Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 26

Dar kartą įrodyta, kad PGR testai yra apgaulingi

(Paranormal) Rice universitetas Hjustone grįžta prie nuotolinio mokymosi mažiau nei po dviejų savaičių nuo rudens semestro pradžios po to, kai atlikus apgaulingus PGR testus dėl Wuhan koronaviruso (Covid-19) buvo gauti keli klaidingai teigiami rezultatai.

Po to, kai netikslūs testai parodė klaidingus užsikrėtimo atvejus, mokykla taip išsigando Kinijos viruso, kad nusprendė viską uždaryti kaip ir praėjusiais metais - nepaisant to, kad šiuo metu Rice reikalauja, jog visi universiteto teritorijoje esantys žmonės, būdami universiteto teritorijoje, dėvėtų kaukes.

Dabartinis Rice krizių valdymo patariamojo komiteto pirmininkas Kevinas E. Kirby (Kevin E. Kirby) parašė laišką universiteto darbuotojams, kuriame nurodė, kad įstaigos testavimo paslaugų teikėjas pakeitė savo protokolus, "dėl to atsirado reikšmingų skirtumų sprendžiant dėl testų rezultatų".

Rice'o pareigūnai teigia, kad testavimo duomenyse aptiko "neįprastų dėsningumų" ir nežinojo apie jokius pokyčius. Tuomet jie paprašė paslaugų teikėjo grįžti prie senosios testavimo strategijos.

Iš 50 asmenų, kurių testai buvo "teigiami" taikant naująjį metodą, tik vieno testo rezultatas buvo teigiamas grįžus prie senojo metodo. Kitų 49 testų rezultatai buvo neigiami, o tai įrodo, kad PGR testai yra visiška apgaulė.

Rice iš tikrųjų sustiprino testavimo tvarką nuo rugpjūčio 13 d., likus vos kelioms dienoms iki studentų grįžimo į miestelį. Mokykla teigia, kad pokyčius paskatino Hjustono apylinkėse "išaugęs" "delta varianto" atvejų skaičius.

Taikant naująjį metodą, per devynias dienas 81 iš 4500 žmonių, kurių testai buvo teigiami dėl kiniškų mikrobų, buvo patikrintas teigiamai, taigi teigiamų testų rodiklis siekė du procentus. Tačiau yra tikimybė, kad niekas iš tikrųjų neužsikrėtė, o visi 81 teigiami rezultatai buvo apgaulingi.

"Šis neįprastas teigiamų rezultatų rodiklis miestelyje paskatino mus imtis skubių veiksmų ir laikytis atsargesnės pozicijos, kol galėsime nustatyti, ar yra didelė plataus masto infekcijos rizika", - paskelbė Kirby.

90 proc. "teigiamų" testų rezultatų Rice buvo gauti iš žmonių, kurie buvo "visiškai paskiepyti"

Rugpjūčio 19 d. Rice pakeitė kryptį ir paskelbė, kad rudens semestre, kuris turėjo vykti asmeniškai, bus pereita prie "laikinų" užsiėmimų tik internetu. Taip pat buvo uždraustas grupinis valgymas patalpose ir alkoholio vartojimas universiteto teritorijoje.

Studentams taip pat buvo pranešta, kad jie negalės įsikelti į bendrabučius iki vėlesnės datos, o tiems, kurie nebenorės gyventi miestelyje, buvo pasiūlyta grąžinti pinigus ir atleisti nuo mokesčių.

Pasirodo, visa tai buvo daroma veltui, nes testų rezultatai, dėl kurių kilo išgąstis, dažniausiai buvo suklastoti. Be to, beveik visi, kurių testai buvo "teigiami", buvo "visiškai paskiepyti" tuo metu, kai buvo atliekami testai.

"Daugiau nei 90 proc. šių užregistruotų infekcijų buvo iš bendruomenės narių, kurie buvo visiškai paskiepyti, o 75 proc. šių tyrimų buvo atlikti žmonėms, kurie nepranešė apie jokius simptomus", - pranešė Houston Chronicle.

"Be to, dauguma žmonių, kurių rezultatai buvo teigiami, buvo iš skirtingų gyventojų grupių, nurodyta tik viena galima grupė".

Visos isterijos ir sumaišties buvo daugiau nei pakankamai, kad Kirby viską uždarytų ir grįžtų prie internetinių pamokų pirmoms dviem savaitėms. Tačiau kai kurie įtaria, kad šie laikini pokyčiai truks ilgiau nei dvi savaites, kaip ir "dvi savaitės kreivei išlyginti" 2020 m. pradžioje, tapusios daugiamečiu pandeminiu perėjimu į "naują normą".

Nustačius, kad testų rezultatai buvo suklastoti, Kirby "atsargumo sumetimais" padvigubino, tvirtindama, kad viskas grįš į įprastas vėžes vos per dvi savaites. Laikas parodys, ar tai iš tikrųjų bus taip, kaip teigiama.

Ateityje Rice planuoja visus mokslo metus kas savaitę atlikti visų mokinių testavimą. Mokykla taip pat atnaujino testavimo statistiką savo Covid-19 prietaisų skydelyje, kuriame rodomi visi nuo rugpjūčio 13 d. surinkti duomenys.

Norėdami sekti naujausias žinias apie kinų viruso isteriją Amerikoje, būtinai apsilankykite Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

HoustonChronicle.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau