Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 10

Po susitikimo su popiežiumi Pranciškumi Pelosi paliko Romos bažnyčios pamaldas dėl saugumo incidento... (šmeižikai?)

(Paranormal) Šeštadienį Romoje vykusių katalikiškų mišių metu Katalikė Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (Kolumbijos valstija) dėl "saugumo problemų" buvo priversta palikti katalikiškas mišias, kaip pranešė kunigas per pamaldas nuo altoriaus. Epoch Times žurnalistė Bree A. Dail paskelbė šio pranešimo vaizdo įrašą ir pridūrė, kad, kaip pranešama, Pelosi palikti mišias privertė heckleriai. Kunigas pažymėjo, kad kilo "sąmyšis", ir sakė, kad Pelosi turėjo skaityti mišių skaitinį, bet turėjo išeiti.

Po susitikimo su popiežiumi Pranciškumi Pelosi paliko Romos bažnyčios

"ROME-@SpeakerPelosi pranešė, kad Romoje, Švento Patriko katalikiškoje amerikiečių parapijoje, ją iškeikė, todėl ji staiga paliko mišias, kuriose dalyvavo. Paulistas tėvas Stevenas Petroffas (Paulist Fr. Steven Petroff), Švento Patriko parapijos rektorius, kalba apie tariamą "saugumo incidentą", privertusį Seimo pirmininkę išeiti."

"Tikriausiai girdėjote arba matėte šurmulį. Deja, eee, įvyko, manau, saugumo problema, ir, deja, Seimo pirmininkė Pelosi su vyru turėjo išeiti. Šiandien ji ketino atlikti mūsų antrąjį skaitymą. Bet, hm, žinoma, jos saugumas yra svarbiausia. Uh, bet manau, kad jai, tikiuosi, būtų patikusi ši homilija. Nes, kaip sakiau, skaičiau kai ką iš to, ką ji sakė vakar. Ji čia atvyko kaip dalis, uh, pasiruošimo uh, susirinkimui Glazge dėl klimato kaitos. Ji pakartojo tai, ką kai kurie Italijos politikai sakė apie tai, kaip svarbu įsiklausyti, ypač įsiklausyti į jaunimą..."

Saugumo incidentas įvyko po to, kai N. Pelosi anksčiau dieną susitiko su popiežiumi Pranciškumi.

Po susitikimo su popiežiumi Pranciškumi Pelosi paliko Romos bažnyčios

"Man buvo dvasinė, asmeninė ir oficiali garbė šį rytą dalyvauti audiencijoje pas Jo Šventenybę popiežių Pranciškų".

Pelosi pareiškimas apie susitikimą su popiežiumi Pranciškumi:

"Šį rytą audiencija pas Jo Šventenybę popiežių Pranciškų buvo dvasinė, asmeninė ir oficiali garbė. Jo Šventenybės vadovavimas yra džiaugsmo ir vilties šaltinis katalikams ir visiems žmonėms, jis ragina kiekvieną iš mūsų būti gerais Dievo kūrinijos valdytojais, veikti klimato srityje, priimti pabėgėlius, imigrantus ir vargšus, pripažinti kiekvieno žmogaus orumą ir dieviškumą.

"Jo Šventenybės enciklika "Laudato Si'" yra galingas iššūkis pasaulio bendruomenei ryžtingai veikti sprendžiant klimato krizę, ypatingą dėmesį skiriant pažeidžiamiausioms bendruomenėms. Išreiškiau dėkingumą tiems, kurie Kongrese dirba klimato kaitos srityje, už didžiulį moralinį aiškumą ir neatidėliotinumą, kurį Jo Šventenybė ir toliau įneša į klimato krizę, ir už tai, kaip mes ir toliau branginame jo kreipimąsi į jungtinę Kongreso sesiją 2015 m.

"Jo Šventenybė įsako mūsų dėmesiui pagerbti Mato evangeliją tarnaujant "mažiausiems iš jų", pakeliant tuos, kurie buvo palikti nuošalyje ar užmiršti, ypač KOVID metu.

"San Franciske mes ypač didžiuojamės popiežiumi Pranciškumi, kuris dalijasi mūsų miesto vardu ir kurio giesmė šv. 'Viešpatie, padaryk mane savo taikos kanalu. Ten, kur tvyro tamsa, tegul neša šviesą. Ten, kur yra neapykanta, tegul neša meilę. Ten, kur yra neviltis, tegul atnešame viltį."

Pelosi atvyko į Romą susitikti su popiežiumi kaip įžanga į kitą mėnesį Glazge (Škotija) vyksiantį Jungtinių Tautų susitikimą "klimato kaitos" klausimais.

Ištrauka per Catholic News Service:

Popiežius Pranciškus spalio 9 d. Vatikane privačiai susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininke Nancy Pelosi, kuri buvo atvykusi į Romą kalbėti viso pasaulio įstatymų leidėjų susitikime, skirtame pasirengti JT aukščiausiojo lygio susitikimui klimato klausimais.

Vatikanas paskelbė Pelosi susitikimo su popiežiumi nuotraukas, tačiau nepateikė jokių detalių apie susitikimą, kuris įvyko prieš popiežiui Pranciškui sakant kalbą prieš COP26 parlamentarų susitikimą.

...Kadangi Pelosi remia legalizuotus abortus, jos arkivyskupas, San Francisko arkivyskupas Salvatore J. Cordileone, paprašė "visų katalikų ir kitų geros valios žmonių" prisijungti prie maldos ir pasninko kampanijos už Pelosi "atsivertimą".

"Šiuo klausimu reikia, kad dauguma mūsų Kongreso atstovų atsiverstų, pradedant nuo Atstovų Rūmų vadovės, Parlamento pirmininkės Nancy Pelosi", - sakė arkivyskupas Cordileone rugsėjo 29 d. pareiškime.

Spalio 8 d. Romoje susirinkusiems kolegoms įstatymų leidėjams iš viso pasaulio Pelosi savo pagrindinėje kalboje sakė, kad pasaulio vyriausybės turi imtis ryžtingų veiksmų savo šalyse ir lapkričio mėnesį Glazge (Škotija) vyksiančiame COP26 susitikime.

"Būtų pareigos nevykdymas, jei į ateitį žengtume ekologiškai ir (taip), kad reaguotume į neatidėliotiną klimato krizę. Viskas dėl vaikų", - sakė ji. "Paliksime jiems pasaulį, kuriame jie galės būti sveiki, kuriame galės klestėti ir pasiekti savo pilnatvę."

Spalio 9 d. sakydamas kalbą parlamentarams popiežius Pranciškus kalbėjo apie "svarbų ir iš tiesų lemiamą" vyriausybių vaidmenį lėtinant klimato kaitą ir atkuriant sveiką aplinką...

UPDATE: Pelosi ir popiežiaus susitikimo vaizdo įrašas:

(Kristinn Taylor straipsnis perspausdintas iš thegatewaypundit.com)

P komentaras: šiaip gal šis straipsnis nebūtų iškliuvęs. Na, moterėlė kovoja su klimato kaita, bando "kelti" JAV ekonomika. Naudoti žalia energija, taip naikindama JAV ekonomika ir t.t. Tačiau, kažkaip pasidarė keista, kad tokio tipažo moterys nesilaiko katalikybės kanonų. Esu girdėjęs, galimai klystu, kad audiencijos metu pas popiežių moterims reikia dėvėti ant galvos apdangalą. O, dabar ką mes matome? Šį ponia du iš dviejų: arba ji negerbia papročių, katalikybės ir t.t., arba ji pakeitusi lytį. Žinoma klausymas yra retorinis, štai keletas pavyzdžių, kas yra kas, ir kokios yra žmonių vertybės:

Donaldo Trumpo susitikimas su popiežiumi

Donaldo Trumpo susitikimas su popiežiumi

Gitanas ir Diana Nausėdos su Popiežiumi Pranciškumi

Gitanas ir Diana Nausėdos su Popiežiumi Pranciškumi © Photo : LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTAS

I. Šimonytės susitikimas su Popiežiumi Pranciškumi

I. Šimonytės susitikimas su Popiežiumi Pranciškumi / Vatican Media nuotr. ir vyriausybės nuotr.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau