Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2021 » Rugsėjo » 24

Kanadoje kalnų ožka užbadė mešką grizlį, pervėrusi plėšrūną aštriais ragais

Kanados laukiniuose miškuose kalnų ožka ne tik išgyveno grizlio patelės užpuolimą, bet ir nužudė ją, pradūrusi plėšrūną savo ragais.

Kanados miškuose įvyko meškos grizlio ir kalnų ožkos kova. Liudininkų nebuvo - tik atlikus plėšrūno skrodimą paaiškėjo, kad jis mirė nuo ožkos ragų padarytų durtinių žaizdų.

"Live Science" praneša, kad rugsėjo 4 d. netoli pėsčiųjų tako keliautojai rado apie 70 kg sveriančios lokio grizlio patelės kūną.

Kanados parkai atliko skrodimą ir nustatė žaizdas, atitinkančias lūšies ragų dydį ir formą. Peilio žaizdos buvo meškos pažastyse ir ant kaklo. Ekspertai padarė išvadą, kad lūšis savo ragais perdūrė grizlį, kai plėšrūnas bandė jį užpulti.

Skrodimas taip pat parodė, kad meška niekada neturėjo jauniklių. Jos svoris (70 kg) taip pat skyrėsi nuo suaugusio grizlio, kuris gali sverti iki 360 kg.

Kalnų ožkos nėra bejėgės ir iš tiesų gali pasipriešinti grėsmingiems plėšrūnams. Pasak "National Geographic", ibisų patinai gali sverti iki 136 kilogramų, o jų aštrūs ragai siekia iki 30 cm ilgio.

2018 m. Yoho nacionaliniame parke Kanadoje keliautojai nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame kalnų ožka saugo jauniklį nuo grizlio. Lokys bandė nulipti uolos atbraila, bet po nesėkmingų bandymų nuėjo, nes uola, ant kurios sėdėjo ožka, buvo per stati.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau