Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 13

Salko instituto tyrimas rodo, kad vakcinoje naudojamas " spyglių" baltymas smarkiai pažeidžia sveikų ląstelių kraujagysles

(Paranormal) Naujas Salko biologinių tyrimų instituto mokslininkų atliktas tyrimas rodo, kad SARS-CoV-2 viruso, sukeliančio COVID-19, išskirtiniai " spyglių" baltymai vaidina svarbų vaidmenį pačiai ligai.

Balandžio 30 d. žurnale "Circulation Research" paskelbtame tyrime taip pat įtikinamai parodoma, kad COVID-19 yra kraujagyslių liga, ir tiksliai parodoma, kaip SARS-CoV-2 virusas pažeidžia ir atakuoja kraujagyslių sistemą ląstelių lygmeniu.

Tyrimas aiškiai patvirtina ir išsamiai paaiškina mechanizmą, kuriuo baltymas pažeidžia kraujagyslių ląsteles. Jis padeda paaiškinti daugybę iš pažiūros nesusijusių COVID-19 komplikacijų ir gali atverti duris naujiems veiksmingų gydymo būdų tyrimams.

Kitus koronavirusus tyrinėjantys mokslininkai jau seniai įtarė, kad baltymas "spike" prisideda prie kraujagyslių endotelio ląstelių pažeidimo, tačiau tai pirmas kartas, kai šis procesas buvo užfiksuotas.

Naujajame tyrime mokslininkai sukūrė "pseudovirusą", kuris buvo apsuptas klasikinio SARS-CoV-2 spyglių baltymų vainiko, tačiau jame nebuvo jokio tikro viruso. Paveikus šiuo pseudovirusu buvo pažeisti gyvūnų modelio plaučiai ir arterijos - tai įrodo, kad ligai sukelti pakako vien tik smaigalio baltymo. Audinių mėginiuose nustatytas plaučių arterijų sieneles išklojančių endotelio ląstelių uždegimas.

Tada mokslininkai šį procesą pakartojo laboratorijoje, paveikdami sveikas endotelio ląsteles (išklojančias arterijas) spyglių baltymu. Jie nustatė, kad spyglių baltymas pažeidė ląsteles prisijungdamas ACE2. Šis prisijungimas sutrikdė ACE2 molekulinę signalizaciją į mitochondrijas (organeles, gaminančias ląstelių energiją), todėl mitochondrijos buvo pažeistos ir suskaidytos.

Ankstesniuose tyrimuose panašus poveikis pasireiškė, kai ląstelės buvo veikiamos SARS-CoV-2 viruso, tačiau tai pirmasis tyrimas, parodęs, kad žala atsiranda, kai ląstelės pačios yra veikiamos smailiojo baltymo. (Susiję: Bombinis Salko instituto mokslinis straipsnis atskleidžia, kad kovidų spyglių baltymas sukelia mirtinus kraujo krešulius... ir jo yra visose kovidų vakcinose).

"Jei pašalinsite viruso dauginimosi galimybes, jis vis tiek turės didelį žalingą poveikį kraujagyslių ląstelėms vien dėl savo gebėjimo prisijungti prie šio ACE2 receptoriaus, S baltymo receptoriaus, dabar žinomo COVID dėka", - sakė Uri Manoras, vienas iš vyresniųjų tyrimo autorių ir docentas.

Daugelis žmonių mano, kad tai kvėpavimo takų liga, tačiau iš tikrųjų tai kraujagyslių liga. Tai galėtų paaiškinti, kodėl kai kuriuos žmones ištinka insultas ir kodėl kai kurie žmonės turi problemų kitose kūno dalyse. Bendras jų bruožas yra tas, kad visos jos turi kraujagyslių pagrindą."

"Pfizer" ir "Moderna" mRNA COVID-19 vakcinos gali pažeisti kraujagyslių ląsteles

Įdomu tai, kad dvi iš COVID-19 vakcinų, kurioms Maisto ir vaistų administracija (FDA) suteikė leidimą naudoti skubos tvarka, gamina "nekenksmingą dalį" spyglio baltymo. Tai "Pfizer" ir "Moderna" gaminamos mRNA COVID-19 vakcinos.

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) svetainės, mRNA vakcinos moko mūsų ląsteles gaminti baltymą - ar net tik baltymo gabalėlį - kuris sukelia imuninį atsaką mūsų organizme. Šis imuninis atsakas, kurio metu gaminami antikūnai, apsaugo mus nuo užsikrėtimo, jei į mūsų organizmą patenka tikras virusas.

"COVID-19 mRNA vakcinos duoda nurodymus mūsų ląstelėms gaminti nekenksmingą vadinamojo "smailiojo baltymo" gabalėlį", - aiškinama CDC interneto svetainėje.

LewRockwell.com paskelbtame straipsnyje atkreiptas dėmesys į ironiją.

Jei spyglių baltymai gali pažeisti kraujagyslių ląsteles ir vaidina svarbų vaidmenį pačiame COVID-19, "tuomet kodėl mes švirkščiame žmonėms vakcinas, kurios moko jų ląsteles gaminti spyglių baltymus?" - klausė Mike'as Whitney, LewRockwell.com straipsnio autorius.

Baltymai, sukeliantys proveržio COVID-19 atvejų skaičiaus šuolį

Proveržio COVID-19 atvejis apibrėžiamas kaip asmuo, kurio SARS-CoV-2 kiekis aptinkamas praėjus bent 14 dienų po to, kai jis buvo visiškai paskiepytas nuo šios ligos. Nuo balandžio 26 d. CDC gavo 9245 pranešimus apie proveržio COVID-19 atvejus. Apie 835 iš šių atvejų prireikė gydymo ligoninėse, o 132 mirė.

Tačiau naujausioje CDC ataskaitoje apie proveržio COVID-19 atvejus nuo gegužės 10 d. nurodyti tik 1 359 atvejai, įskaitant 1 139 atvejus, dėl kurių reikėjo gydytis ligoninėje, ir 223 mirties atvejus.

Beveik neįmanoma sužinoti tikrųjų skaičių, tačiau vadinamųjų proveržio atvejų skaičius neabejotinai didėja.

Whitney pasiūlė tikėtiną, nors ir neįrodytą, paaiškinimą.

"Staigus susirgimų ir mirčių skaičiaus padidėjimas po masinio skiepijimo yra susijęs ne su COVID "kvėpavimo takų liga", o su COVID "kraujagyslių liga", - sakė Whitney.

"Kraujagyslių komponentas daugiausia atsiranda dėl spygliuotų baltymų, kuriuos gamina kraujagyslių gleivinės ląstelės (endotelis), aktyvuojančios trombocitus, sukeliančius kraujo krešulius ir kraujavimą. Kitas pagrindinis veiksnys yra autoimuninė reakcija, kai limfocitai žudikai puola žmogaus organizmą, sukeldami plataus masto uždegimą (ir galimą organų nepakankamumą)."

Trumpai tariant, sakė Whitney, mirtį po injekcijos sukelia mRNA vakcinų gaminami spygliuoti baltymai.

COVID-19 vakcina sukelia daugiau sunkumų nei naudos

Kambodža yra puikus pavyzdys, kad COVID-19 vakcina padaro daugiau žalos nei naudos. Šioje šalyje pirmasis mirties nuo COVID-19 atvejis užregistruotas tik kovo 11 d. - praėjus lygiai metams nuo pandemijos pradžios ir kelioms savaitėms nuo vakcinacijos programos pradžios.

Šalies Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime teigiama, kad 50 metų Kambodžos vyras mirė nuo kvėpavimo takų viruso Pnompenio Khmerų sovietų draugystės ligoninėje.

Mirusysis, kuriam vasario 27 d. buvo diagnozuotas COVID-19, buvo Kinijos pilietis, Sihanukvilyje dirbo vairuotoju, kuris taip pat buvo užsikrėtęs. Abu atvejai yra susiję su protrūkiu, Kambodžoje vadinamu "vasario 20 d. įvykiu", nes tada jis buvo aptiktas pirmą kartą.

Kambodžoje iš viso užregistruoti 1163 atvejai, kai užregistruotas pirmasis mirties atvejis. Gegužės 18 d. duomenimis, šalyje užregistruoti 22 889 atvejai ir 156 mirties atvejai. Daugiau kaip 21 000 atvejų ir visi 156 mirties atvejai įvyko po to, kai šalis pradėjo vykdyti vakcinacijos programą.

Sekite SpikeProtein.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su vakcinomis nuo koronaviruso.

Šaltiniai:

News-Medical.net

CDC.gov 1

CDC.gov 2

LewRockwell.com

Asia.Nikkei.com

Straipsnio autoriaus Nolan Barton nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau