoje, apie 60 % hospitalizacijų dėl COVID yra ne iš dvigubai paskiepytų žmonių. Atvirkščiai, 60 % hospitalizacijų dėl COVID šiuo metu yra iš neskiepytų žmonių".

Jei šis teiginys iš tikrųjų yra teisingas ir duomenimis nėra toliau manipuliuojama siekiant reklamuoti vakciną, tuomet mažiausiai 40 proc. hospitalizacijų dėl COVID yra iš "visiškai paskiepytų" pacientų. Tai reiškia, kad vakcinos visai neveiksmingos. Jos neapsaugo nuo tikros COVID infekcijos, kaip turėtų padaryti vakcina, ir net nesumažina ligos sunkumo. Vietoj to vakcinos sukelia daugiau sveikatos problemų, užtvindydamos žmonių organizmą uždegiminiais spygliuotais baltymais, kurie akivaizdžiai NEPATVIRTINA imuniteto.

Ši reali vakcinų nesėkmė sutampa su moksliniais tyrimais, kuriuose lyginamas vakcinų santykinis rizikos sumažėjimas (RRR) ir absoliutus rizikos sumažėjimas (ARR). Vakcinų gamintojai naudojo RRR, kad melagingai reklamuotų vakcinų veiksmingumą. Nenurodydami ARR, gamintojai, naudodamiesi pranešimų tendencingumu, išpūtė vakcinos veiksmingumą. Apgaulinguose vakcinų tyrimuose taip pat buvo naudojami skirtingi tyrimų protokolai, įskaitant skirtingus pirminius galutinius taškus (pavyzdžiui, kas laikoma COVID-19 atveju ir kada tai vertinama). Apgaulinguose tyrimuose taip pat buvo naudojamos ankstesnės vakcinos kaip placebas, siekiant nuslėpti saugumo duomenis, be to, tyrimuose buvo remiamasi skirtingomis tiriamųjų populiacijomis, kuriose buvo skirtinga foninė COVID-19 rizika, poveikio trukmė ir kt. Įvertinus šiuos veiksnius, vakcinos veiksmingumas yra artimesnis tik 1 proc. absoliučios rizikos sumažėjimui.

Izraelio tyrime natūralus imunitetas iki 40 kartų veiksmingiau apsaugo nuo hospitalizacijų

Izraelio visuomenės sveikatos priežiūros institucijos priėjo prie panašios išvados, kad COVID vakcinos kelia klaidingą saugumo jausmą, o jų realus efektyvumas sumažėjo iki 64 proc. Šis efektyvumo rodiklis tik dar labiau kris, nes vis daugiau visiškai paskiepytų žmonių patenka į ligonines, nes jų organizmas nespėja prisitaikyti prie naujų variantų.

Iš tikrųjų Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos duomenys apie naujus COVID protrūkius rodo, kad natūralus imunitetas yra daugiau nei keturiasdešimt kartų patvaresnis už vakcinomis sukeltą imunitetą. Tik 72 iš 7700 gegužės mėn. susirgimų buvo užregistruoti tarp žmonių, kurie buvo užsikrėtę anksčiau. Tai mažiau nei vienas procentas naujų atvejų. Priešingai, 3 000 naujų atvejų buvo nuo visiškai paskiepytų žmonių (maždaug 40 proc. naujų atvejų).

Kadangi delta atmaina tampa vyraujančia paderme JAV, nuo kurios kenčia jau paskiepyti žmonės, daktaras Anthony Fauci ragina amerikiečius įsiklausyti į tokius "patikimus pasiuntinius" kaip jis. Jis sako, kad visiškai paskiepyti žmonės yra "paprastai apsaugoti", o vyresni nei dvejų metų amžiaus vaikai turėtų dėvėti kaukes, kol jie taip pat bus visiškai paskiepyti. Bendrovė "Pfizer" jau dabar spaudžia reguliavimo agentūras visame pasaulyje, kad jos paruoštų gyventojus trečiajai dozei ir vėlesniems kasmetiniams stiprinamiesiems skiepams. Kaip vakcina gali būti laikoma "veiksminga", jei reikia daugiau stiprinamųjų skiepų? Kodėl šios vakcinos vis dar yra rinkoje, jei 40-60 proc. naujų hospitalizacijų dėl kovido atvejų kyla dėl visiškai paskiepytų asmenų?

Šaltiniai:

Zerohedge.com

Metro.co.uk

TheLancet.com

IsraelNationalNews.com

Summit.News

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau