Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 24

PSO vadovas įsakė pasaulio vyriausybėms "perduoti suverenitetą" prieš kitą pandemiją

PSO vadovas įsakė pasaulio vyriausybėms "perduoti suverenitetą" prieš

Pasaulio sveikatos organizacijos vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) paragino pasaulio lyderius perduoti savo valstybių suverenitetą PSO prieš prasidedant kitai pandemijai.

Pasak PSO generalinio direktoriaus, kita pandemija kils "netrukus" ir bus daug mirtinesnė ir labiau paplitusi nei COVID-19.

"Negalime nuleisti šios skardinės nuo kelio", - pareiškė Tedrosas svarbiame kreipimesi į agentūros valstybes nares, įspėdamas, kad kita pandemija neišvengiamai "pasibels į duris".

"Jei mes nepadarysime būtinų pokyčių, kas tada tai padarys? O jei jų nepadarysime dabar, tai kada?" - pridūrė jis.

Msn.com praneša: Ženevoje vykstančioje 10 dienų trukmės kasmetinėje Pasaulio sveikatos asamblėjoje, kuri sutampa su PSO 75-mečio jubiliejumi, ketinama aptarti pasaulinius sveikatos iššūkius, įskaitant būsimas pandemijas, poliomielito likvidavimą ir paramą veiksmams, kuriais siekiama sušvelninti dėl Rusijos invazijos Ukrainoje susidariusią nepaprastąją padėtį sveikatos apsaugos srityje.

Šiuo metu 194 PSO valstybės narės rengia pandemijos sutarties projektą, kurį ketinama priimti kitų metų asamblėjoje.

"Šios kartos įsipareigojimas (dėl pandeminio susitarimo) yra svarbus, nes būtent ši karta patyrė, koks baisus gali būti nedidelis virusas", - sakė Tedrosas.

Tame pačiame susitikime šalys patvirtino 6,83 mlrd. dolerių biudžetą 2024-25 metams - šiuo sprendimu buvo patikrinti šalių įsipareigojimai taisyti PSO finansavimo modelį, kuris buvo laikomas per mažu ir pernelyg priklausomu nuo donorų kaprizų.

Į biudžetą įtrauktas 20 proc. padidintas privalomas valstybių narių mokestis pagal praėjusiais metais pasiektą preliminarų susitarimą mainais į įsipareigojimą vykdyti reformas, įskaitant biudžeto, valdymo ir finansų politikos reformas.

JAV sekretoriaus padėjėja tarptautinių organizacijų reikalams Mišelė J. Sison (Michele J. Sison) teigė, kad būsimi padidinimai "priklausys nuo tolesnės reformų pažangos". Centrinės ir Pietų Amerikos šalys taip pat paragino PSO spręsti problemą, kurią jos apibūdino kaip nuolatinį nepakankamą jų regiono finansavimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau