Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 22

RNR technologijos išradėjas baiminasi, kad gali būti nužudytas už tai, kad atskleidė plandemiją

(Paranormal) Po to, kai Didžiosios technologijos (Big Tech) "atšaukė" jį už tai, kad jis prabilo apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "skiepų" pavojų, mRNA išradėjas daktaras Robertas Malone'as (Robert Malone) dabar sako, kad jis gali būti nužudytas už tai, kad pasakė tiesą apie mirtinus skiepus.

Klinikinis mokslininkas ir tyrėjas daktaras Malonė savaitės pradžioje savo "Twitter" sekėjams pranešė, kad "patyręs žurnalistas" jį įspėjo, jog jo gyvybei gresia pavojus dėl to, ką jis viešai pasakė apie Fauci gripo skiepus.

"Taigi, tikiuosi, kad tai hiperbolė ir perdėta reakcija, bet vakar vakare patyręs žurnalistas man pasakė, kad turiu pasirūpinti apsauga, nes man gresia nužudymas", - rašė daktaras Malonas.

"Nežinau, kaip net pradėti apie tai galvoti. Esu tik viduriniosios klasės žmogus. Apsauga?!!!??"

Keletas daktaro Malonės sekėjų socialiniame tinkle "Twitter" jam pasakė, kad padės paremti jo privačios apsaugos gavimą, jei jos prireiktų. Juk daktaras Malonas yra savanoris, savo gera valia siūlantis tai, ką daro, be jokio užmokesčio, nes jam iš tikrųjų rūpi šis klausimas.

Daktaras Malonė žino, kad pasisakydamas prieš kinų viruso injekcijas, kurios, kaip žinome, yra daugiamilijardinė pinigų karvė, taip pat prisidedanti prie "elito" depopuliacijos tikslų įgyvendinimo.

Ne, kovidų vakcinos nėra saugios ar veiksmingos

Matydamas, kad keli kiti mokslininkai ir tyrėjai, tyrinėjantys Fauci gripo sukčiavimą, praėjusiais metais buvo nužudyti už tai, kad dalijosi panašia informacija, daktaras Malonas pripažįsta, kad ir jį gali ištikti panašus likimas.

"[V]isą susirūpinimą man kelia tai, kad vyriausybė neskaidriai mums aiškina, kokia yra ta rizika", - sakė daktaras Malonas neseniai duotame interviu "Fox News" laidos vedėjui Tukeriui Karlsonui (Tucker Carlson).

"Todėl manau, kad žmonės turi teisę nuspręsti, ar priimti vakcinas, ar ne, ypač atsižvelgiant į tai, kad tai yra eksperimentinės vakcinos."

Daktaras Malonas toliau aiškino, kad jis turi etinę pareigą dalytis tuo, ką žino, net jei tai sudaro didžiules kliūtis Didžiosios farmacijos pelno ir mirties mašinai.

"Tai pagrindinė teisė, susijusi su klinikinių tyrimų etika", - pridūrė jis. "Ir todėl man rūpi tai, kad žinau, jog yra rizika."

"Tačiau mes neturime prieigos prie duomenų ir duomenys nebuvo užfiksuoti pakankamai griežtai, kad galėtume tiksliai įvertinti šią riziką. Todėl... iš tikrųjų neturime informacijos, kurios mums reikia, kad galėtume priimti pagrįstą sprendimą."

Kadangi daktaras Malone'as visų pirma padėjo inicijuoti mRNA kūrimą - Kinijos viruso injekcijos buvo pirmasis kartas, kai ši eksperimentinė technologija buvo panaudota - jis yra patikimas informacijos apie jų keliamus pavojus šaltinis.

Vakcinų pramonė tai žino, todėl desperatiškai bando jį nutildyti, kad jis neleistų nukreipti "bandos" nuo dalyvavimo giliosios valstybės Vuchano gripo injekcijų rituale. Daktarui Malonui reikia mūsų maldų už jo apsaugą ir saugumą.

"Šis vyrukas nejuokauja, - rašė vienas "Infowars" komentatorius. "Kiti sveikatos priežiūros specialistai rizikavo savo gyvybe ir karjera, žinodami, koks iš tikrųjų blogas yra beždžionių pypsas. Pašėlusiam šuniui Bidenui tai nerūpi ir jis lieps federalams sulaikyti savo grobį jo agitacijos projekte, kad jo atlyginimo šeimininkai būtų laimingi."

"Šį nuodą stumiantys šunsnukiai uždirba milijardus dolerių ir jie pašalins bet kokią grėsmę pinigams", - perspėjo kitas. "Ir jie nori sumažinti gyventojų skaičių. Žmogus turėtų būti labai atsargus. Deja, reporteris tikriausiai pasitvirtins".

Naujausias naujienas apie kinų viruso injekcijų tironiją galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Planet-Today.com

Infowars.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau