Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 2

Astrologų patarimai, kaip pritraukti sėkmę kiekvienam Zodiako ženklui

Astrologų patarimai, kaip pritraukti sėkmę kiekvienam Zodiako ženklui

Kai kas mano, kad sėkmė žmogui duodama iš viršaus, ir jis pats negali jos niekaip paveikti. Tačiau dauguma astrologų su tuo nesutinka, jie mano, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savų triukų ir gudrybių, kuriomis gali pritraukti sėkmę, svarbu tik jos norėti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagrindinis Avino priešas – jo paties impulsyvumas ir kunkuliuojanti energija, kuri dažnai atbaido sėkmę. Suvaldyti savo ugningą charakterį jam gana sunku, tačiau jeigu jis išmoktų periodiškai sulėtinti tempą ir nuraminti emocijas, tai gali tikėtis, kad sėkmė jį lydės dažniau.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pagrindinis Jaučio sėkmės šaltinis – motyvacija ir įkvėpimas. Šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų atsipalaiduoti ir net laikinai prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Jiems svarbu nuolat būti kūrybiškai nusiteikusiems ir siekti savo tikslų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra nepaprastai arogantiški, emocionalūs, bendraujantys ir visada būna per daug nerūpestingi. Jie retai analizuoja ir skaičiuoja savo veiksmų pasekmes, todėl dažnai klysta. Tai atstumia nuo jų sėkmę.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui dažnai būna sunku sutelkti dėmesį į vieną objektą, jis bando daryti po kelis dalykus vienu metu. Be to, jam trukdo jautrumas ir įtarumas. Norėdami pritraukti sėkmę, turite pasistengti labiau pasitikėti savimi ir išmokti tinkamai nustatyti prioritetus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio ženklo atstovai gimsta su tikėjimu, kad visas pasaulis sukasi aplink juos. Puikybė ir arogancija dažnai trukdo žiūrėti į dalykus realistiškai ir objektyviai vertinti įvykius. Jie mieliau viską daro patys ir retai sutinka priimti kieno nors kito pagalbą. Todėl sėkmė dažnai juos aplenkia.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė visame kame mėgsta tvarką ir nuoseklumą, retai nukrypsta nuo sau nustatytų taisyklių. Be to, iš prigimties šio Zodiako ženklo atstovai yra fatalistai, įsitikinę, kad viskas bus taip, kaip turėtų būti. Dažnai tai atbaido sėkmę ir sukelia problemų net ten, kur Mergelė galėtų jų išvengti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms reikia visuomenės ir kitų moralinės paramos, nuo to dažnai priklauso jų įkvėpimas. Netekę tokios paramos šio Zodiako ženklo atstovai gali susirgti depresija, tada jiems visai nustoja sektis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui dažnai trukdo išdidumas ir noras pasirodyti paslaptingam. Šio Zodiako ženklo atstovams svarbu, kad kiti juos matytų kaip sėkmingus ir savarankiškus žmones bei žavėtųsi jų pasiekimais, nors iš tikrųjų taip būna ne visada. Būkite paprastesni, tada jums seksis geriau.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys mėgsta įtemptą gyvenimą ir pats dažnai jį komplikuoja. Jis gali pradėti vieną verslą, po kurio laiko jo atsisakyti ir imtis kito. Jis dažnai atideda vėlesniam laikui tai, kas reikalauja skubaus sprendimo. Jo perteklinė energija ir veiksmų nenuoseklumas lemia tai, kad sėkmė dažnai nuo jo nusigręžia.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui kenkia jo santūrumas ir neprieinamumas. Jis retai ką nors prisileidžia prie savęs ir atveria savo sielą. Šio Zodiako ženklo atstovai iš prigimties būna intravertai, jie mieliau sprendžia savo problemas patys, nepriimdami pagalbos iš kitų. Tai dažnai atbaido sėkmę ir trukdo jaustis laimingiems.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi sėkmės favoritais. Ji juos lydi visose srityse ir suteikia saugumo jausmą. Dėl šios priežasties Vandenis būna linkęs rizikuoti ir neretai praranda apsaugą. Jūs tikrai neturėtumėte to daryti, jums reikia įvertinti galimas pasekmes ir jaustis dėkingiems už sėkmę.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Daugiausia problemų Žuvims kyla dėl jų nenuilstamų fantazijų ir polinkio gyventi iliuziniame pasaulyje. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai savo slapčiausiomis mintimis ir planais dažnai dalijasi su aplinkiniais. Stenkitės būti realistai, mažiau atviraukite– ir sėkmė jus dažniau lydės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau