Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 21

Bomba: mRNA vakcinos gali paversti žmones nesibaigiančiomis smailių baltymų gamyklomis, nesibaigiančiais biologiniais ginklais

(Paranormal) Branduolinis kardiologas Ričardas M. Flemingas (Richard M. Fleming) neseniai kalbėjosi su Maiku Adamsu (Mike Adams) apie apgaulę, kuri naudojama siekiant priversti pasaulio gyventojus vartoti mRNA vakcinas. Dr. Flemingas pateikė įrodymų, kad mRNA vakcinos pačios save replikuoja ir paverčia žmones nesibaigiančiais smailių baltymų fabrikais. Dabar yra įrodymų, kad SARS-CoV-2 genetinė seka yra savaime susiformuojanti ir savaime besidauginanti, atvirkštinės transkripcijos būdu perkeliant genetinį kodą į žmogaus DNR. Šis bėgantis procesas, kai žmogaus ląstelėse koduojami smailių baltymai, gali ilgiems metams užgrobti sveiką genetinę raišką, o uždegiminius smailių baltymus kraujyje ir organuose kolonizuoti visą žmogaus gyvenimą. Žmonėms tiesiog užprogramuojamos genetinės instrukcijos, kurios intoksikuoja jų kraują ir organus neribotam laikui... kol jie suserga ir miršta, sirgdami lėtinėmis ligomis.

MRNR vakcinos NĖRA laikinos ir nėra lokalizuotos medicininės intervencijos.

Visuomenei nuo pat pradžių buvo teikiama klaidinga informacija apie mRNA vakcinas. Visuomenei mRNA vakcina buvo parduodama kaip laikinas procesas, imunitetą stiprinantis vaistas, kuris nesikiša į žmogaus DNR. Be to, teigiama, kad pasiuntinių RNR lieka ląstelėse injekcijos vietoje, tačiau tai buvo ne kartą paneigta, nes įvairiuose organuose, įskaitant smegenis, išmatuotas kraujo krešulių susidarymas ir smailių baltymų kaupimasis. Spike baltymai ne tik keliauja krauju ir koncentruojasi gyvybiškai svarbiuose organuose, bet šios mRNA instrukcijos taip pat įtraukiamos į žmogaus DNR, kad ateityje kraujyje būtų galima replikuoti biologinius ginklus.

Šie svetimkūniai gali trumpam padidinti imuninės sistemos ląstelių atsaką, tačiau jie taip pat sukelia širdies ir kraujagyslių, neurologinį ir autoimuninį uždegimą, todėl jauniems žmonėms sukelia sunkius nepageidaujamus reiškinius ir lėtinę žalą. Kadangi spyglių baltymai dauginasi kraujyje, jie gali sukelti kraujo krešėjimą visame organizme ir net sukelti Alzheimerio ligą dėl prionų susidarymo smegenyse.

Eksperimentas su mRNA spike baltymais yra toks prieštaringas, kad federalinė vyriausybė desperatiškai bendradarbiauja su "Big Tech", siekdama algoritmiškai cenzūruoti bet kokią tikslią, kitokiai nuomonei prieštaraujančią informaciją apie šį neetišką eksperimentą. Šis eksperimentas, kurio šaknys glūdi apgaulėje, kurį saugo cenzūra ir sutartys be atsakomybės, pasaulio gyventojams primetamas totalitariniais įgaliojimais, propagandos kampanijomis ir plačiai paplitusiu sukčiavimu. Nepaisant visų pastangų nutylėti informaciją ir atimti asmens sutikimą, informuoto asmens sutikimo principas medicinoje atlaikys laiko išbandymą.

SARS-CoV-2 mRNA vakcinose atvirkštinės transkripcijos būdu SARS-CoV-2 įkeliamas į žmogaus DNR

Whitehedo biomedicininių tyrimų institutas Kembridže (MA), Johno A. Paulsono inžinerijos ir taikomųjų mokslų mokykla iš Harvardo, Masačusetso technologijos instituto Biologijos katedra ir Wysso biologiškai įkvėptos inžinerijos institutas Harvardo universitete atskleidė rimtų DNR keičiančių detalių apie mRNA vakcinas.

Mokslininkai tyrė galimybę, kad SARS-CoV-2 RNR gali būti atvirkščiai transkribuojama ir integruojama į žmogaus genomą. Tai, ką jie nustatė, buvo šokiruojantis faktas. Tirdami kultivuotas ląsteles ir skiepytų pacientų pirmines ląsteles, jie aptiko chimerinių transkripcijų, kuriose buvo viruso susiliejimas su ląstelių sekomis, o tai atitinka viruso sekų, integruotų į genomą, transkripciją. Jie rado dvidešimt keturias ląsteles, turinčias atvirkštinės transkriptazės, kurios visos gali būti integruotos į ląstelės genomą ir vėliau transkribuojamos. Šią atvirkštinę transkripciją įgalino "LINE-1 elementai arba ŽIV-1 atvirkštinė transkriptazė".

Buvo nustatytas molekulinis mechanizmas, kuris leido SARS-CoV-2 atlikti atgalinę integraciją į skiepytų pacientų genomą. Šis procesas padeda paaiškinti, kodėl skiepyti pacientai dar ilgai po to, kai pasveiko po vakcinos transfekcijos, toliau gamina viruso RNR. Skiepyti žmonės tiesiogine prasme yra superplatintojai, amžino biologinio ginklo paleidimo vektoriai. Kadangi į jų DNR prasiskverbia genetinės instrukcijos, skirtos spyglių baltymams, paskiepytieji gali potencialiai dauginti spyglių baltymus visą likusį gyvenimą, keldami pavojų visuomenės sveikatai ištisoms kartoms. Taip, panašu, kad prasideda transhumanizmas, nes paskiepytieji rikiuojasi į eilę genetiniams atnaujinimams.

Žiūrėkite šį iškalbingą interviu Brighteon.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

Brighteon.com

Biorxiv.org 1 [PDF]

Biorxiv.org 2 [PDF]

SciVisionPub.com [PDF]

Nature.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Taip išeina, kaip teigiama... nesergantiems reikia atvirkščiai saugotis skiepytų? Nes jie yra tie žmonės, kurie platina kinų gripą? Tai skiepyti dabar turi dėvėti kaukes, kad neužkrėstu sveikus. O, gal tai daroma su noru, kad plistu daugiau liga? Nes skiepyti, gali vaikščioti be kaukiu ir platinti ligą. O, jūs dar tikite mokslu?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau