Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gegužės » 19

Kodėl niežti dešinę ar kairę ranką: tikriausi prietarai

Kodėl niežti dešinę ar kairę ranką: tikriausi prietarai

Kodėl niežti kairę ranką ir apie ką tai įspėja - skaitykite toliau pateiktą medžiagą.

Nuo seniausių laikų žmonės nuspėdavo tam tikrus įvykius įvairiose jiems gyvenime pasitaikančiose situacijose. Ir daugelis šių ženklų, prietarų išliko iki šių dienų bei neprarado savo aktualumo.

Ką niežti kairė ranka ir apie ką ji įspėja - skaitykite toliau pateiktą medžiagą.

Pagrindiniai prietarai apie kairę ranką

Jei esate draskęsi kairę ranką, turbūt ne kartą girdėjote: "Jei draskysitės kairę ranką, netrukus pradėsite skaičiuoti pinigus". Ir tai iš tiesų tiesa.

Kuo dažniau ir intensyviau niežti ranką, tuo greičiau į jūsų rankas pateks pinigai. Ir šiuolaikiniame pasaulyje šis ženklas susijęs ne tik su banknotais jūsų rankoje, bet ir su pinigais, kurie gali būti įskaityti į jūsų kortelę.

Kuo labiau niežti ranką - tuo didesnės sumos turėtumėte tikėtis. Tai gali būti premija, senos skolos grąžinimas ar net honoraras.

Norint sustiprinti ženklo poveikį, reikėtų atlikti specialų ritualą. Jei niežti kairę ranką, įdėkite į ją pinigų. Tačiau pasirinkite ne grąžą, o bet kokio nominalo banknotus.

Jei kaire ranka paliesite dešinę kišenę, tikima, kad pelno suma gali padidėti.

Tačiau šis omenis turi ir kitą reikšmę: kairiąją ranką niežti išlaidauti. Nors leisti pinigus galima tik tada, kai jie yra jūsų rankose. Visos su niežtinčia kaire ranka susijusios lemtys susijusios su finansais - netrukus pradėsite skaičiuoti pinigus.

O kaip dėl dešiniosios rankos?

Sakoma, kad dešinę ranką niežti dėl susitikimo. Nuo seniausių laikų žmonės ištiesdavo dešinę ranką sveikindamiesi su žmonėmis. Todėl jei jums niežti dešinę ranką, vadinasi, su kuo nors sveikinatės. Ir greičiausiai susitikimas bus malonus.

Savaitės diena, kai niežti dešinę ranką, taip pat svarbi:

  • Pirmadienis - susitikimas su pažįstamu žmogumi.
  • Antradienis - yra tikimybė susitikti su senu draugu.
  • Trečiadienis - tikimybė sutikti naują ir malonų pažįstamą.
  • Ketvirtadienis - galimas pasimatymas.
  • Penktadienis - tikėkis romantiško susitikimo.
  • Šeštadienis - pasimatymas su mylimu žmogumi
  • Sekmadienis - susitikimas su garbingu ar įtakingu asmeniu.

Yra ir kita reikšmė: dešinę ranką niežti, kai organizme susikaupė daug neigiamos energijos. Būtina įsiklausyti į kūno signalus ir leisti emocijoms išeiti.

Jei šią emociją sukelia pyktis ar apmaudas žmogui, verta išsakyti savo jausmus tam žmogui. Jei ne, užrašykite savo mintis ant popieriaus ir juos sudeginkite, kad išlaisvintumėte neigiamą energiją.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau