Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 2

Šimtai paukščių staiga nukrito iš dangaus į kapines Balyje, Indonezijoje

Rugsėjį buvo paskelbta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip šimtai žvirblių krenta iš dangaus ir žūsta Balio Gianyar regione, o valdžios institucijos iš pradžių buvo nustebusios.

Incidentą kapinėse užfiksavo vietos gyventojas, kurį labai suglumino šimtai negyvų (arba beveik negyvų) paukščių ant žemės.

Remiantis pranešimais iš vietovės, paukščiai masiškai žuvo iškart po liūčių ir stipraus vėjo, o kai kurie socialiniai portalai netgi teigia, kad šį reiškinį sukėlė oro sąlygos.

Iš pradžių rajono valdžia bandė masines mirtis aiškinti lietaus rūgšties paplitimu.

"Jei kalbėsime apie būklę ir gamtos reiškinius, galime teigti, kad lietaus metu buvo daug rūgšties", - sakė Balio gamtos išteklių apsaugos centro (BKSDA) atstovas. "Visai įmanoma, kad dėl to iš dangaus pradėjo kristi paukščiai."

Tačiau valdžios institucijoms apsilankius vietoje paaiškėjo, kad paukščių žūties priežastis - netoliese esančiame kaime naudojami pesticidai, dėl kurių paukščiai smarkiai apsinuodijo.

"Įtariame, kad netoliese esančio kaimo gyventojai naudojo nenatūralius pesticidus, kurie ir apnuodijo paukščius", - vėliau sakė BKSDA vadovas.

Jis sakė, kad paukščiai tikriausiai ieškojo maisto didelėmis grupėmis (galbūt tūkstančiais) ir pradėjo maitintis naujai išaugintais ryžių pasėliais, kurie buvo nupurkšti pesticidais. Dėl to galėjo palaipsniui apsinuodyti daug paukščių.

"Šiuo metu taip manome ir paprašėme savo partnerių šioje srityje informuoti visuomenę apie pesticidų naudojimą, kad nebūtų pamiršta kita laukinė gyvūnija - ne tik paukščiai, bet ir kiti gyvūnai", - pridūrė jis.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau