Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 28

Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Holivudo aktorė taip pat kaltino "patriarchatą" ir "rasizmą" dėl visuotinio atšilimo.

Breitbart praneša: Jane Fonda kalbėdama per karjeros retrospektyvą Kanų kino festivalyje Prancūzijoje, reklamavo savo radikalias pastangas kovoti su klimato kaita, sakydama, kad pasaulis turi "maždaug septynerius ar aštuonerius metus" iškastinio kuro suvartojimui sumažinti perpus.

Ji taip pat sakė, kad nuo visuotinio atšilimo labiausiai nukentės "neturtingi spalvotieji" ir pietų pusrutulio gyventojai.

"Tai tragedija, kurią turime visiškai sustabdyti. Turime areštuoti ir įkalinti tuos vyrus - jie visi yra vyrai", - pridūrė ji, kaip teigiama "Deadline" pranešime.

Vėliau Fonda tęsė savo prieš vyrus nukreiptą klimato kaitą nukreiptą kalbą.

"Mums visiems pravartu suvokti, kad klimato krizės nebūtų, jei nebūtų rasizmo. Nebūtų klimato krizės, jei nebūtų patriarchato", - pranešė ji. "Mąstysena, kuri į viską žiūri hierarchiškai. Svarbiausia yra baltieji vyrai, o visa kita [yra] apačioje".

Fonda nepaminėjo, kad Kinija, kuriai nevadovauja baltieji vyrai, yra didžiausia pasaulio teršėja, išmetanti daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų nei visos išsivysčiusios šalys kartu sudėjus.

Ji pridūrė:

Todėl sakydama, kad kovoju su klimato krize, jaučiuosi kovojanti ir su patriarchatu bei rasizmu. Tai svarbu, nes turime išsivaduoti iš atskirų grupių - čia feministės, čia aplinkosaugininkai. To išmokau, kai pradėjau būti aktyviste apie Vietnamo karą. Kuo labiau giliniesi į bet kokį klausimą, kad ir koks jis būtų, supranti, kad visa tai susiję. Ir jei išspręsime klimato krizę, o kitų dalykų neišspręsime, turėsime bėdų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau