Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 4

Ciklonas "Shaheen" smogė Omanui, žuvo trys žmonės

Atogrąžų ciklonas "Shaheen", sekmadienį užklupęs Omaną su žiauriais vėjais ir smarkiomis liūtimis, užtvindė gatves, privertė evakuotis iš pakrantės rajonų ir atidėjo skrydžius į sostinę Maskatą ir iš jos.

Artėjant ciklonui buvo rastas negyvas vaikas, kurį nuplovė vanduo, pranešė valstybinė naujienų agentūra, o dar vienas žmogus dingo be žinios. Du darbininkai iš Azijos žuvo, kai ant jų gyvenamojo rajono pramoninėje zonoje sugriuvo kalnas, pranešė valstybinė naujienų agentūra.

Kai ciklono akis kirto sausumą, jo vėjo greitis siekė 120-150 km per valandą (75-93 mph), pranešė Omano valdžios institucijos. Ji kėlė iki 10 metrų (32 pėdų) aukščio bangas.

Dalis audros akies, kurioje buvo stebimas stipriausias oras, įžengė į pietinę Al-Batinos guberniją, pranešė valstybinė naujienų agentūra. Audros akis taip pat pateko tarp Musanos ir Suvaiko valstijų.

Numatoma, kad kai kuriose vietovėse iškris iki 500 cm lietaus, todėl gali kilti staigių potvynių.

Ciklonai, nustoję judėti virš vandenyno vandenų, nuolat praranda savo jėgą, o "Shaheen", pasiekęs sausumą, buvo sumažintas iki tropinės audros, tviteryje pranešė vietos meteorologijos tarnyba.

Nacionalinis nelaimių valdymo komitetas pranešė, kad į rytus nuo sostinės esančioje Al-Kurmoje bus nutrauktas elektros energijos tiekimas, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Daugiau nei 2700 žmonių buvo apgyvendinti avarinėse prieglaudose.

Dauguma iš penkių milijonų naftą eksportuojančios šalies gyventojų gyvena Maskate ir jo apylinkėse. Valdžios institucijos teigė, kad sostinės keliai bus atviri tik avarinėms ir humanitarinės pagalbos transporto priemonėms, kol audra nurims.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau