Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 1

Ar įmanoma užmegzti santykius su emociškai šalta moterimi

Ar įmanoma užmegzti santykius su emociškai šalta moterimi

Yra ypatinga kategorija merginų, kurios iš pradžių atrodo įprastos. Vyras pradeda susitikinėti su gražia, paklusnia ir ramia moterimi. Laikui bėgant ji pradeda atsiverti, ir tuomet paaiškėja - ji neaiški. Ji emociškai šalta, susidaro įspūdis, kad tiesiog nemoka jausti šiltų ir švelnių jausmų, tiesiog naudoja savo išrinktąją savo asmeniniams tikslams.

Egzistuoja nuomonė, kad tokios merginos idealiai tinka šeimyniniam gyvenimui. Tačiau tai tik stereotipas. Emociškai šaltos merginos, iš kurių sklinda tik skandalai ir nė vieno švelnaus žodžio, greičiausiai bus frigidiškos. Nėra prasmės kurti santykių su tokia moterimi, nes jos elgesys vyrą varys iš proto. Ką daryti, jei staiga supratote, kad turite tokią moterį? Ir kaip ją atpažinti?

  • Ji tikrai dvelkia šaltumu, ji nemoka parodyti savo meilės ar jausmų. Pirmiausia reikia, kad vyras suprastų: ar jis gali pakęsti tokį elgesį, ar turi pakankamai jėgų ir noro pakeisti situaciją. Tokias merginas galima pataisyti, tačiau vis tiek yra tam tikras procentas, kad gavai nepataisomą. Kad nekankintumėte vienas kito toksiškuose santykiuose, geriau išsiskirti.
  • Jos nedomina vyro reikalai ir gyvenimas. Visi pokalbiai eina kaip per sieną, kai vyras bando papasakoti, kokia buvo jo diena, ką naujo turi, dalijasi savo džiaugsmais ar išgyvenimais, tačiau atsakydamas išgirsta vienažodžius teiginius: "Aišku", "Taip" ir pan. Ji yra susitelkusi tik į save, jai svarbus jos gyvenimas, o mylimo žmogaus jausmai lieka nuošalyje. Ji yra nepataisoma egoistė, su tokiu žmogumi geriau nekurti sąjungos.
  • Ji nėra tikra, ar nori santykių, ar nenori būti viena. Ji turi aiškiai apibrėžtą planą, ir jei vyras nuo jo nukrypsta, daro ką nors savo nuožiūra, nepasitaręs su ja, ji iš pradžių tampa agresyvi, o paskui užsidaro savyje, tiesiogine prasme reikalauja atsiprašymo, bet jo nepriima, toliau žaidžia savo žaidimą.

Su emociškai šalta mergina neįmanoma sukurti ilgų, tvirtų ir laimingų santykių. Ji yra savanaudė, savo interesus iškelia aukščiau kitų, neatsižvelgia į vyro nuomonę ir neretai savo šaltu požiūriu, jausmų ir rūpesčio stoka "nuleidžia" jam ant smegenų. Tokią damą turėtumėte laiku palikti, kad nežemintumėte savęs.

Užsiprenumeruokite ir nepraleiskite įdomiausių istorijų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau