Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 25

Naujas tyrimas atskleidė, kad koronaviruso vakcinose esantis baltymas smaigalys sukelia nepageidaujamas reakcijas

(Paranormal) Atlikus naują tyrimą nustatyta pagrindinė priežastis, dėl kurios Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos sukelia nepageidaujamas reakcijas. Internete nutekintame konfidencialiame tyrime nurodoma, kad vakcinose esantys smailių baltymai yra atsakingi už praneštus sunkius šalutinius poveikius. Šie COVID-19 vakcinose esantys smailiosios kilmės baltymai paveikė ir dar nepaskiepytus žmones - be pačių paskiepytų asmenų.

Tyrimas pasirodė į viešumą, kai daugelis paskiepytų COVID-19 vakcina asmenų pranešė apie nepageidaujamas reakcijas po skiepijimo. Nemažai moterų pranešė apie neįprastą menstruacijų ciklą po skiepijimo arba po to, kai buvo šalia paskiepytų asmenų. Kai kuriems paaugliams po skiepijimo pasireiškė širdies uždegimas, vadinamas miokarditu. Dar blogiau - po COVID-19 vakcinacijos užfiksuota pranešimų apie Guillain-Barre sindromą ir kitus neurologinius sutrikimus.

Remiantis nutekintu "Pfizer" tyrimu, COVID-19 vakcinos baltymas smaigalys nelieka šalia injekcijos vietos, kaip įprastinių vakcinų. Vietoj to, spyglių baltymas patenka į žmogaus kraują ir pasklinda po visą organizmą. Tada jis kaupiasi įvairiuose organuose ir audiniuose, sukeldamas rimtą žalą. Tačiau tyrimas parodė, kad didžiąją dalį spyglių baltymo apdoroja kepenys.

2020 m. gruodžio mėn. žurnale "Nature Neuroscience" paskelbtame tyrime, atrodo, buvo patvirtintos "Pfizer" tyrimo išvados. Straipsnyje nustatyta, kad SARS-CoV-2 spyglių baltymas, naudojamas COVID-19 vakcinose, gali pereiti kraujo-smegenų barjerą. Tolesni tyrimai atskleidė, kad gyvūnams, kuriems buvo sušvirkšta smailiojo baltymo, išsivystė širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų.

Virusų imunologas daktaras Byramas Bridle'as (Byram Bridle) iš Gvelfo (Guelph) universiteto (Kanada) išsamiai paaiškino niūrų "Pfizer" tyrimo atradimą. Duodamas interviu Kanados laidų vedėjui Aleksui Piersonui (Alex Pierson), mokslininkas pripažino, kad jis ir kiti "padarė didelę klaidą" su SARS-CoV-2 smaigalio baltymu. Jis sakė: "Mes manėme, kad smaigalio baltymas yra puikus tikslinis antigenas, [bet] niekada nežinojome, kad pats smaigalio baltymas yra toksinas ir... patogeninis baltymas.

Bridle'as pripažino, kad suleisdami žmonėms COVID-19 vakcinas, jie "netyčia įskiepijo jiems toksiną". Paaiškėjo, kad susikaupęs smailiojo baltymo kiekis pažeidžia audinius, o tai virusologas nurodė kaip įvairių nepageidaujamų reakcijų, pasireiškusių paskiepytiems asmenims, priežastį.

Vakcinų gamintojai lenktyniauja, kad į žmonių rankas suleistų daugiau dozių

Nepaisant to, kad vakcinos yra pavojingesnės už pačią COVID-19, vakcinų gamintojai lenktyniauja, kad suleistų daugiau dozių žmonėms į rankas. Dabar jie orientuojasi į vaikus ir paauglius, kurie turi didesnę tikimybę išgyventi COVID-19. Pfizer yra viena iš vakcinų gamintojų, siekiančių savo mRNA COVID-19 vakciną suleisti jaunesniems žmonėms.

2020 m. gegužę Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino, kad "Pfizer" vakciną galima naudoti paaugliams nuo 12 iki 15 metų. Ši reguliavimo institucija išplėtė pirminį mRNA vakcinos skubaus naudojimo leidimą (EUA), iš pradžių išduotą 2020 m. gruodžio mėn. Pagal pirminį EUA, "Pfizer" vakcina - pagaminta bendradarbiaujant su Vokietijos įmone "BioNTech" - iš pradžių buvo patvirtinta 16 metų ir vyresniems žmonėms.

FDA laikinai einanti komisaro pareigas daktarė Džanet Vudkok (Janet Woodcock) agentūros EUA išplėtimą pavadino "svarbiu žingsniu kovoje su COVID-19 pandemija". Ji pridūrė: "Tėvai ir globėjai gali būti tikri, kad agentūra atliko griežtą ir nuodugnią visų turimų duomenų peržiūrą, kaip ir visų mūsų COVID-19 vakcinos [ES leidimų] atveju."

Amerikos reguliavimo institucija tęsė: "Pfizer/BioNTech COVID-19" vakcina atitiko teisės aktuose nustatytus kriterijus, kad būtų galima iš dalies pakeisti EUA, ir kad žinoma ir galima šios vakcinos nauda 12 metų ir vyresniems asmenims yra didesnė už žinomą ir galimą riziką."

Tuo tarpu "Pfizer" gegužės 10 d. pareiškime gyrė FDA žingsnį išplėsti vakcinos COVID-19 EUA. "Pfizer" pirmininkas ir generalinis direktorius Albertas Bourla (Albert Bourla) sakė: Vakcinos "COVID" EUA išplėtimas yra svarbus žingsnis siekiant padėti ... apsaugoti paauglius prieš prasidedant kitiems mokslo metams". Vienas iš "BioNTech" įkūrėjų ir generalinis direktorius Dr. Uguras Sahinas (Ugur Sahin) pridūrė, kad abi bendrovės siekia 2021 m. rugsėjo mėn. pateikti duomenis apie ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų vakciną.

Pareiškime paminėta, kad šiuo metu vyksta "Pfizer" vakcinos klinikiniai tyrimai su vaikais nuo šešių mėnesių iki 11 metų amžiaus. Bendrovė pridūrė, kad iki šių metų rugsėjo mėn. planuoja pateikti paraišką dėl ES leidimo dviem kohortoms - vaikams nuo dvejų iki penkerių metų ir vaikams nuo penkerių iki 11 metų. (Susiję: Dvejų metų kūdikis mirė per "Pfizer" Covid-19 vakcinos eksperimentus su vaikais).

Apsilankykite svetainėje DangerousMedicine.com ir perskaitykite daugiau straipsnių apie COVID-19 vakcinose naudojamo baltymo spyglio keliamą pavojų.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

FDA.gov

BusinessWire.com

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudingas.
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau