Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 18

Didžiosios Britanijos vyriausybė: gimstamumo mažėjimas kelia ‘grėsmę Vakarų civilizacijai’

gimstamumo mažėjimas kelia ‘grėsmę Vakarų civilizacijai’

Didžiosios Britanijos vyriausybė pripažino, kad po COVID vakcinos įdiegimo smarkiai sumažėjęs gimstamumas kelia "apokaliptinę grėsmę Vakarų civilizacijai".

Konservatorių parlamento narės Miriam Cates (Miriam Cates) teigimu, staigus ir nerimą keliantis gimstamumo mažėjimas Vakarų šalyse gali lemti visišką Vakarų kultūros ir galios išnykimą.

"Jokie mūsų filosofiniai samprotavimai ar politiniai pasiūlymai nebus ilgalaikiai, jei nespręsime vienos svarbiausios grėsmės britų konservatizmui ir, tiesą sakant, visai Vakarų visuomenei. Ne, tai ne klimato kaita, ne Rusija, Kinija ar Iranas, ne neomarksistinė ideologija, kuri taip susilpnino mūsų institucijas, ne infliacija, ne mokesčiai ar menkas produktyvumas. Yra vienas esminis rezultatas, kurio liberalusis individualizmas visiškai nesugebėjo pasiekti, ir tai yra kūdikiai", - Londone vykusioje Nacionalinio konservatizmo konferencijoje kalbėjo Cates.

Summit.news praneša: Cates perspėjo, kad ateitį lemia kultūrinio marksizmo jėgos, kurios "sistemingai naikina mūsų vaikų sielas".

Ji taip pat tiksliai apibūdino, kaip jaunimas mokomas neapykantos sau - tiek žmonijai, tiek savo šaliai - toksiškos neapykantos, sukeliančios masinę depresiją ir nihilizmą.

"Kai kultūroje, mokyklose ir universitetuose atvirai mokoma, kad mūsų šalis yra rasistinė, mūsų herojai - piktadariai, žmonija žudo Žemę, tu esi tai, ko trokšti, įvairovė yra teologija, ribos - tironija, o savęs ribojimas - priespauda, ar reikia stebėtis, kad augančiai kartai būdingi psichikos sveikatos sutrikimai, savęs žalojimas ir savižudybės, epideminis nerimo ir sumišimo lygis?" klausė Cates.

Parlamentarė taip pat aiškino, kad jauni žmonės yra spaudžiami siekti aukštojo mokslo, o tai juos apkrauna skolomis ir trukdo kurti šeimas bei įsigyti būstą.

"Išleidžiant tiek daug laiko ir pinigų išsilavinimui taip pat daug sunkiau, ypač moterims, nuspręsti, kada yra tinkamas laikas padaryti pertrauką ir susilaukti vaikų", - sakė Cates.

Populiarioji kultūra nepaliaujamai propaguoja vadinamuosius bevaikių santykių privalumus ir moterų, pradedančių ilgą karjerą, sąskaita kuriant šeimas.

Cates išsakė šiuos komentarus, nes Britanijos gyventojų skaičius ir toliau auga beveik vien dėl masinės imigracijos, o migrantų palikuonys susilaukia daugiau vaikų nei vietiniai gyventojai.

Dr. Paulas Morlandas (Paul Morland) įspėja, kad iki 2060 m. baltųjų britų vaikai pradinėse mokyklose greičiausiai taps mažuma.

"Kalbant apie mažėjimo greitį, Oksfordo demografai ir kiti neseniai atlikti darbai rodo, kad 2060 m. baltųjų britų tautybės britais save laikys 50-60 proc. žmonių", - sakė P. Morlandas.

"Tačiau, žinoma, tuo metu, jei pažvelgtume į pradinių klasių ar mokyklinio amžiaus žmones arba didžiųjų miestų gyventojus, tai būtų mažuma ir mažėjanti mažuma", - pridūrė jis.

Kaip pabrėžėme vakar, kadaise įvedusi drakonišką vieno vaiko politiką, Kinijos vyriausybė dabar visoje šalyje pradeda programą, kuria skatina savo piliečius tuoktis ir gimdyti vaikus.

Kinijos šeimos planavimo asociacijos viceprezidentas Yao Ying teigė, kad šia politika "tikimasi imtis novatoriškų ir aktyvių priemonių, padėsiančių puoselėti vaikų gimdymui palankią atmosferą ir prisidėsiančių prie Kinijos modernizacijos pažangos, remiamų kokybiško gyventojų vystymosi".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau