Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 30

Žiniasklaidos šmeižto kampanija, nukreipta prieš ivermektiną dėl "Pfizer" panašaus vaisto klono?

Žiniasklaidos šmeižto kampanija, nukreipta prieš ivermektiną, skirta tam, kad būtų išlaisvinta "Pfizer" naujo į ivermektiną panašaus vaisto kloną, kuris bus vadinamas "stebuklu", rinką.

(Paranormal) Jei jums įdomu, kodėl ivermektinas pastaruoju metu dominuoja pagrindiniame naujienų cikle, atsakymas yra Pfizer, kuri kaip tik dabar bando piratauti šį vaistą, siekdama sukurti naują "blokbasterį" - melžiamą karvę.

Pirmadienį farmacijos milžinė pasauliui paskelbė, kad pradeda "pagreitintą" 2/3 fazės "naujos" kovidų profilaktikos tabletės, kuri, kaip bebūtų keista, skamba kaip ivermektinas nauju pavadinimu, tyrimą.

"Pfizer" teigia, kad jos "naujasis" vaistas nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) veiks kaip "stiprus proteazės inhibitorius". Taip jau sutapo, kad ivermektinas veikia lygiai taip pat, todėl kai kas dabar šį "naująjį" vaistą juokais vadina "Pfizermektinu".

Tai nereiškia, kad bet koks vaistas, kurį "Pfizer" galiausiai išleis į rinką, bus lygiai toks pat kaip ivermektinas, tiesiog noriu, kad būtų aišku. Yra tikimybė, kad jis bus patobulintas ir pakeistas taip, kad būtų mažiau veiksmingas nei tikrasis ivermektinas, nes valdžia nenori, kad žmonės iš tikrųjų būtų apsaugoti nuo kovidų ir pasveiktų nuo jų.

Ne, jie mieliau pasisavins tam tikrus tikrojo ivermektino elementus ir panaudos juos naujam, patentuotam "vaistui", kuris greičiausiai kainuos keliais kartais brangiau nei tikrasis, o "Pfizer" gaus didžiulį naują pelną.

Svarbu pažymėti, kad ivermektinas jau išgelbėjo milijonus gyvybių Indijoje, Brazilijoje ir kitose šalyse, kur jis yra prieinamas visuomenei. Kadangi Šiaurės Amerikoje ivermektino sunku gauti, jo vartojimu pasinaudojo labai nedaug žmonių.

Kodėl amerikiečiai leidžia Didžiajai farmacijai vykdyti tokius triukus?

Kai kurie įtaria, kad naujasis "Pfizer" vaistas, pavadintas "PF-07321332", iš tikrųjų yra tik perpakuotas ivermektinas. Jie sako, kad planuojama pakelti jo kainą taip, kad tik turtingieji galėtų sau leisti jį vartoti.

Juk tikrasis ivermektinas yra nepigiai pigus, jei tik amerikiečiams pavyktų priversti politikus, Didžiąją farmaciją ir kitus teroristus trukdyti riboti jo vartojimą.

"Jie tai padarė, kad galėtų šį vaistą padaryti brangesnį už ivermektiną, nepaisant to, kad tai tas pats vaistas", - juokavo vienas žmogus "Twitter" tinkle, pabrėždamas, kad šis teiginys buvo skirtas sarkazmui.

Vis dėlto sakoma, kad kiekviename juoke yra dalis tiesos, ir galbūt šis asmuo yra teisus. Galbūt "Pfizer" pavogė nebrangų, nepatentuotą vaistą ir perpakavo jį kaip savo, kad galėtų už jį imti daugiau pinigų.

Paprastų žmonių pasaulyje tai vadinama vagyste. Tačiau Didžiosios farmacijos ir Volstrito pasaulyje tai, matyt, yra tik dar vienas kapitalizmo aktas, kuris yra "per didelis, kad žlugtų", arba kaip jie dabar vadina šią nepataisomai korumpuotą visuomenę.

Visa tai leidžia manyti, kad netrukus "Pfizer" susižers pinigų pardavinėdama "arklių pastą" kitu pavadinimu. Labai tikėtina, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) nustos ją taip vadinti, ir staiga visi pradės sakyti, kad Pfizermektinas yra "vaistas" nuo plandemijos.

Šiuo metu viskas taip nuspėjama, jei tik daugiau žmonių atkreiptų į tai dėmesį ir iš tikrųjų tuo rūpintųsi. Didžioji farmacija ir toliau drabsto visuomenę ant žarijų, griauna žmonių gyvenimus ir turtėja mūsų sąskaita, o mes visi tiesiog leidžiame tam vykti.

"Moderna" ir jos vadovai savo veiksmais jau parodė pasauliui, kad COVID jie laiko "mana iš dangaus", cituojant legendinį advokatą Johnny Cochraną, nauju "pelno centru", kuris akcininkams padės išlaikyti svieste, ypač po to, kai bendrovės tyliai padidino savo vakcinų kainas", - praneša "Zero Hedge".

Norėdami sekti naujausias naujienas apie "Pfizer" bandymą pavogti ivermektiną, apsilankykite svetainėje Corruption.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau