Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, IT » 2021 » Rugsėjo » 7

Nauja sąmokslo teorija: internetas mirė prieš kelerius metus

Naujos sąmokslo teorijos, kuri sulaukia vis daugiau šalininkų, autoriai mano, kad klasikinis internetas mirė prieš kelerius metus. Dabar internete yra kur kas daugiau botų nei tikrų žmonių, rašoma "Futurism" straipsnyje apie naują sąmokslo teoriją.

Senasis internetas nustojo egzistuoti 2016 arba 2017 m., o jį pakeitė naujasis, kuriame daugiausia gyvena botai. Būtent jie skelbia didžiąją dalį turinio, skelbia pranešimus socialiniuose tinkluose, rašo komentarus ir užsiima kita veikla, teigia teorijos autoriai.

Šių metų pradžioje vartotojas IlluminatiPirate paskelbė straipsnį "Mirusio interneto teorija: didžioji interneto dalis yra suklastota", kuriuo pradėjo naują sąmokslo teoriją. Autorius mano, kad interneto erdvė ne veltui užpildyta daugiausiai vienodais komentarais, nuotraukomis ir memais - visa tai byloja apie didžiulę apgaulę. "IlluminatiPirate" pabrėžia, kad dėl interneto žūties kaltos pasaulinės tarptautinės korporacijos, susivienijusios su didžiųjų valstybių vyriausybėmis.

Žinoma, naujoji teorija turi daug spragų ir trūkumų, tačiau kai kurie ekspertai pažymi, kad "IlluminatiPirate" nėra taip toli nuo tiesos.

Šiuolaikinėje interneto erdvėje iš tiesų egzistuoja didžiuliai milijonų netikrų paskyrų botnetai, kurie socialinėje žiniasklaidoje reklamuoja tam tikras prekes ir paslaugas, taip pat formuoja dabartinę informacinę darbotvarkę.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau