Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 22

Mirtini staigūs potvyniai Šiaurės ir Pietų Kivu, Kongo Demokratinėje Respublikoje

Vienas žmogus žuvo ir du dingo be žinios po staigių potvynių, užklupusių Bukavu miestą, Kongo Demokratinės Respublikos rytuose esančios Pietų Kivu provincijos sostinę. Nuo potvynių nukentėjo ir kaimyninės Šiaurės Kivu provincijos teritorijos.

Tuo pat metu potvyniai užklupo ir vakarų Ugandą, pranešta apie dvi aukas.

Kongo Demokratinė Respublika

2021 m. rugpjūčio 19 d. dėl smarkaus lietaus Bukavu užtvindė staigus potvynis. Buvo pranešta apie didelę žalą, įskaitant namų griūtį ir sugriautus kelius. Vietos žiniasklaida pranešė, kad vienas žmogus žuvo per potvynį Kadutu komunoje, vienas žmogus dingo be žinios po potvynio Panzi miesto teritorijoje, o dar vienas - Simpundos rajone.

Tuo tarpu kaimyninėje Šiaurės Kivu provincijoje dėl smarkaus lietaus rugpjūčio 20 d. Rutshuru teritorijoje iš krantų išsiliejo Nyakariba upė. Potvynio vanduo, nuolaužos ir purvas užliejo namus ir pasėlius, nukentėjo 200 šeimų. Buvo sužeisti penki žmonės, tačiau apie žuvusiuosius nepranešama.

Uganda ir Ruanda

Šiaurės Kivu ribojasi su Uganda, kur neseniai Kasesės rajone per potvynį žuvo du žmonės. Vietos žiniasklaida pranešė, kad rugpjūčio 15 d. išsiliejo Nyamugasanos, Dunguluhos ir Mubuku upės ir dėl to 20 šeimų buvo priverstos palikti namus.

Šių metų gegužę ir liepą šioje vietovėje buvo užfiksuoti potvyniai ir nuošliaužos. Žiniasklaidos pranešimais, daugiau kaip 1 000 žmonių, kurie buvo perkelti dėl neseniai įvykusių potvynių, gyvena palapinių stovykloje Karusandaroje ankštomis sąlygomis.

Pietų Kivu provincija ribojasi su Ruanda, kurioje maždaug nuo rugpjūčio 19 d. taip pat smarkiai lijo. Per 24 valandas iki rugpjūčio 20 d. Ruhengeri iškrito 99 mm kritulių.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau