Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 25

3 000 mokslininkų ir gydytojų pasirašė deklaraciją, kurioje vyriausybės kaltinamos su COVID susijusiais "nusikaltimais žmonijai"

Daugiau nei 3 000 mokslininkų ir gydytojų pasirašė "Gydytojų deklaraciją", kurioje viso pasaulio vyriausybės kaltinamos "nusikaltimais žmonijai" dėl neteisėto gyventojų uždarymo ir drakoniškų apribojimų, susijusių su Kovidu.

Deklaracijos iniciatorius - daktaras Robertas W. Malone'as (Robert W. Malone), mokslininkas, kuriam priskiriama mRNA vakcinos, naudojamos koronaviruso skiepams, technologijos išradimas.

Bigleaguepolitics.com praneša: Malone'as Romoje (Italija) surengė tris dienas trukusį pasaulinį Covid aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame su kitais medicinos ir mokslo specialistais lygino patirtį, susijusią su koronaviruso pandemija, ir kritikavo autoritarinį pasaulio vyriausybių atsaką į šią ligą.

Gydytojų deklaracijos interneto svetainėje aprašyti kai kurie daug pasiekę medicinos ir mokslo specialistai, kurie prisidėjo prie šio dokumento.

Revoliucinis pareiškimas skamba taip.

Tūkstančiai žmonių mirė nuo Kovido, nes jiems buvo atsisakyta suteikti gyvybę gelbstintį ankstyvą gydymą. Deklaracija yra kovos šauksmas gydytojų, kurie kasdien kovoja už teisę gydyti savo pacientus ir už pacientų teisę gauti tokį gydymą - nebijant valdžios, vaistinių, farmacijos korporacijų ir didžiųjų technologijų kišimosi, bausmių ar cenzūros. Reikalaujame, kad šios grupės atsitrauktų ir gerbtų paciento ir gydytojo santykių neliečiamumą ir vientisumą, pagrindinį principą "Pirmiausia nepakenkite" ir pacientų bei gydytojų laisvę priimti pagrįstus medicininius sprendimus. Nuo to priklauso žmonių gyvybės.

Mes, pasaulio gydytojai, vieningi ir ištikimi Hipokrato priesaikai, pripažindami, kad medicinos profesija, kaip žinome, atsidūrė kryžkelėje, esame priversti pareikšti toliau;

KADANGI, mūsų didžiausia atsakomybė ir pareiga yra palaikyti ir atkurti medicinos orumą, sąžiningumą, meną ir mokslą;

KADANGI, vyksta precedento neturintis išpuolis prieš mūsų gebėjimą rūpintis pacientais;

KADANGI, viešosios politikos formuotojai nusprendė primesti visiems tinkančią gydymo strategiją, dėl kurios kyla nereikalingos ligos ir mirtys, užuot palaikę pagrindines individualizuoto, asmeninio požiūrio į pacientų priežiūrą koncepcijas, kurios, kaip įrodyta, yra saugesnės ir veiksmingesnės;

KADANGI gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, dirbantys pirmose gretose, remdamiesi savo epidemiologijos, patofiziologijos ir farmakologijos žiniomis, dažnai pirmieji nustato naujus, gyvybę galinčius išgelbėti gydymo būdus;

KADANGI gydytojai vis labiau atgrasomi nuo atviros profesinės diskusijos ir keitimosi idėjomis apie naujas ir atsirandančias ligas, o tai kelia pavojų ne tik gydytojo profesijos esmei, bet ir, kas dar svarbiau, tragiškiau, mūsų pacientų gyvybėms;

KADANGI dėl vaistinių, ligoninių ir visuomenės sveikatos agentūrų sudaromų kliūčių tūkstančiams gydytojų užkertamas kelias gydyti savo pacientus, todėl didžioji dauguma sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų yra bejėgiai apsaugoti savo pacientus ligos akivaizdoje. Dabar gydytojai pataria savo pacientams tiesiog grįžti namo (kad virusas galėtų daugintis) ir grįžti, kai liga paūmės, todėl šimtai tūkstančių pacientų be reikalo miršta dėl nesugebėjimo gydyti;

KADANGI tai nėra medicina. Tai nėra priežiūra. Tokia politika iš tikrųjų gali būti laikoma nusikaltimu žmonijai.

TODĖL:

NUSPRĘSTA, kad gydytojo ir paciento santykiai turi būti atkurti. Medicinos esmė yra šie santykiai, kurie leidžia gydytojams geriausiai suprasti savo pacientus ir jų ligas, nustatyti geriausią sėkmės tikimybę suteikiantį gydymą, o pacientas yra aktyvus jų priežiūros dalyvis.

NUSPRENDĘ, kad politinis kišimasis į medicinos praktiką ir gydytojo ir paciento santykius turi būti nutrauktas. Gydytojams ir visiems sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams turi būti suteikta laisvė užsiimti medicinos menu ir mokslu nebijant keršto, cenzūros, šmeižto ar drausminių priemonių, įskaitant galimą licencijos ir ligoninės privilegijų praradimą, draudimo sutarčių praradimą ir valstybinių įstaigų bei organizacijų kišimąsi - tai dar labiau trukdo mums rūpintis pacientais, kuriems to reikia. Labiau nei bet kada anksčiau reikia saugoti teisę ir galimybę keistis objektyviais moksliniais atradimais, kurie padeda geriau suprasti ligas.

NUSPRENDĘ, kad gydytojai privalo ginti savo teisę skirti gydymą, laikydamiesi principo PIRMIAUSIA, NEPADARYTI KLAIDOS. Gydytojams neturi būti ribojama teisė skirti saugų ir veiksmingą gydymą. Šie apribojimai ir toliau sukelia nereikalingas ligas ir mirtis. Pacientams, išsamiai informuotiems apie kiekvienos galimybės riziką ir naudą, turi būti atkurtos teisės gauti tokį gydymą.

NUSPRENDĘ, kad kviečiame pasaulio gydytojus ir visus sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus prisijungti prie šio kilnaus tikslo, nes siekiame atkurti pasitikėjimą, sąžiningumą ir profesionalumą medicinos praktikoje.

NUSPRENDĘ, kad kviečiame pasaulio mokslininkus, kurie yra įgudę atlikti biomedicininius tyrimus ir laikosi aukščiausių etikos ir moralės normų, reikalauti, kad jie galėtų atlikti ir skelbti objektyvius empirinius mokslinius tyrimus, nebijodami susidorojimo su savo karjera, reputacija ir pragyvenimo šaltiniu.

PASIRYŽĘ, kad kviečiame pacientus, kurie tiki gydytojo ir paciento santykių svarba ir galimybe būti aktyviais savo priežiūros dalyviais, reikalauti galimybės gauti mokslu pagrįstą medicininę pagalbą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau