Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 7

BBC: 2 iš 3 patvirtintų COVID-19 atvejų Jungtinėje Karalystėje yra tarp paskiepytųjų; 87 proc. hospitalizacijų yra tarp paskiepytųjų

(Paranormal) Pagrindinė žiniasklaidos priemonė BBC atsitiktinai pripažino, kad mažiausiai 66 proc. patvirtintų Wuhan koronaviruso (COVID-19) atvejų Jungtinėje Karalystėje yra paskiepyti asmenys.

Rugsėjo 24 d. BBC paskelbė straipsnį, kuriame pranešė apie COVID-19 situaciją Velse. Straipsnis pavadintas "COVID-19 Velse: Trečdalis teigiamų atvejų yra neskiepyti". Jame pažymima, kad tik 13 proc. atvejų, kai dėl COVID-19 prireikė hospitalizacijos, buvo neskiepyti. Tai reiškia, kad likusieji 87 proc. yra iš dalies arba visiškai paskiepyti.

BBC straipsnyje tai netgi pripažįstama vėlesnėje pastraipoje, kurioje pagrindinė žiniasklaidos priemonė teigia: "Tai yra vienas iš pagrindinių atvejų: "Nors 80 proc. pacientų buvo dvigubai paskiepyti vakcina, visuomenės sveikatos pareigūnai teigė, kad tai nėra įrodymas, jog vakcina neveikia - ir kad dėl vakcinos 95 proc. žmonių nepatenka į ligoninę".

Šį teiginį pateikė Velso visuomenės sveikatos tarnyba (PHW), pagrindinis vyriausybės kontroliuojamos Nacionalinės sveikatos tarnybos padalinys, prižiūrintis sveikatos priežiūros taisykles Velse.

PHW teigia, kad be vakcinų dėl COVID-19 į ligoninę patekusių žmonių skaičius būtų kur kas didesnis. (Susiję: "Kova su COVID - tai neatsargus ir pavojingas vaistas: Beveik 90 proc. jaunų žmonių Jungtinėje Karalystėje jau turi antikūnų prieš COVID-19 dėl natūralaus imuniteto).

Tuo metu, kai pasirodė PHW ataskaita, Velse buvo užregistruota 19 140 COVID-19 atvejų. Tik 33 proc. atvejų - arba 6 321 asmuo - buvo neskiepyti. Iš dalies paskiepytieji sudaro tik 4,5 proc. atvejų - arba 868 žmones. Visiškai paskiepytieji sudaro 41,2 proc. atvejų, arba 7 878 žmones.

Likusių atvejų skiepijimo statusas nežinomas, tačiau, atsižvelgiant į naujausius Velso skiepijimo duomenis, tikėtina, kad dauguma šių atvejų yra iš dalies arba visiškai paskiepyti.

PHW naujausi Velso COVID-19 vakcinacijos duomenys rodo, kad 70,1 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti, o dar 4,9 proc. yra paskiepyti iš dalies.

Visiškai paskiepyti asmenys, pasiduodantys COVID-19 infekcijai visoje Jungtinėje Karalystėje

Škotijoje visuomenės sveikatos priežiūros institucijos pripažino tik 616 mirčių nuo COVID-19, kurias sukėlė visiškai paskiepyti asmenys nuo šalies masinio skiepijimo programos pradžios.

Siekdamos nuslėpti mirčių nuo vakcinos atvejus, visuomenės sveikatos priežiūros institucijos teigė, kad visiškai paskiepytų asmenų mirties priežastis buvo ne vakcina, o tai, kad nebuvo taikomi uždarymo apribojimai.

Rugpjūčio 9 d. Škotijos vyriausybė panaikino beveik visus šalyje galiojančius COVID-19 apribojimus. Dabar Škotijos visuomenės sveikatos tarnyba (Public Health Scotland, PHS), viena iš pagrindinių Škotijos sveikatos priežiūros reguliavimo agentūrų, teigia, kad beveik du trečdaliai visų visiškai paskiepytų škotų mirčių nuo COVID-19 įvyko per šešias savaites po to, kai baigėsi apribojimai.

PHS duomenimis, 380 iš 616 visiškai paskiepytų asmenų mirė per šešias savaites nuo rugpjūčio 14 d., praėjus penkioms dienoms po to, kai Škotija panaikino daugumą apribojimų, iki rugsėjo 24 d.

Edinburgo universiteto profesorė ir visuomenės sveikatos katedros vedėja Linda Bauld teigia, kad mirčių nuo skiepų galima tikėtis ir kad jos neturėtų kelti jokio susirūpinimo dėl vakcinos, jei nukentėjo tik pažeidžiamiausios amžiaus grupės.

"Tikėtina, kad tarp vyresnio amžiaus žmonių yra tam tikras silpnėjimas. Tačiau manau, kad didžiausias veiksnys čia yra tai, kad tiesiog yra daug dvigubai paskiepytų žmonių, kurie yra pažeidžiami", - sako ji. "Kai šiose vyresnio amžiaus grupėse yra beveik 100 proc. visiškai paskiepytų žmonių, sunkūs atvejai, kuriuos matysite, bus šiose vyresnio amžiaus grupėse, o kai kurie nuo to mirs."

Bauld situaciją lygina su tuo, kad žmonės, kurie yra visiškai paskiepyti nuo gripo, vis tiek kiekvieną žiemą nuo jo miršta.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip pagrindinės žiniasklaidos priemonės, tokios kaip BBC, bando nuslėpti, kiek visiškai paskiepytų žmonių miršta nuo COVID-19, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

TheBlueStateConservative.com

BBC.com 1

BBC.com 2

HeraldScotland.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau