Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 2

Kai meilė yra apsėdimas. Kaip atpažinti ir įveikti priklausomybę nuo meilės?

Kaip atpažinti ir įveikti priklausomybę nuo meilės?

Nuo ko prasideda viską ryjanti meilė? Kaip ją atpažinti ir išspręsti problemą?

Daugeliui moterų pažįstamas jausmas, kai jos buvo tiesiog apsėstos savo meilės objekto: galva pilna minčių apie santykius, sekamas kiekvienas partnerio žingsnis, o širdis nenuilstamai kartoja "tai jis", nepaisant akivaizdžių trūkumų ir jūsų požiūrių į gyvenimą nesuderinamumo. Nuo ko prasideda visa persmelkianti meilė? Kaip ją atpažinti ir išspręsti problemą?

Ne veltui žymiausi pasaulio psichologai tokią aistringą meilę lygina su priklausomybe. Apsėdimas vienas kitu paprastai poroje atsiranda santykių pradžioje, kai norisi kuo daugiau laiko praleisti kartu, kai išsiskyrimai atrodo amžinybė, o akimirkos, praleistos atskirai, - tuščios gyvenimo minutės. Kai laikui bėgant šis jausmas neišnyksta, o perauga į visišką savo antrosios pusės kontrolę, tai yra rimta priežastis susimąstyti, ar santykiai eina teisingu keliu.

Apžvelkime pagrindinius priklausomybės nuo meilės rodiklius. Yra keletas bruožų, kurie būdingi nuo tokio apsėdimo kenčiančioms moterims. Pagrindinėmis tokios merginos savybėmis psichologai vadina:

Noras prisitaikyti prie vyro įpročių, savybių ir pageidavimų. Pirmiausia - padaryti jam tinkamą įspūdį ir dar kartą įrodyti, kad ji yra jo svajonių moteris, jo idealas ir antroji pusė.

Jei meilė, tai iš pirmo žvilgsnio. Įsimylėti, pamažu vis labiau priartėjant prie vyro - tai ne apie ją.

Visiška kontrolė - pagrindinis santykių komponentas. Tokia moteris turi visada žinoti, ką jos vyras daro bet kurią akimirką. Skaityti jos susirašinėjimą ir detaliai peržiūrėti jos socialinių tinklų puslapį yra ritualas.

Visas jos pasaulis sukasi apie tą, kurį myli. Darbas, asmeniniai interesai, draugai užima antrą planą, nes jos mintys sutelktos į vieną dalyką - ką jis šiuo metu veikia, kodėl jis nesusisiekia, kur ir su kuo yra.

Neigia bet kokius tiesioginius įrodymus, kad jos partneris jai netinka ir jie turi skirtingus požiūrius į gyvenimą.

Kai meilė yra apsėdimas. Kaip atpažinti ir įveikti meilės priklausomybę?

Psichologai paprastai išskiria kelis šios meilės rūšies periodus. Paprastai ji būna trumpalaikė ir pereina du ar tris etapus. Viskas prasideda nuo momentinio susižavėjimo moterimi. Kai tik vyras turi parodyti savo pranašumą kokioje nors srityje arba užkariauti savo bruožų damą, ji pasirengusi mylėti jį iki užsimiršimo ir bet kokia kaina užkariauti jo širdį. Čia prasideda antrasis santykių etapas (arba vienpusė simpatija), kai moteris turi žinoti viską, iki smulkmenų, apie savo mylimojo gyvenimą: kur jis yra, ką jis veikia, su kuo yra. Nepasitikėjimas ir įkyrus kalbėjimas apie tai, kaip klostosi santykiai, ir pagrindines jų problemas yra amžini šio laikotarpio palydovai. Galiausiai viskas baigiasi tuo, kad vyras pavargsta nuo mylimosios spaudimo, santykiai nutrūksta, o moterį ilgam apima depresija.

Kaip atsikratyti priklausomybės?

Ekspertai rekomenduoja kuo anksčiau pradėti spręsti šią problemą. Pirmiausia turite pripažinti sau, kad problema yra ir ją reikia spręsti. Kitas žingsnis - pragmatiškai įvertinti situaciją. Ką daryti su santykiais? Ar reikėtų leisti jiems tęstis, o gal logiškiau būtų nutraukti visus ryšius?

Bet kuriuo atveju kils tuštumos ir nepilnavertiškumo jausmas, nes tada viskas pasikeis: išnyks įprasta veikla, pasikeis požiūris į gyvenimą, kils melancholija ir liūdesys. Šiuo laikotarpiu reikia į gyvenimą įnešti spalvų ir emocijų: nauji pomėgiai, aplinkos pakeitimas, kelionės ir pažintys pripildys jūsų gyvenimą gerų akimirkų ir parodys, kad dar ne laikas nusiminti ir pasiduoti.

Paskutinis vadinamosios "reabilitacijos" etapas vyksta per pasaulio permąstymą, ateities santykių ir tolesnio gyvenimo kūrimą, remiantis asmenine patirtimi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau