Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 15

Kaip vyrai įsimyli?

Kaip vyrai įsimyli?

Kaip sakoma, vyrai ir moterys yra iš skirtingų planetų, todėl daugelis jaunų merginų tiksliai nesupranta, kaip įsimyli priešingos lyties atstovai. Ar jie jaučia tuos pačius drugelius pilve? Taip pat nežino, ką apsirengti per pirmąjį pasimatymą? Ar jos laukia žinučių užgniaužusios kvapą? Pakelkime paslapties šydą ir papasakokime, kaip įsimyli vyrai.

1. Simpatija

Žinoma, pirmajame pažinties etape vyras nėra pasirengęs dėl jam patinkančios merginos nuversti kalnus, tačiau greičiausiai jis jau galvoja, kaip gauti jos telefono numerį ir pakviesti į pirmąjį pasimatymą.

Vyrai šį laikotarpį išgyvena skirtingai: vieni be paliovos stengiasi užkariauti merginos dėmesį, o kiti negali susikaupti ir ją užkalbinti. Viskas priklauso nuo ankstesnės santykių patirties ir vyro charakterio. Tačiau svarbu prisiminti, kad pradžioje vyras nėra stipriai traukiamas merginos. Greičiau ji jam patinka išoriškai, todėl jis nori ją geriau pažinti.

2. "Žvalgyba"

Ne kiekvienas vyras pereina šį etapą, tačiau kai kurie jį išgyvena. Kaip minėta pirmoje pastraipoje, pasimatymų pradžioje vyro atstovas nėra stipriai prisirišęs prie vienos merginos, todėl pradeda svarstyti kitas galimybes. Tik gavę užmokestį tokie vyrai pradeda vaikytis tik vienos merginos.

3. Pirmieji "merginimai"

Taigi, vyras gauna "žalią šviesą" iš jam patinkančios merginos ir imasi ryžtingų veiksmų. Čia prasideda dažnas susirašinėjimas socialiniuose tinkluose, nepatogūs žvilgsniai atsitiktinių susitikimų metu ir kiti malonumai, susiję su meilikavimu. Ką vyras jaučia šiame etape, sunku pasakyti, nes kiekvienas reaguoja skirtingai, tačiau tai, kad jam patinka plėtoti santykius, galima pasakyti tikrai.

4. Pirmieji įspūdžiai

Šiame etape daugelis vyrų neatsižvelgia į savo jausmus, jie tiesiog nori užkariauti merginą savo galantiškais žygiais. Šiuo metu lengvas flirtas jau pradeda įgauti rimtą pagreitį ir pretenduoja tapti rimtų santykių pradžia.

5. Užkariavimas

Vyras stengiasi užkariauti moterį ir jei ji atsako į jo impulsus, šiame etape prasideda rimtesnių jausmų nei simpatija pradžia.

6. Rimtų santykių pradžia

Dabar ir vyras, ir moteris yra įsitikinę, kad jų santykiai rimti. Jie nuoširdžiai myli vienas kitą ir kuria tvirtus ir draugiškus santykius, kurie ateityje gali vesti į santuoką.

Svarbu pažymėti, kad situacijos yra skirtingos, kaip ir žmonės bei jų reakcijos į meilės reikalus. Todėl sunku tiksliai pasakyti, kaip žmogus įsimyli, galime tik spėlioti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau