Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 2

Astrologų patarimai, kaip sėkmingai įveikti problemas kiekvienam Zodiako ženklui

Astrologų patarimai, kaip sėkmingai įveikti problemas kiekvienam

Problemos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Neįmanoma numatyti visų galimų įvykių. Tačiau bėdose būna ir gerų momentų. Tai yra mūsų augimo impulsai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovams būdingas vienas destruktyvus elgesio modelis: vos tik jų gyvenime atsiranda problemų, jie pasidaro nervingi ir skuba kuo greičiau viską spręsti. Tačiau toks požiūris klaidingas. Norėdami tinkamai susidoroti su sunkumais, turėtumėte nusiraminti ir gerai pagalvoti. Neskubėjimas ir ramus problemų sprendimas leidžia ištverti visus likimo smūgius ir išeiti iš kovos nugalėtoju.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šis Zodiako ženklas tvirtai stovi ant kojų ir adekvačiai atlaiko likimo iššūkius. Tačiau kai kurios problemos gali jį nuliūdinti. Ypač jei jos susijusios su pinigais. Finansiniai sunkumai neigiamai veikia Jaučio savigarbą. Jam patartina susikurti patogią aplinką sunkiais laikais. Tegul šalia bus tik tie artimiausi, kurie myli jus ne dėl sėkmės. Nebijokite priimti iš jų pagalbos – dėl to netapsite silpnu ir pažeidžiamu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sunkus laikus Dvyniai paprastai išgyvena gana stoiškai. Reikalas tas, kad Dvynius tikrai myli kiti. Jie vertina jų lengvumą, sugebėjimą bendrauti ir draugiškumą. Todėl iškilus problemoms ir sunkumams neturėtumėte užsidaryti savyje. Bendraukite su žmonėmis ir pasikliaukite savo intuicija – tai padės rasti išeitį iš keblios situacijos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Blogiausias šio Zodiako ženklo priešas yra neviltis. Vėžys per lengvai ir per greitai nusimena.. Todėl net ir iš mažų problemų gali išsivystyti į ilgas juodas

gyvenimo ruožas.. Vėžys turėtų prisiminti, kad aktyvūs veiksmai yra daug geriau nei liūdesys ir pasyvumas. Bet kokią krizę galima įveikti, jei problemos bus sprendžiamos palaipsniui.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Karališkasis Zodiako ženklas yra pripratęs prie turiningo gyvenimo ir įvykių įvairovės. Tačiau sunkiais laikais jis pernelyg agresyviai reaguoja į kitų žmonių patarimus. O taip elgtis nederėtų. Mokykitės iš kitų klaidų, kad lengviau galėtumėte spręsti savo problemas, o ne patys prisidarytumėte naujų. Liūtas turėtų saugotis priešų, kuriuos lengviausia pritraukti kritiniais gyvenimo momentais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šis racionalus ir šaltakraujiškas Zodiako ženklas, iškilus rimtiems sunkumams, praranda savitvardą. Tai didelė klaida. Panika nepadės susidoroti su problemomis, o jas tik paaštrins. Kad išliktų rami ir išmintinga, krizių metu Mergelei reikia daugiau ilsėtis ir saugoti savo sveikatą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta pasakoti kitiems apie savo problemas, tačiau to kaip tik reikėtų vengti. Taip pat neskubėkite dalytis ir tuo, kaip susidorojate su sunkumais. Svarstyklėms astrologai pataria neatidėlioti problemų sprendimo vėlesniam laikui ir veikti savarankiškai. Žinoma, prireikus galima prašyti kitų pagalbos, tik būtina visus planus, tikslus ir svajones laikyti paslaptyje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui patariama visada klausyti savo širdies. Visi atsakymai glūdi viduje. Skorpionas turi stiprią intuiciją, todėl neturėtų jos apleisti krizinėse situacijose. Sunkiausiomis akimirkomis artimųjų dovanas laikykite šalia – jos padės lengviau susidoroti su stresu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šis Zodiako ženklas nebijo sunkumų. Jis puikiai išsisuka iš sudėtingiausių situacijų. Esmė yra jo natūralioje veikloje. Šaulys nesitaikys su tuo, kas vyksta, ir neims ramiai to stebės. Jis ims veikti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Rimti ir atsakingi šio Zodiako ženklo atstovai nepasiduos, net jei jų globaliniai planai žlugtų. Jie padarys viską, kad išspręstų iškilusias problemas. Žinomo, ne be nuostolių. Kartais jie išeikvoja tam per daug laiko ir pastangų. Natūralus Ožiaragio užsispyrimas neleidžia jam pasiduoti. Tačiau jis neskuba džiaugtis pergalėmis. Dažniau jis nervinasi, kad sugaišo per daug laiko. Didžiuokitės savimi ir nesigraužkite dėl smulkmenų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Juodas periodas šiam Zodiako ženklui dažnai užsitęsia iki mėnesių ar metų. Taip yra todėl, kad Vandenis neskuba pasikliauti savo sugebėjimais ir patirtimi. Jis pasiduoda nevilčiai. Jei Vandenis dažniau ieškotų atsakymų, atsigręždamas į praeitį, tai galėtų sėkmingiau įveikti krizes. Dar viena Vandenio bėda – kartais jis per daug pervertina savo galimybes ir dėl to nusivilia savimi.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Paskutinis Zodiako rato ženklas taip pat linkęs į užsitęsusias krizes. Žuvys paaštrina situaciją gailėdamosi savęs. Jos skiria daugiau dėmesio ir laiko savigailai, o ne problemų sprendimui. Joms svarbu šalia turėti žmogų, kuris palaikytų jas ir paskatintų veikti, ieškoti išeities, o ne pasiduoti neigiamoms mintims ir kankintis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:40 6 lyg magnetas traukiančių moterų įpročiai
Ar kada nors pastebėjote, kad yra tokių moterų, kurios itin lengvai užmezga santykius su vyrais? Netgi kai jos yra vienišos, per daug dėl to neišgyvena ir šalia jų greitai atsiranda naujų gerbėjų būrys. Kur slypi jų paslaptis?...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:32 Mokslininkai sukūrė dirbtinį intelektą, galintį aptikti nežemišką gyvybę
Mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto programą, kuri gali aptikti ateivių gyvybę fiziniuose mėginiuose, nors jie nėra tikri, kaip tiksliai ji veikia.

Skaityti daugiau