Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 20

"Visiškai paskiepytiems" asmenims, vėl susidūrus su naujais koronaviruso variantais, liga sustiprės - tyrimas

(Paranormal) Tai, kad farmacijos bendrovė ką nors pavadina "skiepu", nereiškia, kad produktas suteiks žmonėms imunitetą visam gyvenimui ir išgelbės juos nuo neabejotinos mirties. "Skiepo" etiketė nėra imunizacijos sinonimas, ypač kai "vakcina" yra nauja kontroversiška technologija, skirta viruso serotipui, linkusiam greitai mutuoti ir išvengti imuniteto.

Japonijos mokslininkai paskelbė naują tyrimą apie tai, kad "visiškai paskiepytiems" žmonėms greičiausiai sustiprės ligos, kai jie vėl bus veikiami laukinio tipo koronaviruso variantų, tokių kaip Delta. Tyrimas rodo, kad SARS-CoV-2 Delta variantas "gali įgyti visišką atsparumą" esamai vakcinos pasiūlai, todėl paskiepytiesiems kils didesnė rizika susirgti sunkia liga.

Mokslinis reiškinys, vadinamas nuo antikūnų priklausomu sustiprėjimu, pirmą kartą buvo pastebėtas bandant su gyvūnais nesėkmingas vakcinas nuo SARS. Po to, kai gyvūnams buvo sušvirkšta mRNA technologija, visi gyvūnai nugaišo pakartotinai užsikrėtę laukinio tipo virusu. Kadangi šios naujos mRNA covid-19 vakcinos buvo skubotai patvirtintos FDA, tyrimai su gyvūnais buvo praleisti. Štai kodėl daugelis skeptikų mano, kad mes esame tyrimai su gyvūnais.

Pfizer mRNA vakcina skatina koronaviruso mutacijas, kurių vakcinos sukelti antikūnai galiausiai negali atpažinti

Tyrimo metu Delta variantas buvo įspraustas į keturias bendras mutacijas. Pfizer ir Moderna spike baltymai, kurie transkribuojami žmogaus ląstelėse, neparuošia organizmo kovai su naujais variantais, kuriuos spaudžia tos pačios vakcinų programos. Tiesą sakant, "Pfizer" vakcina sustiprina varianto užkrečiamumą, todėl virusas tampa dar atsparesnis žmogaus imuninei sistemai. Mokslininkai nustatė tris SARS-CoV-2 mutacijas, kurios jau įveikia "Pfizer" mRNA vakcinos technologiją. Šio tyrimo duomenimis, atsiradus ketvirtai mutacijai, dominuojančiai populiacijoje, paskiepytieji taps jautresni sunkiai ligai.

"Spyglio baltymo receptorių jungiantis domenas (RBD) jungiasi prie ląstelės šeimininkės receptoriaus ACE2, ir ši sąveika tarpininkauja membranų susiliejimui SARS-CoV-2 infekcijos metu", - rašė tyrimo autoriai. "Neutralizuojantys antikūnai prieš SARS-CoV-2 daugiausia nukreipti į RBD ir blokuoja RBD ir ACE2 sąveiką. Dauguma SARS-CoV-2 variantų yra įgiję RBD neutralizuojančių antikūnų epitopų mutacijų, dėl kurių neutralizuojantys antikūnai išvengia neutralizuojančių antikūnų poveikio."

Vakcina buvo veiksminga tik trumpą laiką prieš vieną mutaciją. Dauguma receptorių jungiančio domeno antikūnų (sukeltų vakcinos) sugebėjo atpažinti spyglio baltymą ir užkirsti kelią sunkiai infekcijai. Tačiau po keturių mutacijų vakcinos sukelti antikūnai nesugebėjo atpažinti spyglio baltymo. Dėl to padidėjo Delta 4+ infekciškumas, nes paskiepytųjų imunitetas nusilpo ir jie tapo jautresni sunkiai ligai.

Visuomenės sveikatos atsakas turi vystytis po klaidingų ir pavojingų skiepijimo programų

Dar blogiau, kad dabar yra įrodymų, jog SARS-CoV-2 plitimo ir skiepijimo mastai skatina greitą vakcinoms atsparių padermių evoliuciją. Tik laiko klausimas, kada visuomenė turės pripažinti, kad būtina visiškai susidurti su šiomis mutacijomis, kad žmogaus imuninis atsakas būtų išvystytas po nesėkmingo vakcinų mokslo. Pastarųjų beveik dvejų metų visuomenės sveikatos reakcija privertė žmones užsidaryti, laukiant gelbstinčios vakcinų programos. Kadangi ši programa žlunga, visuomenės sveikatos atsakas turi pasikeisti ir vietoj to dėmesys turi būti sutelktas į uždegimo mažinimą žmogaus ląstelėse, pagrindinių sveikatos problemų taisymą ir įgimto žmogaus imuninio atsako stiprinimą.

Jau įrodyta, kad ankstesnis sąlytis su SARS-CoV-2 virusu ir natūraliai įgytas imunitetas suteikia ilgesnį imunitetą šiems naujiems variantams. Vašingtono universiteto Medicinos mokyklos mokslininkai pateikė įrodymų, kad ankstesnis SARS-CoV-2 infekcijos poveikis ir pasveikimas nuo jos suteikia imunitetą visam gyvenimui, net jei infekcija yra lengva.

Ligoninės ir draudikai neturi jokių galimybių užtikrinti, kad šie pokyčiai būtų įgyvendinti, todėl galima tikėtis daugiau piktnaudžiavimo, daugiau išpuolių prieš "neskiepytus" asmenis ir daugiau mirties atvejų, kai skiepijamasi, prilyginant juos mirties atvejams, kai neskiepijama. Jau dabar rekomenduojami stiprinamieji skiepai, o "Pfizer" ruošiasi išleisti kasmetines stiprinamųjų skiepų programas, nes spaudžia nesibaigiančios mutacijas. Dabartinės visos visuomenės sveikatos rekomendacijos dėl vakcinų sunkina sunkias ligas ir didina hospitalizacijų bei mirčių skaičių. Šis dalykas niekur niekada nesibaigs.

Šaltiniai:

HumansAreFree.com

Journals.Plos.org

MedRXIV.org

Nature.com [1]

Nature.com [2]

LifeSiteNews.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau