Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 4

NSO jau yra faktas, o kaip dėl ateivių implantų?

Jau daugelį metų domimasi ateivių pagrobimų ir ateivių implantų tema, o jei pasitvirtintų, kad tai tiesa, tai galėtų būti laikoma vienu geriausių įrodymų, rodančių nežemiškų būtybių egzistavimą.

Po daugybės metų, kai įvairūs asmenys visame pasaulyje tyrinėjo NSO reiškinį, atsirado didžiulis kiekis "oficialios" informacijos, kuri tapo prieinama viso pasaulio žmonėms.

Pavyzdžiui, Jungtinės Karalystės nacionalinis archyvas 2013 m. paskelbė daugybę įvairios informacijos, pradedant stebėjimų liudijimais, nuotraukomis ir net piešiniais, įrodančiais žmonių kontaktus su nežemiškomis būtybėmis.

konspirologija, ateiviai, technologijos, implantai, paranormal.lt

Ar ateiviai egzistuoja, ar ne, į šį klausimą "niekada" nebuvo oficialiai atsakyta, tačiau klausimas nesikeičia jau daugelį metų, nors per pastarąjį dešimtmetį buvo pateikta milžiniškų įrodymų, kurie tiesiogiai byloja ne tik apie nežemiškų būtybių, bet ir būtybių iš kitų "dimensijų" egzistavimą.

Nuo seniausių laikų būta užuominų, leidžiančių manyti apie nežemiškų būtybių ir žmonių sąveiką.

Šiais laikais tokie veiksniai kaip keistos žymės ant kūno ir implantai, išgauti iš žmonių, teigiančių, kad buvo pagrobti, paskatino mintį, kad šios nežemiškos būtybės iš tikrųjų egzistuoja ir yra bendravusios su žmonėmis.

Dr. Rodžeris Leiras, podiatrijos specialistas (podiatrija arba podiatrinė medicina yra medicinos šaka, skirta pėdos, kulkšnies ir apatinių galūnių sutrikimų diagnostikai, medicininiam ir chirurginiam gydymui) ir, ko gero, žymiausias asmuo, susijęs su nežemiškų būtybių implantų pašalinimu, teigė atlikęs apie 17 operacijų, kurių metu buvo išimti įtartini objektai, "implantai".

Pasak daktaro Leiro, stebina tai, kad visi šie tariami implantai yra pieštuko galiuko dydžio, tačiau itin magnetinio pobūdžio, o kai kurie iš jų buvo pernelyg dažni savo dydžiui.

Kiti tirti daiktai turėjo bendrų meteorito fragmentų; tai tokie metalai kaip galis, germanis, platina, rutenis, rodis ir iridis. Tyrimų metu taip pat nustatyta nikelio diversija tokiais kiekiais, kurių laboratorinė analizė negalėjo paaiškinti, nikelio kiekis mūsų planetai nežinomo izotopų santykio.

konspirologija, ateiviai, technologijos, implantai, paranormal.lt

Pasak fizikinės chemijos daktaro Alekso Mozjero (Alex Mosier), fizikinės chemijos specialisto, kuris kartu su Leiru tyrė fragmentus, rasta pluoštų, kurie savo prigimtimi labai panašūs į anglies nanovamzdelius, o tai leidžia manyti, kad fragmentai buvo suprojektuoti arba pagaminti, o gamtoje tokių artefaktų rasti neįmanoma.

Juos reikia apdoroti, o tam reikia sudėtingos inžinerijos, todėl juos nėra lengva pagaminti. Šiuos objektus moksliškai tyrinėjo ir kai kurios prestižiškiausios pasaulio laboratorijos, tokios kaip Los Alamos nacionalinė laboratorija, Naujosios Meksikos technikos universitetas ir Kalifornijos universitetas San Diege.

Daktaras Leiras, kuris taip pat dirbo medicinos konsultantu "Mutual UFO Network", teigė, kad žmonės, iš kurių jie ištraukė šiuos keistus objektus, neturėjo jokių matomų randų ar odos vientisumo pažeidimų.

konspirologija, ateiviai, technologijos, implantai, paranormal.lt

Nebuvo jokių uždegimo požymių, tačiau rentgeno tyrimai aiškiai parodė įsiskverbimą, kuris atrodė beveik neįmanomas.

Iki šiol medicina turėjo fobiją tyrimams, kurie susiję su ufologija. Labai nedaug mokslininkų ir gydytojų išdrįso leistis į diskusijas šiuo klausimu, ypač dėl savo profesinio prestižo.

Tad kas gi yra tie objektai, kurių egzistavimas buvo įrodytas? Jei šie objektai rodo nežemišką kilmę, kokių dar įrodymų mums reikia?

P komentaras: pagal dabartinius įvykius, ir atsukus laiką atgal... kas gali paneigti, kad tai ne žmonių darbas, prisidengiant nežemiška civilizacija? Gal jau tuo metu buvo atliekami eksperimentai su žmonėmis, tikslu, kaip padaryti žmogų priklausomą ir kontroliuojama? Pažvelgus į šios dienos įvykius grafeno oksidas (skystas) jau plačiai taikomas, kur tam tikru dažniu žmoguje suformuoja reikiamą implantą.... Grafeno pagrindu sukurta neuromoduliacijos technologija yra REALI.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau