Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2023 » Birželio » 11

7 jausmai, rodantys, kad vyras nėra jūsų

Jei su partneriu nuolat jaučiate kurį nors arba visus šiuos dalykus, tai tikras ženklas, kad su šiuo žmogumi nėra ką kepti, ta prasme, kad su juo nėra ką kepti.

7 jausmai, rodantys, kad vyras nėra jūsų

Kaip sužinoti, ar šis žmogus yra "mano", ar "ne mano"? Tarsi, jei jis yra mano, yra meilės iki kapo ir laimingo gyvenimo garantija. Žinoma, tokių garantijų niekas negali duoti (išskyrus Dievą), o konkrečius požymius sunku nustatyti. Tačiau vis dėlto yra atskaitos taškas, kuriuo galima pasikliauti. Tai yra tai, kaip jūs jaučiatės. Būtent pagal tai, kaip jaučiatės šalia šio žmogaus, ir galite spręsti, ar jis jums tinka. Toliau apie tai kalbėsiu išsamiau.

Jei tokį jausmą jaučiate su visais priešingos lyties žmonėmis, greičiausiai tai yra jūsų pačių ypatybė ir tai visiškai nesusiję su konkrečiu žmogumi. Ir antras svarbus dalykas - šių jausmų pastovumas. Pavieniai ar reti atvejai nesiskaito. Šie jausmai gali pasireikšti vos tik sutikus žmogų (bet niekada neišnykti) arba jie gali pasireikšti laikui bėgant.

Gamtos terapija tavo namuose:

Nerimas

Tai signalas, kad kažkas negerai, o kas būtent – kol kas dar neaišku. Tarytum lauktumėte kokios kiaulystės, nemalonios gudrybės, nebūtumėte tikri dėl žmogaus, nepasitikėtumėte juo. Jums jis neatrodo suprantamas ir patikimas. Jūs neskubate dalytis tuo, kas slapčiausia, parodyti jam savo silpnumą, pažeidžiamumą, netobulumą. Nesidalinate jums svarbiais dalykais.

Įtampa

Šalia žmogaus jaučiatės suvaržyti, nelaisvi. Stenkitės suimti save į rankas, kontroliuojate save, neleidžiate sau nieko nereikalingo. Tai signalas apie tai, kad šio žmogaus akivaizdoje neįmanoma atsipalaiduoti ir būti savimi.

Baimė

Šalia šio žmogaus jaučiatės nesaugiai. Galbūt šią baimę sukelia elgesys su jumis ar kitais žmonėmis. Jei pastebite, kad žmogus leidžia sau nederamą toną ar nederamas kalbas jūsų adresu (jau nekalbant apie agresiją, įžeidinėjimus, žeminimą ar fizinį smurtą), jeigu jis mėgsta skaityti moralus ir mokyti gyventi, negerbia, bando apriboti jūsų laisvę, reiškia – tai 1000% ne jūsų žmogus. Kadangi sveiki ir laimingi santykiai su toksišku žmogumi yra nerealūs iš principo.

Nuobodulys

Jis atsiranda santykiuose tada, kai nėra bendrų interesų arba per daug skiriasi kultūrinis ir intelektualinis lygis. Prie to galima pridėti ir humoro jausmą.

Sutrikimas, nepatogumo jausmas, gėda

Jaučiatės taip, tarytum darytumėte kažką negero, tartum su jumis pačiais kažkas negera. Toks įspūdis, tarsi partneris būtų didelis, o jūs – žymiai mažesni.

Susierzinimas, pyktis

Šie jausmai gali kilti įvairiais atvejais: arba partneris pažeidžia jūsų ribas, arba jaučiate iš jo pusės kokią nors grėsmę, arba nepriimate jo tokio, koks jis yra. Visa tai byloja apie tai, jog tai ne jūsų žmogus.

Vienatvė

Signalizuoja, kad nėra kontakto su žmogumi, nėra emocinio artumo. Tai toji pati liūdnai pagarsėjusi „vienatvė dviese”. Kai atrodo, jog žmogus yra šalia, tačiau jis jūsų nesupranta, jūs nesijaučiate reikšmingi ir vertingi partneriui.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.08.2018 laikas 10:49 Receptai Liaudiški patarimai virškinimo gydymui
Virškinimas liaudies medicinoje, Virškinimas, liaudiškomis priemonėmis, receptas nuo virškinimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

03.08.2019 laikas 13:22 Receptai Purios bandelės su aguonomis: besvorė minkšta tešla ir įdaro gausa

Bandelės su aguonomis – mėgstamas kepinys, kuris iškart sukelia kažkokius malonius vaikystės prisiminimus, perkelia į močiutės virtuvę ir verčia šypsotis. Ir niekur tokio skanėsto nenusipirksi, kad tešla būti orinė ir min...

Skaityti daugiau

12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau