Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 16

10 didžiausių melagysčių apie Covid-19

(Paranormal) Kovidas yra simptomų grupė, o ne liga, teigia viena iš pirmaujančių pasaulyje virusų ekspertų, daktarė Judy Mikovitz. Kai jūsų Covid testas "teigiamas", iš tikrųjų jūs tik tikrinate, ar nesate sirgę įprastomis peršalimo ligomis, gripo virusais ir ankstesnių vakcinų sukėlėjais. Kai dauguma žmonių karščiuoja, jų organizmas iš tikrųjų kovoja su bakterijomis, esančiomis "Covid" kaukėse, kurias jie nešioja visą dieną, ir patogenais, kurie buvo įšvirkšti su "Covid" skiepais.

Visa pandemija pagrįsta melagingais prasimanymais ir išgalvotais statistiniais duomenimis, todėl turime pažvelgti į didžiausią melą, kuris buvo sugalvotas, pavyzdžiui, laboratorijoje sukurtas sintetinis virusas, o paskui paskleistas propagandos pagalba, kaip per televiziją transliuojamos "karščiausios naujienos" apie pandemiją.

Kiekvienas kaukę dėvintis asmuo, kuris šią vasarą pasiskiepijo nuo gripo, tiesiog augina pandemiją, nes jis susirgs ir jo testas bus "teigiamas" dėl Covid, be to, jis bus įsitikinęs, kad sirgo Covid. Tuomet, kai jie pateks į karantiną, laikysis socialinio atstumo ir toliau dėvės kaukes, jie susilpnins save ir dar labiau sustiprins bet kokį peršalimą ar gripą, kuriuo jie serga.

Taigi, vakcinos pradeda ligos bangą, PGR tyrimai rodo, kad beveik visi serga vakcinų sukelta liga, o kaukės ir uždarumas dar labiau skatina virusus ir bakterijas. Tai užburtas ratas, ir visi galvoja, kad esame pasaulinės pandemijos, kurią sukėlė virusas, įkarštyje, nors iš tikrųjų ją sukėlė "Covid" vakcinos ir paskatino klaidingai teigiami PGR tyrimai.

Kuriuo iš šių DEŠIMT populiariausių "Covid" melų vis dar tikite?

MELAS NR. 1. Covid vis dar yra užkrečiamas, kai jums nėra simptomų.

MELAS NR. 2. PGR testai parodo, ar jūs turite arba neturėjote Covid-19 (arba Delta).

MELAS NR. 3. Vakcinos paprastai apsaugo nuo užsikrėtimo Covid arba, jei užsikrečiama, liga būna lengva.

MELAS NR. 4. Covid-19 vakcinos padeda įgyti imunitetą prieš variantus, tokius kaip Delta ir Lambda.

MELAS NR. 5. Laboratorija gali ištirti Covid-19 ir teisme įrodyti, ar juo sirgote (kaip teismo medicinos DNR ekspertizė).

MELAS #6. Covid vakcinos yra saugios, net nėščioms moterims.

MELAS #7. Vakcinų imunitetas stipresnis už natūralų imunitetą.

MELAS #8. Neskiepijus vakcinomis, yra didelė rizika užsikrėsti ir mirti nuo Covid.

MELAS #9. Vakcinos suteikia geresnį imunitetą Kovid nei vitaminas D, cinkas ir ivermektinas.

MELAS #10. Kaukės, socialinis atsiribojimas ir uždarymas padėjo "išlyginti kreivę".

160 milijonų amerikiečių, paskiepytų nuo Covid, turi naują uždegiminę ligą, skatinančią jų "anksčiau" turėtas uždegimines ligas

Dauguma amerikiečių, kurie jau gavo Covid skiepus, yra tie, kurie bijo viruso, nes jų imuninė sistema jau pažeista dėl nutukimo, vėžio, širdies ligų, diabeto, LOPL ar tiesiog lėtinio uždegimo dėl netinkamos mitybos ir toksinių vaistų, įskaitant vakcinas.

Spygliuotų baltymų injekcijos (Covid injekcijos) kraujyje sukuria trilijonus miniatiūrinių užsikimšimų, dėl kurių širdis tampa uždegiminė ir pervargsta, o kitos ligos pasiekia kritinį tašką (reikalinga hospitalizacija arba mirtis).

Sveiki žmonės gali ištaisyti šią "pandemiją" NEDUODAMI jokių vakcinų ir NEDĖVĖDAMI kaukės, kaip paaiškino daktarė Mikovitz.

Mokslininkai, gydytojai, mokslininkai ir imunologai imasi veiksmų ir pradeda informuoti apie "plandemiją", atskleisdami suklastotus skiepus, suklastotus tyrimus, kurie beveik visada būna teigiami, ir suklastotus "saugumo protokolus", kuriuos mums į gerklę kiša tiek didelė, tiek maža valdžia, taip pat korporacijos, mokyklų sistemos ir visų pirma medicinos pramonės kompleksas.

Įsijunkite savo interneto dažnį prie Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos vakcinų sukeltus nusikaltimus žmonijai, taip pat apie artėjantį "Delta" ir "stiprinamosios vakcinos" holokaustą, II dalis. Atminkite, kad jei kas nors, ką pažįstate, šiuo metu pasisako už vakcinas, tai taip pat reiškia, kad jie yra nusistatę prieš mokslą, nes jei jie pažvelgtų į mokslinius duomenis, aiškiai pamatytų, kad vakcinos nėra nei saugios, nei veiksmingos, o veikiau pavojingos ir ydingos.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Planet-Today.com

TruthWiki.org

RedVoiceMedia.com

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau