Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 24

"New York Times" pripažįsta, kad "Pfizer" vakcina Izraelyje Žlugo, nes po injekcijų sparčiai plinta infekcijos

(Paranormal) Žinai, kad reikalai su Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinomis" ir plandemijos darbotvarke yra blogi, kai net "The New York Times" skambina pavojaus varpais dėl didėjančio infekcijų skaičiaus dėl visuotinio vakcinų laikymosi.

Kuo daugiau žmonių pasiskiepija, kaip dabar pripažįsta "Times", tuo daugiau jų tyrimų dėl Fauci mikrobų būna teigiami, daugeliu atvejų prireikia hospitalizacijos. Kaip taip gali būti, kai skiepai turėtų būti "vaistas" nuo kovidų?

Atsakymas, žinoma, yra tas, kad Fauci skiepai nuo gripo nieko negydo, o iš tikrųjų sukelia nuo antikūnų priklausomą sustiprėjimą (ADE), nenatūralų imuninį atsaką, kuris palengvina Kinijos viruso patekimą į ląsteles.

Vakcinų sukeltas ADE didina riziką susirgti Vuchano gripu, tačiau visiškai nepadeda stiprinti imuniteto. Tai visiškai priešinga tam, ko reikia, norint visiems laikams sustabdyti Kinijos virusą.

Remdamasis Izraelio, vienos iš labiausiai skiepijamų pasaulio šalių, pavyzdžiu, laikraštis "Times" aiškina, kad dėl injekcijų kasdieninis susirgimų skaičius išauga iki astronominio lygio.

"Manau, kad mes kariaujame", - neseniai vykusiame parlamento komiteto posėdyje paskelbė Izraelio koronaviruso komisaras profesorius Salmanas Zarka (Salman Zarka).

Kadaise pasaulinėje arenoje Izraelis buvo laikomas puikiu pavyzdžiu, kaip "saugios ir veiksmingos" vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), o dabar jis tapo įspėjamuoju pavyzdžiu, ko nedaryti pandemijos įkarštyje.

Ketvirtoji kovidų ligos banga yra tiesioginis masinio skiepijimo rezultatas

Tačiau naujausias pasiteisinimas - "silpnėjantis" imunitetas, kurį, "ekspertų" teigimu, galima pataisyti, jei "pilnai paskiepyti" žmonės kuo greičiau išsirikiuos į eilę ir gaus "stiprinamąsias" injekcijas.

Teigiama, kad Donaldo Trumpo programos "Operacija "Warp Speed" injekcijos paprasčiausiai neveiksmingos gydant "delta" variantą, nors daugelis teigia, kad būtent šie skiepai yra atsakingi už "delta" varianto atsiradimą ir plitimą.

"Vakcina gali būti mažiau veiksminga užkertant kelią užsikrėsti labai užkrečiamu "delta" variantu, kuris dabar yra pagrindinė viruso versija Izraelyje", - pranešė "Times". "Be to, pirmoji grupė, kuri buvo skiepijama, buvo vyresnio amžiaus žmonės, kurių imuninė sistema iš pradžių galėjo būti silpnesnė."

Pasirodo, bandos imunitetas jau seniai būtų buvęs pasiektas, jei nebūtų buvę jokių vakcinų. Virusas jau prieš kelis mėnesius būtų visiškai išnykęs savaime ir gyvenimas būtų grįžęs į įprastas vėžes.

Tačiau dėl operacijos "Warp Speed" "visiškai paskiepyti" žmonės dabar kaip miškų gaisras platina naujus viruso variantus, grasindami sunaikinti visą pažangą, padarytą likviduojant pandemiją.

Pagrindinė žiniasklaida pamažu supranta šią tikrovę, nors tokie leidiniai kaip "Times" vis dar tvirtina, kad injekcijos neva padėjo pradžioje.

Prof. Ranas Baliceris (Ran Balicer), "ekspertų" grupės, patarinėjančios Izraelio vyriausybei su kovidu susijusiais klausimais, pirmininkas, teigia, kad injekcijos gerai veikė pirminį virusą, bet ne "būsimus variantus", tokius kaip delta.

Tiesą sakant, jei ne vakcinos, delta viruso net nebūtų buvę, bet tokie netikri mokslo veikėjai kaip Baliceris to niekada nepasakys. Turėsite patys skaityti tarp eilučių, kad pamatytumėte tiesą apie šią apgaulę, kuri toliau mutuoja kaip ir virusas, nes "ekspertai" kuria naujus pasiteisinimus, kodėl negali suvaldyti situacijos.

Izraelis, kaip ir Jungtinės Valstijos, dabar siūlo "stiprinamuosius" skiepus kaip sprendimą delta variantui. Kai šie stiprinamieji skiepai pateks į žmonių rankas, greičiausiai atsiras dar vienas naujas variantas, dėl kurio valdžios institucijos imsis naujų stiprinamųjų skiepų, ir šis ciklas tikriausiai kartosis amžinai.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kad Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" yra pavojingos ir neveiksmingos, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Archive.is

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau