Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 23

Visiškai paskiepytos Holivudo įžymybės stebisi, kodėl staiga suserga COVID-19, vėžiu ir dar blogesnėmis ligomis

(Paranormal) Šiuo metu moksliškai nustatyta, kad vadinamosios COVID-19 "vakcinos": 1) nesustabdo COVID-19 plitimo, 2) sukelia visus vadinamuosius variantus ir 3) galiausiai per metus ar dvejus jus nužudys, jei gavote tikras, o ne placebo injekcijas. Esame matę pranešimų, kad iki 80 % mRNA ir virusų vektorių DNR buteliukų, kurie dabar skiriami plačiajai visuomenei, yra placebas. (P komentaras: Kas gali paneigti, kad Lietuvos valdžios atstovai negavo būtent placebo?)

(Straipsnis perspausdintas iš TheCovidBlog.com)

Pripažįstama, kad to, kas išdėstyta pirmiau, neįmanoma įrodyti, nebent apie tai paliudytų informatorius Kongrese. Tačiau yra keli vaizdo įrašai, kuriuose matyti, kaip vaistininkai atidaro užplombuotas "vakcinų" buteliukų dėžutes ir randa tuščius įdėklus, kuriuose turėtų būti informacija apie sudedamąsias dalis, saugumą, veiksmingumą, šalutinį poveikį ir pan.

Žinoma, pagrindinės žiniasklaidos propagandos darbuotojai "patikrino" visus šiuos vaizdo įrašus ir sugalvojo neregėto lygio apgaulę ir manipuliacijas, kad pateisintų tuščius įdėklus. Tačiau visiškai logiška, kad dauguma arba bent pusė buteliukų yra placebas. Pfizer ir kt. iki 2023 m. ir vėliau vykdo klinikinius eksperimentinių mRNA ir virusinių vektorių DNR injekcijų tyrimus su nenorinčiais ir norinčiais dalyvauti dalyviais.

Dėl placebo, greičiausiai identifikuojamo pagal partijos numerius, kai kurie žmonės nesulaukia jokių nepageidaujamų reakcijų. Tačiau placebas taip pat yra priežastis, kodėl Ligų kontrolės centrai ir Pasaulio sveikatos organizacija skatina atlikti "trečiuosius stiprinamuosius švirkštus". Jei jie jūsų nepaveikė per pirmąjį raundą, tai padarys per antrąjį raundą. Nepaisant to, kontroliuojami klinikiniai tyrimai yra visiškas farsas.

Vakcinų tyrimų administratoriai visiems klinikinių tyrimų dalyviams atskleidė skiepijimo statusą (placebas ar tikroji intervencija). Daugelis iš placebo grupių tada pasirinko tikrąsias injekcijas. Taigi nėra kontrolinių grupių, kurias būtų galima palyginti su intervencinėmis grupėmis. Visa tai - šarada, ir joks tikrasis mokslas bei faktai nesugebės paveikti kulto pasekėjų.

Moksliniais tyrimais patvirtintas COVID-19 "vakcinos" pavojus ir neveiksmingumas

Štai ką šis tinklaraštininkas niekada nemanė, kad parašys. Jungtinių Valstijų vyriausybė įvedė musulmonų draudimus, Kinijos draudimus ir imigrantų iš pietų pusės draudimus. Tačiau sionistų draudimas buvo nesuvokiamas iki 2021 m.

Izraelio kelionių draudimas

JAV valstybės departamentas vakar įtraukė Izraelį į 4 lygio "nekeliauti" sąrašą dėl masinių COVID-19 protrūkių. Šie protrūkiai vyksta nepaisant to, kad, kaip rodo "New York Times" stebėtojo duomenys, 60 proc. izraeliečių yra visiškai paskiepyti.

Be to, laikraštis "The Times of Israel" pranešė, kad COVID-19 užsikrėtė 14 žmonių, gavusių trečiąją "stiprinančiąją" vakciną. Nuo 2021 m. gegužės 1 d. iki 2021 m. liepos 1 d. Izraelio sveikatos apsaugos ministerija užregistravo 7 700 naujų COVID-19 atvejų (daugiausia Delta variantas). Tik 72 iš šių atvejų buvo natūralų imunitetą turintys žmonės, palyginti su daugiau nei 3 000 visiškai paskiepytų.

CDC pripažįsta, kad vakcinos neveikia

Pamirškite Izraelį. Pakalbėkime apie Jungtines Valstijas. CDC liepos 30 d. paskelbė tyrimą apie Barnstable apygardą Masačusetso valstijoje. Jame nustatyta, kad 74 % liepos mėn. COVID-19 atvejų buvo visiškai paskiepyti žmonės.

Tyrime taip pat padaryta išvada, kad visiškai paskiepytų žmonių viruso krūvis buvo šiek tiek didesnis nei neskiepytų. Taigi CDC pripažino, kad šios injekcijos neturi jokio kito tikslo, išskyrus tai, kad nuo jų žmonės suserga. Žinoma, užkietėjusiems sektantams visa tai nesvarbu.

Gilbraltaro pavyzdys

Mažytėje Didžiosios Britanijos teritorijoje Gibraltare gyvena apie 34 000 nuolatinių gyventojų.

Mažytėje Didžiosios Britanijos teritorijoje Gibraltare gyvena apie 34

Gibraltare 99 % gyventojų yra visiškai paskiepyti, ir taip yra nuo gegužės 4 d.

Gibraltare 99 % gyventojų yra visiškai paskiepyti, ir taip yra nuo geg

Nuo birželio 1 d. iki birželio 22 d. Gibraltare buvo ne daugiau kaip du nauji COVID-19 atvejai per dieną. Šis skaičius sparčiai didėjo ir liepos 20 d. pasiekė aukščiausią tašką - 31 naują atvejį per dieną, t. y. 3 000 % daugiau, rašo "Financial Times". Dabar šis skaičius svyruoja apie 27 naujus atvejus per dieną.

Dabar šis skaičius svyruoja apie 27 naujus atvejus per dieną.

Tada pažvelkite į visus vadinamuosius "proveržio atvejus", apie kuriuos rašėme nuo kovo mėn. Taigi vėlgi, nustatytas faktas, kad šios injekcijos nieko nedaro, tik kenkia žmonėms. Dr. Danas Stokas (Dan Stock) iš Indianos praėjusią savaitę plačiai nuskambėjo vien dėl to, kad apie šias mirtinas injekcijas pasakė tiesą ir objektyvų mokslinį požiūrį.

Taip pat verta paminėti Johno ir May Cropley istoriją. Ši škotų pora buvo susituokusi 50 metų. Abu buvo visiškai paskiepyti ir mirė nuo COVID-19 per 12 valandų vienas nuo kito.

Tačiau pasakojimas "vakcina yra gerai" ir toliau nesiliauja vyraujančioje žiniasklaidoje ir didžiosiose technologijose. Stabmeldystė yra pagrindinis ginklas, padedantis tai įgyvendinti.

Glitch in the Matrix su įžymybėmis

Įžymybių garbinimas yra pasaulinė liga. Faučis tapo Jėzumi Kristumi užkietėjusiems sektantams. Valdžios atstovai naudojasi Holivudo žmonėmis kaip savo pakalikais, kad skleistų ir stiprintų distopinę propagandą. Šonas Pennas (Penn), "Džefas Spikolis", ragina visiems Holivudo gyventojams privalomai skirti mRNA injekcijas

Nepriklausomai nuo to, replika "tie vaikinai - pederastai" iš filmo "Fast Times at Ridgemont High" vis tiek yra visiškai juokinga. (P komentaras: dabar pažiūrėkime, kas Lietuvoje atlieka tokius propagandinius trukius per TV).

Tačiau vėlgi, jei tai nėra iš anksto suplanuota ir surežisuota, šios injekcijos nediskriminuoja. Ir keli Holivudo "vakcinų" šalininkai tai sunkiai suvokia.

Christina Applegate - išsėtinė sklerozė

Christina Applegate - išsėtinė sklerozė

Buvusi serialo "Vedęs ir turi vaikų" žvaigždė antradienį socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė, kad jai diagnozuota išsėtinė sklerozė (MS).

Buvusi serialo "Vedęs ir turi vaikų" žvaigždė antradienį socialiniame

Išsėtinė sklerozė yra autoimuninė liga, kurios priežastis nėra žinoma. Žinoma, esame aprašę daugybę autoimuninių sutrikimų po injekcijų atvejų. Nesvarbu, ar tai būtų tiesioginiai traukuliai, distonija, Guillain-Barré sindromas, ar koks nors kitas sutrikimas, apie kurį sužinojome 2021 m., šie švirkštai tikrai juos sukelia.

Nėra galutinių įrodymų, kad 49 metų Applegate gavo vieną iš eksperimentinių injekcijų. Tačiau kovo 26 d. ji pasirodė Ryano Seacresto (Ryan Seacrest) radijo laidoje. Seacrestas pasakojo kažką apie sapną, kad jam buvo suleista "vakcina", o administratorius jo paklausė, ar jis nenorėtų dirbti su Christina Applegate kokiame nors projekte.

Applegate atsakė sakydama, kad dėl COVID-19 jau metus neišeina iš savo kambario. Tuomet Seacrestas pasakė, kad "turėtume gauti vakciną, kai tik galime". Applegate atsakė: "Tai tiesa, bet aš dar nepasiskiepijau".

Kathy Griffin - plaučių vėžys

Kathy Griffin - plaučių vėžys

60-metė komikė ir aktorė rugpjūčio 2 d. socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė, kad serga plaučių vėžiu. Twitterio žinutėje išskiriami du dalykai. Griffin pabrėžė, kad ji niekada nerūkė cigaretės (arba, kaip spėjame, niekada nedirbo asbestu užkrėstoje gamykloje), bet vis tiek susirgo plaučių vėžiu. Antroji dalis yra ir keista, ir iškalbinga. Griffin sakė: "Esu visiškai paskiepyta" ir užsiminė, kad ji mieliau sirgtų plaučių vėžiu nei COVID-19.

"Esu visiškai paskiepyta" ir užsiminė, kad ji mieliau sirgtų plaučių v

Tą pačią dieną Griffin buvo atlikta operacija, kurios metu pašalinta pusė kairiojo plaučio. Aprašėme istoriją, kai buvusi Atlantos naujienų laidų vedėja Jovita Moore susirgo smegenų vėžiu praėjus 12 dienų po "Pfizer" injekcijų.

Reba McEntire - susirgo COVID-19, nors buvo "visiškai paskiepyta"

Reba McEntire - susirgo COVID-19, nors buvo "visiškai paskiepyta"

66 metų kantri muzikos dainininkė rugpjūčio 6 d. surengė "TikTok" tiesioginę transliaciją. 21 minutę ji sako štai ką:

"Noriu pasakyti tik vieną dalyką: šie metai buvo sunkūs ir jie vėl darosi vis sunkesni. Vaikinai, prašau, būkite saugūs. Nešiokite kaukes. Darykite tai, ką turite daryti. Likite namuose. Tai nėra smagu. Aš tai gavau. Mes su Reksu tai gavome, ir tai nėra smagu. Tu nesijauti gerai. Mes abu buvome paskiepyti ir vis tiek ja susirgome, todėl būkite saugūs, likite namuose ir saugokitės kaip galite geriau."

Kitaip tariant, tikrasis, objektyvus mokslas ir vėl yra teisingas. Šios injekcijos neduoda jokios apčiuopiamos naudos, nebent nepageidaujamas reakcijas laikytumėte nauda.

Heidi Ferrer - savižudybė

Heidi Ferrer - savižudybė

Ferrer yra mažiausiai žinoma iš šios grupės. Ji geriausiai žinoma dėl to, kad parašė keletą 9-ojo dešimtmečio pabaigos ir 10-ojo dešimtmečio pradžios paauglių televizijos serialo "Dawson's Creek" epizodų. Ferrer nusižudė gegužės 26 d. Pasakojama, kad ji sirgo "ilgai trunkančia KOVID" ir simptomai privedė ją prie savižudybės. Tačiau daugumoje pagrindinių žiniasklaidos priemonių pasakojimų praleidžiamos labai svarbios detalės.

Jos vyras Nikas Gutė (Nick Guthe) sakė, kad kovo 8 d. Ferer buvo suleista eksperimentinė "Moderna mRNA" injekcija. Nepaisant to, kad patikino esąs "už skiepus", jis apibūdino žmonai skirtą injekciją kaip "lemtingą klaidą". Štai ką jis pasakė, remdamasis TooFab:

Daugelis ilgaplaukių mano, kad [tai] gali pagerinti jų simptomus. Jos atveju tai turėjo visiškai priešingą poveikį. Ji grįžo ten, kur buvo praėjusių metų liepą, be to, prasidėjo neurologinis drebulys, kuris buvo labai baisus, beveik kaip Parkinsono drebulys, dėl kurio ji vėlai vakare negalėdavo užmigti, o miegas tapo neįmanomas. Manau, kad ji tiesiog jautė, jog tik mažės, praras gebėjimą vaikščioti, atsidurs neįgaliojo vežimėlyje, negalės pati nusiprausti."

Interviu iš pradžių davė CNN. Tačiau, žinoma, jie sumenkino injekcijų vaidmenį.

Straipsnio autoriaus TheCovidBlog.com nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau