Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gegužės » 24

Kaip valgomoji druska gali apsaugoti nuo bėdų: pamiršti senoviniai prietarai

Kaip valgomoji druska gali apsaugoti nuo bėdų

Kaip paprasta druska gali apsaugoti nuo bėdų ir nelaimių - skaitykite toliau pateiktą medžiagą.

Žmonės įpratę su druska elgtis labai atsargiai, nes daugelis žino pagrindinį šio prieskonio priesaką - išpilti jį už bėdą. Tačiau druska turi daug kitų savybių, kurios turi visiškai priešingą reakciją ir gali išgelbėti nuo bėdų ir neigiamų pasekmių. Juk nuo seniausių laikų druska buvo naudojama apsisaugoti nuo visų blogybių.

Kaip paprastoji druska gali apsaugoti nuo bėdų ir nemalonumų - skaitykite toliau pateiktą medžiagą.

Druska nuo piktųjų dvasių

Mūsų protėviai tikėjo, kad druska apsaugo nuo piktųjų jėgų. Kaimuose jie stengdavosi druską pilti priešais lauko duris. Buvo tikima, kad užtenka vos vieno žiupsnelio, kad pikta akis nepatektų į namus.

Ne veltui šis mineralas buvo laikomas energetiškai labai stipriu. Jis sujungia iš karto du elementus: ugnį ir vandenį, nes druska išgaunama garuojant. Kaip tik vanduo gali ištirpinti druską, ir šis niuansas dažnai naudojamas per įvairius magiškus ritualus.

Druska taip pat vadinama gyvybinės energijos šaltiniu, ji saugo nuo negatyvumo ir padeda sugrąžinti gerą savijautą įvairiose gyvenimo srityse.

Druska finansinei gerovei

Druską galima naudoti norint pritraukti pinigų į savo namus. Tam per mėnesį (o geriau per du mėnesius) ant kiekvieno naujai atėjusio pinigo reikia užberti druskos "dušo". Jei gavote pajamų - sudėkite pinigus į lėkštę ir ant viršaus pabarstykite šiek tiek druskos.

Jei pinigai atėjo į kortelę, tą dieną, kai jie buvo įskaityti, pabarstykite druskos ant banko kortelės. Po 7 minučių turėtumėte nupūsti druską ir pasakyti: " Praturtėjau! Sutikau pinigus, dabar visada lauksiu".

Dėl ramybės namuose

Tikima, kad druskos barstymas namuose yra nuo barnių. Bet yra iš kitas prietaras - pastatykite pilną iki kraštų druskos indą toje vietoje, kur dažnai kyla ginčai. Ginčo įkarštyje galima jį atidaryti ir padėti peringti druskos kruopeles į kitą indą ant stalo, kalbėdami "Viskas susmulkės - bus druska".

Dėl sėkmės darbe

Prieš aptardami paaukštinimą ar kitus svarbius pokyčius darbe, paimkite į dešinę ranką šiek tiek druskos. Paskui nepastebimai išbarstykite ją pakeliui į susitikimą.

Kaip tinkamai laikyti druską

Kad druska taptų jūsų draugu ir padėtų svarbiuose reikaluose, laikykite ją namuose gražiame stiklainyje, naujoje ir šviesioje druskinėje.

Galite net pasidaryti savo druskinę ir nudažyti ją mėgstamomis spalvomis - tikima, kad taip į ją įdedate savo energiją.

Druska, laikoma gražiuose, naujuose induose, bus galingesnė ir veiksmingesnė.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau