Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 29

Klounai Jane Fonda: "Laikas įkalinti visus baltuosius vyrus - Amerika taps saugesnė"

Laikas įkalinti visus baltuosius vyrus

Holivudo aktyvistė Jane Fonda sako, kad laikas valdžios institucijoms suimti ir įkalinti visus baltaodžius vyrus Amerikoje, kad šalis taptų saugesnė.

Kalbėdama Kanų kino festivalyje Prancūzijoje, J. Fonda taip pat perspėjo, kad mums liko tik keleri metai uždrausti iškastinį kurą, kol ateis pasaulio pabaiga.

"Tai tragedija, kurią turime visiškai sustabdyti. Turime areštuoti ir įkalinti tuos vyrus - jie visi yra vyrai", - isteriškai perspėjo ji.

"Mums visiems pravartu suvokti, kad klimato krizės nebūtų, jei nebūtų rasizmo. Nebūtų klimato krizės, jei nebūtų patriarchato", - pareiškė ji. "Mąstysena, kuri į viską žiūri hierarchiškai. Svarbiausia yra baltieji vyrai, o visa kita [yra] apačioje".

Apie tai praneša Breitbart.com: Fonda nepaminėjo, kad Kinija, kuriai nevadovauja baltieji vyrai, yra didžiausia pasaulio teršėja, išmetanti daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų nei visos išsivysčiusios šalys kartu sudėjus.

Ji pridūrė:

Taigi, kai sakau, kad kovoju su klimato krize, taip pat jaučiuosi kovojanti su patriarchatu ir rasizmu. Tai svarbu, nes turime išsivaduoti iš atskirų grupių - čia feministės, čia aplinkosaugininkai. To išmokau, kai pradėjau būti aktyviste apie Vietnamo karą. Kuo labiau giliniesi į bet kokį klausimą, kad ir koks jis būtų, supranti, kad visa tai susiję. Ir jei išspręsime klimato krizę, o kitų dalykų neišspręsime, turėsime bėdų.

Kaip pranešė "Breitbart News", Jane Fonda anksčiau savo klimato kaitos teoriją pasiūlė sausio mėnesį pasirodžiusi NBC laidoje "The Kelly Clarkson Show".

"Na, žinote, galite paimti bet ką - seksizmą, rasizmą, mizoginiją, homofobiją, bet ką, karą, ir jei tikrai į tai įsigilinsite, išstudijuosite, sužinosite apie tai ir istoriją, ir - viskas susiję. Nebūtų klimato krizės, jei ne rasizmas", - sakė ji.

Fonda klimato aktyvistė rimtai pradėjo veikti 2019 m., kai vadovavo daugeliui protestų Vašingtone, įskaitant vieną, kurio metu ji buvo suimta Kapitolijaus kalvoje. Nuo to laiko ji organizuoja "Firedrill Fridays" - asmeninių ir virtualių protestų prieš klimato kaitą seriją, į kurią įdarbina Holivudo įžymybes, kad jos palaikytų savo idėją.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:40 6 lyg magnetas traukiančių moterų įpročiai
Ar kada nors pastebėjote, kad yra tokių moterų, kurios itin lengvai užmezga santykius su vyrais? Netgi kai jos yra vienišos, per daug dėl to neišgyvena ir šalia jų greitai atsiranda naujų gerbėjų būrys. Kur slypi jų paslaptis?...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:32 Mokslininkai sukūrė dirbtinį intelektą, galintį aptikti nežemišką gyvybę
Mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto programą, kuri gali aptikti ateivių gyvybę fiziniuose mėginiuose, nors jie nėra tikri, kaip tiksliai ji veikia.

Skaityti daugiau