Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 6

Ligoninė paneigia "Rolling Stone" "suklastotą" apsinuodijimo ivermektinu istoriją: "Viskas buvo išgalvota

(Paranormal) Niekas nebesistebi, kai kairioji žiniasklaida išgalvoja istoriją iš oro ir bando ją paskelbti kaip "faktą", tačiau kai "Rolling Stone" visiškai sufabrikavo neseniai pasirodžiusią istoriją, bandydamas sunaikinti ivermektiną, tai įspūdingai sprogo jų veiduose.

Pirminėje istorijoje buvo melagingai teigiama, kad Oklahomos ligoninėse buvo pilna ivermektinu apsinuodijusių pacientų, kurie visi perdozavo vaisto, įskaitant keistą teiginį, kad vienas pacientas apako. Kadangi ligoninės buvo užverstos ivermektinu apsinuodijusiais asmenimis, "Rolling Stone" dramatiškai teigė, kad nušautieji buvo priversti laukti medicininės pagalbos. Tačiau istorijoje naudota nuotrauka beveik iš karto ėmė kelti klausimų, kai pasirodė, kad joje užfiksuoti ligoninės pacientai su žieminiais paltais, neva stovintys prie greitosios pagalbos kabinetų rugpjūčio mėnesį Oklahomoje.

Istorija turėjo visus tipiško kairiosios žiniasklaidos šmeižikiško rašinio bruožus: Tai - nerimo jausmas, ivermektino šalininkų pasmerkimas ir tariama reali gyvybių kaina, nes ligoninės buvo visiškai perpildytos. (Žiniasklaida meluoja apie perpildytas ligonines nuo pat pirmos plandemijos dienos...)

Štai "Rolling Stone" straipsnio antraštės ir paantraštės ekrano nuotrauka:

žurnalistika, mokslas, Oklahoma, pandemija, Rolling Stone, vakcinos

Ši dramatiška istorija turi tik vieną problemą: Visa tai buvo išgalvota.

Kaip ir tada, kai "Rolling Stone" visiškai išgalvojo seriją istorijų, teigiančių, kad Amerikoje plinta "išprievartavimai studentų miesteliuose", ir tai pasirodė esanti visiška netiesa, taip ir dabar diskredituotas leidinys vėl bando diskredituoti ivermektiną, bet diskredituoja tik pats save.

Kaip praneša "InfoWars", atskleisdamas suklastotą "Rolling Stone" straipsnį:

Problema ta, kad Northeastern Health System's Sequoyah filialas, apie kurį rašoma Rolling Stone straipsnyje, savo interneto svetainėje paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad daktaras Elyea nedirba ligoninėje ir mažiausiai du mėnesius negydė jokių pacientų. Be to, pati ligoninė tvirtina, kad nėra gydžiusi nė vieno paciento dėl ivermektino perdozavimo.

NHS Sequoya taip pat paneigė Elyea teiginį, kad jos ligoninė buvo perpildyta pacientų, perdozavusių ivermektino, ir dėl to neatmetė nė vieno paciento.

"NHS Sekvoja" negydė nė vieno paciento dėl komplikacijų, susijusių su ivermektino vartojimu. Tai apima ir tai, kad nebuvo gydomi jokie pacientai dėl ivermektino perdozavimo".

"Visiems pacientams, kurie lankėsi mūsų skubios pagalbos skyriuje, buvo suteikta tinkama medicininė pagalba. Mūsų ligoninei neteko atsisakyti nė vieno skubios pagalbos prašančio paciento."

Kairieji netikrų naujienų žiniasklaidininkai šią istoriją perpasakojo kaip "faktą"

Žinoma, visiškas istorijos klastojimas nesutrukdė kairiosios žiniasklaidos leidiniams katapultuoti teiginius į visuotinę sąmonę. "Business Insider", "The Independent" ir "The Guardian" buvo vieni iš kairiųjų naujienų leidinių, kurie paskelbė šią istoriją, nesivargindami atlikti net minimalaus faktų patikrinimo prieš pranešdami apie ivermektino keliamą baimę, tarsi ji būtų tikra.

žurnalistika, mokslas, Oklahoma, pandemija, Rolling Stone, vakcinos

Kairieji propagandistai, tokie kaip Rachel Maddow (MSNBC), paskelbė melagingą naujieną, kartojo melą, kad ivermektinas "užkrovė Oklahomos kaimo ligonines, greitosios pagalbos automobilius", ir teigė, kad žmonės "prarado regėjimą".

Ne tik teiginiai apie ivermektiną buvo visiškai išgalvoti, bet net ir istorijos dalis apie "šaudymo aukas" buvo visiška nesąmonė, greičiausiai dar vieno hiperventiliuojančio kairiojo prieš ginklus nusiteikusio pamišėlio, įsivaizduojančio, kad visas pasaulis užverstas ginklais, kurie patys šaudo į žmones, vaizduotės vaisius. Kaip aiškina "Zero Hedge":

Be to, naujausiais FTB duomenimis, Grove, OK, kuriame gyvena 7 129 gyventojai, per visus 2019 m. įvyko tik 14 užpuolimų sunkinančiomis aplinkybėmis. Kažkodėl abejojame, kad "prie greitosios medicinos pagalbos stoties išsirikiavo eilė sušaudytųjų", o nuo gegužės pradžios visoje valstijoje užregistruota tik 11 su ivermektinu susijusių atvejų ligoninėse.

Tyčiodamasis iš netikros naujienų žiniasklaidos, InfoWars įkūrėjas Aleksas Džounsas (Alex Jones) vakar tiesioginiame eteryje trolino kairiąją žiniasklaidą ir linksmai suvalgė ivermektino arklienos pastą, demonstruodamas vaisto saugumą ir atskleisdamas, kaip kairioji žiniasklaida bijo iracionalios baimės beveik dėl visko:

Šiandienos "Situation Update" podkaste gilinuosi į tai, kad mėginimas šmeižti ivermektiną yra visiškai melagingas, ir pabrėžiu, kad tipiški kairieji mirtinai bijo paliesti ivermektiną, tačiau jie mielai švirkščiasi biologinius ginklus, kurie nesąžiningai vadinami "vakcinomis". Atrodo, kad demokratai taip pat mėgsta toksišką fluoridą, o dabar ir GMO, nes visos pagrindinės kairiosios žiniasklaidos priemonės savo pranešimuose pasisakė už GMO.

Bandydama diskredituoti ivermektiną, kairioji žiniasklaida diskreditavo tik save.

Graži viso to išvada yra ta, kad desperatiškai bandydama diskredituoti ivermektiną, melaginga kairioji žiniasklaida tik dar labiau save diskreditavo. Kaip pažymėjo Glennas Greenwaldas (Glenn Greenwald), visas šis incidentas dar kartą įrodo, kad demokratai mielai meluoja apie bet ką, jei tik tai pasitarnauja jų politinei darbotvarkei. Jie nėra įsipareigoję laikytis sąžiningumo, tikslumo ar bet kokios tiesos. Jie papūgos, visiškai išgalvotą istoriją, jei tai padės jiems prastumti daugiau vakcinų, kurios žudo žmones (o Big Pharma finansuoja jų veiklą reklamos pinigais).

Žinoma, "Twitter", kuris paprastai draudžia kritikuoti vakcinas, Joe Bideną ar abortus, leido, kad netikra "Rolling Stone" istorija taptų tendencija ir ja būtų atvirai dalijamasi, nors ji buvo visiškai išgalvota.

Niekas nesistebi.

Galiausiai, nors konservatoriai gali vartoti visiškai nekenksmingą (ir labai veiksmingą) ivermektiną, kurį FDA 1996 m. patvirtino kaip vaistą, skirtą žmonėms, demokratai žaloja save mirtinais biologiniais ginklais, kurie per ateinančius metus nužudys milijonus žmonių, o tai lems demokratų rinkėjų žlugimą (ir dar desperatiškesnes demokratų pastangas užtikrinti, kad mirusieji vis dar galėtų balsuoti).

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 21:19 Nutekintas DARPA dokumentas, DRASTIC analizė patvirtina, išpuolis prieš žmoniją vykdomas naudojant aerozolinius
DRASTIC patvirtino, kad Daszakas ir Fauci, dirbdami per Wuhano virusologijos institutą (WIV), sugebėjo sukurti 180 koronaviruso biologinio ginklo atmainų ir perduoti jas komunistinės Kinijos kontrolei (išdavystės aktas)....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau