Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 28

Vyro-nugalėtojo gyvenimo palydovė

Vyro-nugalėtojo gyvenimo palydovė

Lengviausias būdas suprasti vyrą - pažvelgti į jo moterį.

Moteris yra vyro širdies ir sielos atspindys...

Lengviausias būdas suprasti vyrą - pažvelgti į jo moterį. Moterį, kurią jis pasirinko, pasiekė ir su kuria gyvena. Niekas kitas nesvarbu, svarbiausia yra moteris, kuri yra šalia vyro.

Stipri, tvirtos valios, prižiūrėta moteris reiškia, kad vyras yra kažko vertas ir turi savigarbos. Jis daug pasieks gyvenime. Jis jau turi didįjį prizą. Jam pavyko laimėti tokios moters meilę.

Ištikima ir šeimyniška moteris, kuriai svarbios šeimos vertybės, padės pasiekti gerovės. O vyras irgi mato savo egzistencijos prasmę dauginti išteklius.

Protinga moteris reiškia protingą vyrą. Kartu jie gali įgyvendinti sudėtingiausius planus ir sukurti kažką didingo.

Dosni ir maloni moteris taip pat yra vyras, ir jis išsiugdys šias savybes, net jei jo intelektas dar nėra labai pastebimas. Nors jis jau padarė labai protingą pasirinkimą!

Laiminga ir laisva, stipri ir protinga, ištikima moteris yra laiminčio vyro palydovė. Net jei jis gyvenimą pradėjo blogai, skurdžiai ir su klaidomis.

Moteris yra pasiekimas ir apdovanojimas, kurį vyras pasiekė, tai yra jo lygis. Jo siela atsispindi jo širdies damai kaip veidrodyje.

Ir kai šalia stipriai atrodančio ir sėkmingo vyro yra "tuščiagalvė šliundra", kaip rašė Ayn Rand, jo karjera pasmerkta. Net jei dabar jis kupinas energijos ir turi daug galimybių.

Po kurio laiko jis viską praras; giliai širdyje jis negerbia savęs. Jis netiki ilgalaike sėkme. Ir pasirinko blizgantį, apgailėtiną žaislą, o ne auksinę nugalėtojo taurę.

Pikta moteris širdyje reiškia piktą vyrą. Net jei jis vaizduoja gerumą ir kalba gerus žodžius; jis pasirinko savo tikrosios sielos atspindį.

O liūdniausias vaizdas - sumušta ir išsekusi moteris šalia sėkmingo ir stipraus vyro. Jis pasirinko silpną vyrą ir vykdė save tyčiodamasis iš jo. Pavertė savo moterį verge. Taigi jis yra vergas širdyje. Ir jam lemta būti kieno nors kito vergu.

Moteris yra brangus nugalėtojo apdovanojimas, jo pasirinkimas, jo triumfas. Koks iš tikrųjų yra vyras ir ką jis galvoja apie save, nesunku suprasti pažvelgus į jo moterį.

Ji yra vyro širdies ir sielos atspindys.

Jo lygis ir nuomonė apie save...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
30.09.2023 laikas 19:48 Žmonės juodais drabužiais su NSO kamuoliu buvo užfiksuoti durų kamera
NSO tyrimų organizacija MUFON įsigijo durų skambučio kameros įrašą, kuriame užfiksuoti asmenys, kurie, kaip manoma, yra vyrai juodais drabužiais, lydimi NSO.

Skaityti daugiau

30.09.2023 laikas 19:29 Paslaptingas į šulinį įkritusios moters dingimas

Meksikoje įvyko labai keistas atvejis, kai žmonės išgirdo iš šulinio sklindantį moters šauksmą, tačiau gelbėtojai ten nieko nerado. Dabar jie įtaria, kad tai buvo vaiduoklis.

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau