Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 11

Ivermektinas: Žiniasklaida dabar puola veiksmingus nosies purškalus, naudojamus prieš COVID

(Paranormal) Įsivaizduokite, kad 15 dolerių kainuojančiu tirpalu 19 kartų sumažinate COVID viruso kiekį ir hospitalizacijos tikimybę. Na, korporacinė žiniasklaida taip pat tai suprato, todėl dabar ji puola nosies lašinimo mikstūras, dar kartą įrodydama, kad šmeižia kiekvieną ir bet kokį iš tikrųjų veiksmingą gydymą, kad ir koks jis būtų saugus ir veiksmingas.

(Daniel Horowitz straipsnis perspausdintas iš TheBlaze.com)

Dabar tampa aišku, kad vakcinos ne tik nesustabdo infekcijos plitimo, bet, atrodo, kad jos paskatino dar didesnį infekcijos plitimą labiausiai paskiepytose šalyse. Tyrimai parodė, kad paskiepytieji taip pat gali turėti didesnį viruso krūvį. Bet kokiu atveju akivaizdu, kad dabartinė viruso iteracija platina didesnę viruso apkrovą visiems, todėl žmonės greičiau suserga. Mes iš tiesų visi esame kartu ta prasme, kad visi, kurie anksčiau nebuvo užsikrėtę - skiepyti ar neskiepyti - turi imtis atsargumo priemonių. Viena iš geriausių profilaktikos ir labai ankstyvo gydymo formų, rekomenduojamų COVID gydytojų ir mokslinėje literatūroje, yra nosies ir burnos skalavimas atitinkamai betadino tirpalu ir burnos skalavimo skysčiu. Taip siekiama sumažinti viruso krūvį, kuris yra labai svarbus norint išvengti rimtos ligos.

Toliau pateikiame Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) protokolą, kaip naudoti burnos skalavimo ir nosies skalavimo betadino tirpalu priemones.

antiseptikai, ivermektinas, nosies purškalas, bloga sveikata

Čia yra geras vaizdo įrašas, kuriame demonstruojamas jo naudojimas:

Nenuostabu, kad žiniasklaida į tai reagavo nepalankiai. "Kai kurie prieš vaksimilizaciją nusiplauna įprastą antiseptinį preparatą "Betadine", taip bandydami gydyti koronavirusą ir užkirsti jam kelią", - teigiama "Newsweek" šmaikščiame straipsnyje apie šią išbandytą taktiką. Atkreipkite dėmesį, kad būtent žiniasklaida kiekvieną gydymą pateikia kaip priešpriešą skiepams, nors iš tikrųjų skiepytieji turi didesnį viruso krūvį ir dabar taip pat serga virusu. Visiems reikia gydymo, tačiau žiniasklaida leidžia savo manijai dėl vakcinos atbaidyti žmones nuo gyvybę gelbstinčio gydymo.

Kiek geras yra prieš ir po ekspozicijos atliekamas nosies ir burnos skalavimas? Bangladeše atlikus atsitiktinių imčių kontroliuojamąjį tyrimą, kuriame dalyvavo 606 žmonės, iš kurių pusė vartojo nosies ir burnos purškalus su jodu, hospitalizacijų dėl COVID sumažėjo 84 %, o mirtingumas - 88 %. Problema ta, kad panašiai kaip ir su ivermektinu, tai kelia didelę grėsmę sistemai, nes įgalina žmones kontroliuoti savo sveikatą ir saugą, tačiau nė vienas iš bičiulių nepraturtėja.

Toliau "Newsweek" dar kartą užsimena, kad COVID neleidžiama naudoti jokio po saule esančio gydomojo preparato, o tik pagal pirminę paskirtį:

"Betadine® antiseptiniai pirmosios pagalbos produktai nebuvo patvirtinti gydyti koronavirusą", - rašoma oficialiame pareiškime Betadine interneto svetainėje. "Produktai turėtų būti naudojami tik siekiant padėti išvengti infekcijos smulkių įpjovimų, įdrėskimų ir nudegimų atvejais. Neįrodyta, kad "Betadine Antiseptic" produktai būtų veiksmingi COVID-19 ar kitų virusų gydymui ar profilaktikai."

Na, užmuškite mane plunksna! Viskas, ką turime, egzistavo prieš COVID ir buvo sukurta kitu tikslu. Tačiau povidono jodas (povidone-iodine) mokslinėje literatūroje apibūdinamas kaip "stipriausias antiseptikas". Ne veltui chirurgai jį naudoja prieš kiekvieną procedūrą. Atkreipkite dėmesį, kaip žiniasklaida įgyvendina vyriausybės darbotvarkę, kad joks gydymas niekada negali būti naudojamas, nebent jį specialiai COVID už didelius pinigus sukuria "tinkami žmonės". Tuo tarpu visi turi mirti nuo viruso laukdami, kol pasirodys jų tariami stebuklingi vaistai.

"Nustatyta, kad jodas pasižymi plataus spektro antimikrobiniu poveikiu bakterijų, virusų, grybelių ir pirmuonių sukėlėjams ir jau dešimtmečius naudojamas kaip antiseptikas infekcijų prevencijai ir žaizdų gydymui", - interviu "TheBlaze" sakė Teksase sertifikuotas ausų, nosies ir gerklės gydytojas daktaras Erikas Hensenas (Eric Hensen). Hensenas, kuris savo kabinete Teksaso rytuose ir per telemediciną nemokamai gydė šimtus COVID pacientų, niekada reikšmingai nesirgo nuo COVID ir iš dalies dėkoja už tai, kad jis naudojo nosies ir burnos irigaciją, sumažindamas pavojingą virusų kiekį.

"PVP-I (nosies ir burnos purškalas) geba sunaikinti SARS-CoV-2; SARS-CoV-2 perdavimas iš paciento taip pat sumažės", - sakė specialistas. "Taigi PVP-I oro-nosies purškalas gali veikti kaip veiksmingas COVID-19 apsaugos skydas sveikatos priežiūros darbuotojams, visiems".

Dr. Hensenas (Hensen) mano, kad nesąmonė teigti, jog toks veiksmingas antiseptikas negali būti naudojamas prieš virusą. Jis taip pat labai sėkmingai naudojo 3 proc. maistinį vandenilio peroksidą ankstyvuoju viruso dauginimosi laikotarpiu. "Naudojant purškiamą vandenilio peroksidą su jodu, vaistą galima patekti į tas vietas, kurių paprastai nepasiektų. Šios sritys apima visą nosies ertmę, paranalinius sinusus, nosies ryklę ir burnos ertmę. Taip pat apima apatinių kvėpavimo takų sistemą, įskaitant plaučius ir bronchus."

Kiekvieną dieną sužinome naujų šio viruso gydymo būdų, tačiau vieną po kito juos išjuokia korporacinė žiniasklaida, kuri yra visapusiškai suinteresuota įamžinti šį virusą be jokio veiksmingo sprendimo.

Daugiau skaitykite adresu: TheBlaze.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Na, kai yra atlikti tyrimai, įdomu ką dabar pasakys propagandinė žiniasklaida? prieš tai savo melagienose išspausdindama neva klaidinantį straipsnį, nors jame nieko ir nebuvo pasakyta klaidinančio. O, tik apėjimas, žodžių žaismas ir tiek. Paskaitykite kam įdomu delfinuose. Kas buvo pagal juos neva apgaulė dabar jau yra tyrimai. Įdomu ar panaikins, ar paneiks, atsiprašys? Abejoju... nebeskaitykite tų leidinių.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau