Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 2

Paslaptingas paukščių gripas šiaurės rytų Kryme sunaikino 7 000 jūros paukščių

Paslaptingas "paukščių gripas" sunaikino tūkstančius jūros paukščių. Mokslininkai skubiai tiria iki 7 000 juodųjų gandrų, perlinių balandžių ir kirų žūties priežastis.

Nerimą keliančiame vaizdo įraše matomi negyvi paukščiai prie Arabatskaja nerijos ir Sivašo įlankos Azovo jūroje. Šiurpą keliančiame vaizdo įraše matyti, kad vienas paukštis vis dar gyvas, bet su akivaizdžiais nervų sistemos pažeidimais, praradęs orientaciją.

"Užfiksavome, kad žuvo daug paukščių, keli tūkstančiai", - sakė Krymo federalinio universiteto akademikas ekologas Grigorijus Prokopovas.

Ekspertai įtaria virusinę infekciją, tačiau vietiniai gyventojai taip pat iškėlė aplinkos užterštumo galimybę: pranešama, kad šioje vietovėje yra gyvsidabrio perteklius.

Labiausiai nukentėjo migruojantys paukščiai juodagalvės kryklės.

Įvykio vietoje dirba Federalinio gyvūnų sveikatos centro ekspertai, kurie tiria nugaišusius paukščius.

Krymo valdžios institucijos kol kas nekomentavo įtariamo paukščių gripo pietiniame Europos pakraštyje.

Ataskaitoje teigiama, kad negyvi paukščiai "išsibarstę po visą Sivašo įlanką".

Ataskaitoje teigiama, kad labiausiai tikėtina priežastis - infekcinė liga, tačiau taip pat galėjo būti "ir apsinuodijimas, ir aplinkos situacija".

Jame taip pat priduriama: "Buvo pranešta apie gyvsidabrio perteklių šioje vietovėje."

Tačiau A. Prokopovas mano, kad labiausiai tikėtina priežastis - naujas paukščių gripas.

"Greičiausiai tai nėra apsinuodijimas", - sakė jis.

"Iš paukščio elgesio, kurį galėjau stebėti, buvo akivaizdu, kad jis sirgo ir nugaišo.

"Tai labai panašu į centrinės nervų sistemos pažeidimą. Greičiausiai tai koks nors virusas."

"Tačiau galutinę išvadą turės padaryti veterinarijos gydytojai."

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau