Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 22

Po "Pfizer/BioNTech" vakcinos vyrui išsivystė Bell'o (veido) paralyžius

(Paranormal) 61 metų vyrui iš Anglijos, gavusiam dvi "Pfizer" / "BioNTech" vakcinos dozes, išsivystė veido paralyžius. Jungtinės Karalystės nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) naujame pranešime patvirtino nepageidaujamą reakciją, susijusią su vienos veido pusės paralyžiumi. Nepaisant to, NHS tvirtino, kad tokie po skiepijimo įvykę Bell'o paralyžiaus atvejai, kokį patyrė pacientas, yra "labai reti".

Liepos 19 d. žurnale "BMJ Case Reports" paskelbtame straipsnyje išsamiai aprašomos 61-erių metų paciento ligos aplinkybės. Jame teigiama, kad vyras anksčiau nebuvo sirgęs veido paralyžiumi ir nebuvo alergiškas vakcinoms ar kitiems vaistams. Tačiau jis sirgo keliomis pagrindinėmis ligomis, pavyzdžiui, aukštu kraujospūdžiu ir 2 tipo cukriniu diabetu.

Pirmąją "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozę vyras gavo 2021 m. sausio 18 d. Praėjus penkioms valandoms po paskiepijimo, jo dešinės veido pusės raumenys susilpnėjo. Kitą dieną jis apsilankė vietos ligoninės skubios pagalbos skyriuje, kur jam buvo paskirtas steroidas prednizolonas. Veido paralyžius išnyko po keturių savaičių gydymo steroidais laikotarpio.

Praėjus šešioms savaitėms po pirmosios dozės, vyrui buvo suleista antroji "Pfizer/BioNTech" mRNA vakcinos dozė. Praėjus dviem dienoms po paskutinės vakcinos dozės, grįžo Bell'o paralyžiaus epizodas - šį kartą kairėje veido pusėje. Jis pranešė apie tokius simptomus: dribsnius, sunkumus ryjant ir negalėjimą iki galo užmerkti kairės akies.

Jis vėl apsilankė skubios pagalbos skyriuje, kur jam vėl buvo išrašytas prednizolonas, kad būtų pašalintas paralyžius. Vėliau per kontrolinį pokalbį telefonu po dviejų savaičių vyras pasakė, kad po gydymo jis beveik grįžo į normalią būseną.

Straipsnio autoriai rašė, kad vyrui "buvo patarta aptarti būsimas mRNA vakcinas" su savo gydytoju kiekvienu konkrečiu atveju, "atsižvelgiant [į] kiekvienos vakcinos rizikos ir naudos santykį".

Anglas buvo tik vienas iš daugelio

Bell'o paralyžiumi sergantiems pacientams pasireiškia raumenų silpnumas, taip pat paralyžius, dėl kurio pusė veido atrodo nukritusi. Simptomai paprastai pagerėja per kelias savaites, o pacientai visiškai pasveiksta per šešis mėnesius. Tačiau nedidelei daliai pacientų simptomai pasireiškia ilgesnį laiką arba vėliau gyvenime jie vėl suserga Bell'o paralyžiumi.

Nors tikslios Bell'o paralyžiaus priežastys nežinomos, mokslininkai mano, kad tai yra organizmo imuninės sistemos perdėta reakcija. Dėl šios perdėtos reakcijos kyla uždegimas arba patinimas, kuris pažeidžia nervą, atsakingą už veido judesius. Tačiau yra pranešimų apie žmones, kuriems Bell'o paralyžius pasireiškė po skiepų, pavyzdžiui, 61 metų vyrui. (Susijęs straipsnis: Priešingai nei skelbia žiniasklaida, COVID-19 vakcinos iš tiesų sukelia paralyžiuojančią veido ligą).

Straipsnio autoriai taip pat paminėjo dar du kitus veido paralyžiaus atvejus po skiepijimo "Pfizer" / "BioNTech" COVID-19 vakcina. 57 metų moteriai iš Los Andželo praėjus 36 valandoms po antrosios vakcinos dozės suleidimo išsivystė sunkus kairės veido pusės Bell's paralyžius. Pirmąją mRNA vakcinos dozę ji gavo prieš 19 dienų. Nors 57 metų moteris anksčiau buvo patyrusi tris veido paralyžiaus epizodus, dokumente teigiama, kad jos būklę padėjo išspręsti gydymas steroidais ir antivirusiniais vaistais.

Tuo tarpu sveikam 37 metų italui, praėjus penkioms dienoms po pirmosios "Pfizer/BioNTech" vakcinos dozės, buvo paralyžiuota kairė veido pusė. Anksčiau jis nebuvo sirgęs Bell'o paralyžiumi ir neturėjo jokių svarbių sveikatos sutrikimų. Italo būklė taip pat pagerėjo po gydymo didelėmis steroidų dozėmis.

Veido paralyžius jau buvo susijęs su vakcinos keliama rizika

Bello paralyžius jau buvo laikomas su "Pfizer" ir "BioNTech" vakcina susijusia rizika - nuo pat klinikinių tyrimų pradžios. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) 2020 m. gruodį pranešė, kad keturi vakcinos klinikinių tyrimų dalyviai patyrė veido paralyžių. Šią išvadą ji atskleidė ataskaitoje, kuri buvo paskelbta likus kelioms dienoms iki to, kai mRNA vakcinai buvo suteiktas skubaus naudojimo leidimas.

Remiantis FDA ataskaita, vienam dalyviui veido silpnumas pasireiškė per tris dienas po skiepijimo. Po trijų dienų veidas vėl tapo normalus. Antram dalyviui ši būklė pasireiškė praėjus devynioms dienoms po paskiepijimo, o dar dviem dalyviams Bell's paralyžius pasireiškė praėjus 37 ir 48 dienoms. Pastarieji trys galiausiai atsigavo nuo veido paralyžiaus per 10-21 dieną. (Susiję: Keturiems savanoriams, skiepytiems "Pfizer" koronaviruso vakcina, išsivystė Bell's paralyžius; FDA neigia, kad skiepas sukėlė šį sutrikimą).

Nepaisydama šios rizikos, gruodžio 11 d. FDA patvirtino "Pfizer" ir "BioNTech" vakciną naudoti JAV skubos tvarka. Pareiškime ji teigė, kad vakcina "atitiko įstatymuose nustatytus kriterijus", kad būtų patvirtinta skubos tvarka, nes buvo daugiau nei pakankamai duomenų, įrodančių, kad ji "gali būti veiksminga COVID-19 prevencijai". FDA pridūrė, kad žinoma ir galima nauda yra didesnė už žinomą ir galimą riziką, todėl ji idealiai tinka naudoti 16 metų ir vyresniems žmonėms.

VaccineInjuryNews.com turi daugiau istorijų apie veido paralyžiaus riziką, kurią kelia "Pfizer" / "BioNTech" COVID-19 vakcina.

Šaltiniai:

DailyMail.co.uk 1

CaseReports.BMJ.com

Link.Springer.com

DailyMail.co.uk 2

FDA.gov

Straipsnio autoriaus Ramon Tomey nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 21:19 Nutekintas DARPA dokumentas, DRASTIC analizė patvirtina, išpuolis prieš žmoniją vykdomas naudojant aerozolinius
DRASTIC patvirtino, kad Daszakas ir Fauci, dirbdami per Wuhano virusologijos institutą (WIV), sugebėjo sukurti 180 koronaviruso biologinio ginklo atmainų ir perduoti jas komunistinės Kinijos kontrolei (išdavystės aktas)....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau