Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 29

Po liūties Islamabadą užplūdo potvynis

Trečiadienį Islamabade dėl staigios liūties kilus staigiems potvyniams žuvo mažiausiai du žmonės.

Islamabado komisaro pavaduotojas Muhammadas Hamza Shafkaatas sakė: " Smarkus lietus sukėlė potvynius įvairiose Islamabado vietovėse. Komandos valo kelius. Tikimės, kad per valandą viską išvalysime."

Vaizdo įraše iš Islamabado E-11 ir D-12 sektorių matyti transporto priemonės, plūduriuojančios vandens srovėse po to, kai smarkios liūtys kelias valandas pliaupė federalinėje sostinėje ir Ravalpindyje. 

Pakistano meteorologijos departamento šaltiniai teigė, kad per kelias pastarąsias valandas kai kuriose Islamabado vietovėse iškrito iki 330 mm kritulių.

Pakistano kariuomenės pajėgos buvo dislokuotos Ravalpindyje po to, kai vietos valdžios institucijos paprašė karinės pagalbos po to, kai nesiliaujančios liūtys sukėlė didelius potvynius Nullah Lai vietovėje.

"Smarkios liūtys sukėlė aukštą vandens lygį Nullah Lai ir susikaupusį vandenį E 11 rajone, - sakoma Tarpžinybinių viešųjų ryšių tarnybos pranešime.

Ji teigė, kad kariuomenės daliniai padėjo civilinei administracijai atlikti gelbėjimo ir pagalbos darbus.

"Buvo parengti nenumatytų atvejų planai."

Anksčiau Nacionalinės nelaimių valdymo ir nepaprastųjų situacijų valdymo tarnybos atstovas spaudai sakė, kad dėl stiprių liūčių Ravalpindyje ir galimo potvynio Nullah Lai pavojaus vietos administracija ir pagalbos tarnybos buvo įspėtos reaguoti į bet kokią ekstremalią situaciją.

Mažiausiai du žmonės, tarp jų nepilnametis, žuvo vandeniui patekus į namus Islamabado E-11 sektoriuje. Nukentėjusios šeimos teigimu, vaikai ir jų motina nuskendo, kai netoliese esantis melioracijos kanalas išsiliejo ir vanduo pateko į jų namus. Jie sakė, kad administracija išgelbėjo tris vaikus, o vienas vaikas ir motina mirė. Žuvusio vaiko dėdė pasakojo, kad apie 6 val. ryto į jų namą pateko vanduo, dėl kurio sugriuvo kiemo siena.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau