Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Spalio » 13

10 užuominų. Kaip supratau, kad sutikau savo vyriškį

Nežiūrint į tai, kad susipažinau su juo pažinčių programėlėje, jis man iš karto pasirodė esąs ne toks, kaip kiti. Ir štai 10 užuominų, kurie man leido suprasti, kad tai – mano žmogus.

Jis pradėjo realų pokalbį. Iš karto pradėjo nuo klausimų apie mane: kas man patinka, kur man patinka keliauti, kas mane siutina. Nebuvo tuščių žinučių „Labas, kaip einasi?“, kurios niekuo nesibaigia, nebuvo jo vyriško pasididžiavimo nuotraukų ar bandymų mane tiesiog „pakabinti“.

Jis pakvietė mane į tikrą pasimatymą. Po maždaug savaitę trukusio bendravimo, jis pareiškė, kad nori mane pakviesti į pasimatymą – šį žodį jis pavartojo tiesiogine jo prasme. Kitaip sakant, pasiūlė ne šiaip susitikti ir pasivaikščioti, ne šiaip kavai ar stipresniems gėrimams – tai buvo visiškai realus, tradicinis, senamadiškas pasimatymas. Jis nusivedė mane vakarieniauti į gerą restoraną, kur mes puikiai pasikalbėjome ir jis už viską sumokėjo. Po to dar šiek tiek pasilikome pagurkšnoti ir paplepėti. Vakaras buvo idealus.

Jis nekvietė manęs į savo namus. Pabučiavo, atsisveikindamas, tačiau nepakvietė pas save ir nesiprašydino pakviečiamas į mano namus. Jis tiesiog iškvietė taksi. Buvau nustebinta ir iš pradžių netgi pamaniau, kad jam nepatikau. Paskui paaiškėjo, kad jis tiesiog nenorėjo skubinti įvykių.

Jis iškart man parašė. Kol važiavau taksi, parašė žinutę, o kitą dieną taip pat! Mes ir toliau bendravome ir radome vis daugiau ir daugiau bendrumo. Man nereikėjo lakstyti paskui jį ar valandų valandas laukti jo atsakymo, nes jis visada palaikė ryšį (tačiau tai anaiptol neatrodė įkyru).

Jis tesėjo pažadus. Skambino, kaip žadėjo, o jei negalėdavo, brūkštelėdavo trumpą žinutę, įspėdamas, kad yra užsiėmęs darbe. Jis padėjo man išsiugdyti pasitikėjimą juo. Labai greitai supratau, kad jis – žodžio žmogus ir rimtai žiūri į mūsų santykius.

Jis nenorėjo iš karto su manimi miegoti. Dar daugiau – būtent jis man pasakė „Ne“! Paaiškino, kad nėra reikalo skubėti, nes aš jam iš tikrųjų patinku. Ir kad jam norėtųsi palaukti, kol užsimegs normalūs emociniai ryšiai. Žinojau, kad jis anksčiau turėjo daug kitų merginų, todėl supratau, kad su jis nori, jog su manimi jam būtų viskas kitaip.

Jis aiškiai apibrėžė savo ketinimus. Nuo pat pradžių žinojau, kad jis nori rimtų santykių, o ne šiaip pasismaginti. Jis taip ir pasakė, kad nori, jog viskas būtų rimta. Netgi pareiškė, jog galutinis jo tikslas – susituokti. Savo žodžiais ir elgesiu aiškiai davė suprasti, ko nori, dėl to žinojau, kad turime tuos pačius tikslus.

Jis paprašė susitikti su mano mama. Po trečio pasimatymo į miestą užsuko mano mama. Ir jis pasidomėjo, ar galėtų su ja susitikti, pakviesti vakarienės. Jautėsi komfortiškai ir puikiai įsiliejo į mūsų mano šeimą. Jis visiems patiko ir tai buvo geras ženklas.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau