Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 6

Visos poros tai išgyvena - partnerio krizę

Visos poros tai išgyvena - partnerio krizę

Visos poros išgyvena santuokos krizes ir konfliktus.

Gyvendami kartu daugelį metų, išgyvename savo ir partnerio pokyčius ir transformacijas. Kai vienas iš partnerių patiria asmeninę krizę, kitam partneriui nelengva su ja susidoroti.

Partnerio krizė gali būti rimtas santykių išbandymas. Jei jūsų santykių pamatai yra trapūs, bus sunku abiem.

Vienas iš partnerių krizės metu turės tapti visos šeimos gelbėjimosi ratu. Ypač emocine ir psichologine prasme. Turėsite ne tik padėti kenčiančiam partneriui, bet ir kontroliuoti save ir apskritai stebėti situaciją santykiuose.

Kartais pasitaiko, kad į terapiją kreipiasi ne pora ar net ne krizę išgyvenantis asmuo, o kitas partneris, kuriam vienam labai sunku susidoroti su atsakomybės našta, įtampa santykiuose, netikrumu ir susvetimėjimu poroje. 

Būti geru partneriu reiškia padėti tada, kai jūsų to prašo, ir taip, kaip reikia jūsų mylimam žmogui. Jūsų poros ateitis priklauso nuo jūsų pasirinktos elgesio strategijos, todėl ypač svarbu stebėti savo reakcijas, veiksmus, jausmus ir turėti vidinių išteklių bei paramos krizės metu. Žinau, kad terapija padeda rasti šiuos išteklius ir išsilaikyti ant vandens, kai tai gyvybiškai svarbu.

Žinoma, jei santykiai plyšo per siūles prieš krizę, vargu ar juos pavyks pataisyti dabar, tačiau krizė gali tapti postūmiu pokyčiams, kurių jau seniai reikėjo. Ir gali būti, kad tik nuo jūsų priklausys, kas būsite vienas kitam, kai įveiksite šį etapą.

Keletas rekomendacijų, jei jūsų partnerį ištiko krizė:

  • Būkite palaikančiuoju, nenuvertindami jo jausmų. Užuot sakę: "Susitvarkyk!", "Nerėk", sakykite: "Matau, kad jautiesi labai blogai, kuo galiu tau padėti?".
  • Neduokite patarimų (tai erzina), nebūkite savo mylimajam tėvu ir mokytoju.
  • Laikykitės ribų, nepasakokite, kaip sekėsi jums ar kam nors kitam (tik tada, jei jūsų paprašys), kad netaptumėte gelbėtoju (o pagunda bus didelė).
  • Nekaltinkite savo partnerio (jis to nepasirinko, bet ištiko krizė), priminkite jam ir sau, kad viskas praeina. Ir krizė tikrai pasitrauks.
  • Pasirūpinkite savimi! Sąlygos, kuriose esate, nėra įprastos ir "normalios". Tiesą sakant, tai ekstremalios, labai alinančios aplinkybės, todėl asmeniniai ištekliai turi būti labai dideli.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau