Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 28

Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas

Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Daugiau kaip 60 žmonių buvo išgelbėti po to, kai šiaurės Italiją užklupus ekstremalioms oro sąlygoms aplink Komo ežerą esančiuose miestuose susidarė nuošliaužos ir potvyniai.

Ugniagesiai kovojo su nuolaužomis, kad išgelbėtų dešimtis žmonių, įstrigusių savo namuose, kai audra užklupo vaizdingą ir turistų pamėgtą ežerą.

Potvyniai, nelaimės, gamta, stichinės nelaimės, orai, klimatas, Italij

Buvo išgelbėta savo namuose įstrigusi pagyvenusi moteris, taip pat po nuošliauža atsidūręs invalidas ir slaugytoja.

Apie žuvusius ar sužeistus žmones nepranešama.

Apie 50 gyventojų liko įkalinti savo namuose, kai dėl nuošliaužos labiausiai nukentėjusiame Briannaud miestelyje, esančiame vakarinėje ežero pakrantėje, įvyko dujų nuotėkis.

Toliau į pietus esančiame Černobbio mieste ugniagesiai evakavo gyvenamąjį namą, kuriam grėsė potvynis.

Potvyniai, nelaimės, gamta, stichinės nelaimės, orai, klimatas, Italij

Žemės ūkio lobistų grupė "Coldiretti" teigia, kad pastaraisiais metais ekstremalios oro sąlygos suintensyvėjo: dažnėja staigios ir smarkios audros, trumpai ir intensyviai lyja, o saulėtą dangų greitai keičia audros.

"Italijoje susiduriame su klimato kaitos poveikiu, tropizacijos tendencija ir ekstremalių reiškinių gausėjimu", - teigė grupė.

Grupė apskaičiavo, kad per pastarąjį dešimtmetį žemės ūkio produkcija, pastatai ir infrastruktūra patyrė 14 mlrd. eurų (12 mlrd. svarų sterlingų) žalą dėl klimato kaitos sukeltų reiškinių, tokių kaip potvyniai ir nuošliaužos.

Potvyniai, nelaimės, gamta, stichinės nelaimės, orai, klimatas, Italij

Ekstremalios oro sąlygos prie Komo ežero užklupo praėjus vos dienai po to, kai teniso kamuoliuko dydžio kruša apgadino apie 100 automobilių ir sutrikdė eismą pagrindiniame kelyje netoli Bolonijos, Šiaurės Italijoje.

Kruša - dažnas vasaros reiškinys Italijos Po upės slėnyje. Tačiau, pasak meteorologo Luca Lombroso, dėl šių metų krušos stiprumo ir dažnumo šis reiškinys tapo "neįprastas".

"Krušos dydis taip pat pasikeitė - pastaraisiais metais jis gerokai padidėjo, o iš dangaus krenta tikri ledo luitai, didesni net už teniso kamuoliukus.

Potvyniai, nelaimės, gamta, stichinės nelaimės, orai, klimatas, Italij

Kruša gali sunaikinti ištisus daržovių ir vaisių laukus ar sodus, o Coldiretti dėl "šio beprotiško klimato" kaltina 40 % sumažėjusį persikų ir abrikosų derlių bei 50 % sumažėjusį nektarinų derlių.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau