- 19.09.2023
- 3.0 Reitingas
- 758 Peržiūros
- Komentarai
JK vyriausybė pripažino, kad chemtreilai yra tikri, o ne "sąmokslo teorija", kurią sukurpė bepročiai, nešiojantys folijos kepures.
2014 m. Jungtinės Karalystės Energetikos ir klimato kaitos departamentas (toliau - DECC), atsakydamas į prašymą, pateiktą pagal Informacijos laisvės įstatymą, pareiškė:
"Karališkoji draugija 2009 m. paskelbė ataskaitą, kurioje aiškinami SRM [saulės spinduliuotės modifikavimo] metodai. Jokio SRM, kuris galėtų apimti purškimą, kad atspindėtų saulės šviesą, arba debesų modifikavimą, HMG [Jos Didenybės vyriausybė] nevykdo ir, kiek mums žinoma, nevykdo nei Jungtinėje Karalystėje, nei virš jos. Nors SRM aptariamas Karališkosios draugijos ataskaitoje, joje nerekomenduojama įgyvendinti SRM programos... DECC finansavo Met Office Hadley centro projektus, skirtus SRM poveikiui tirti... Vyriausybė nevykdo geoinžinerinės veiklos ir, kiek mums žinoma, niekas jos nevykdo Jungtinėje Karalystėje."
JK vyriausybė neneigė, kad SRM ar chemtreilai egzistuoja, tik neigė, kad, "kiek [jiems] žinoma", šiuo metu JK danguje jie nevykdomi.
Kas yra chemtreilai?
Chemtreilai - tai neįprastos nuolatinės reaktyvinės emisijos, kurias, kaip manoma, sukelia orlaivių išleidžiamos cheminės ar biologinės medžiagos. Jie skiriasi nuo kontrailų, kurie yra vandens garų kondensato pėdsakai ir gana greitai išsisklaido. Toliau pateiktame vaizdo įraše parodytas tipiško chemtreilo pavyzdys:
Expose-news.com praneša: 2009 m. Karališkosios draugijos ataskaitoje teigiama: "Saulės spinduliuotės valdymas (SRM) [tai] metodai, kurie atspindi nedidelę dalį saulės šviesos ir šilumos atgal į kosmosą".
Teigti, kad geoinžinerijos vykdytojų motyvai yra naudingi ir gerai apgalvoti (t. y. "saulės spinduliuotės valdymas" ir "visuotinio atšilimo" ribojimas), bet žinoti, kad operacijos daro žalą dėl grynojo šildymo efekto, yra taip pat klaidinga, rašė Carnicom institutas. "Praktikuojamos operacijos nėra geranoriškų ketinimų eksperimentas; kūrėjai gana gerai supranta fiziką ir taikymą (savo interesų sferoje). Būkite tikri, kad diegimo tinklas nėra sutelktas į "Saulės spinduliuotės valdymo" principus ar jais apsiriboja".
2011 m. Karališkoji draugija pakartojo savo poziciją prieš chemtreilų naudojimą:
"Pastaraisiais metais susidomėjimas SRM technologijomis sparčiai išaugo, nes buvo pripažintas jų potencialas būti naudingomis ir (arba) žalingomis planetai. SRM metodais galima greitai ir palyginti pigiai sumažinti temperatūrą. Tačiau šios technologijos taip pat gali turėti didelį nenumatytą šalutinį poveikį. Be to, jos neturėtų įtakos klimato kaitos priežastims".
2020 m. gegužę Jungtinės Karalystės vyriausybė paskelbė politinį dokumentą "Jungtinės Karalystės vyriausybės požiūris į šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimo technologijas ir saulės spinduliuotės valdymą". Jungtinės Karalystės vyriausybė teigė: ,,JK vyriausybė, remdamasi Europos Sąjungos teisės aktais, paskelbė, kad "Šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimas yra labai svarbus, nes jis yra susijęs su klimato kaita ir klimato kaita:
"Šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimas (ŠESD) ir Saulės spinduliuotės valdymas (SRM) - tai terminai, apibūdinantys įvairias technologijas, kuriomis siekiama neutralizuoti žmogaus sukeltą klimato kaitą, sąmoningai dideliu mastu įsikišant į natūralias Žemės sistemas. Kartais jos vadinamos geoinžinerija arba klimato inžinerija.
"Mūsų prioritetas - šalinti pagrindinę klimato kaitos priežastį mažinant žmogaus veiklos išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir prisitaikant prie tų padarinių, kurių neįmanoma išvengti."
Žmonės, šiltnamio efektą sukeliančios dujos ir anglies dioksidas nesukelia klimato kaitos.
Vyriausybės politikos dokumente toliau rašoma:
"SRM technologijos dalį Žemę pasiekiančios Saulės energijos atspindi atgal į kosmosą. Kaip pavyzdžius galima paminėti jūrų debesų šviesinimą ir aerozolių įpurškimą į stratosferą.
"Vyriausybė netaiko SRM ir neplanuoja to daryti. JK vyriausybė užsakė SRM poveikio klimatui tyrimus ir stebi šios srities mokslinius tyrimus."
Vėlgi, neneigiama, kad chemtreilai naudojami, tik neigiama, kad vyriausybė juos naudoja - bent jau kol "stebi šios srities tyrimus".
Vietoj SRM JK vyriausybė daugiausia dėmesio skiria šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimui (angl. Greenhouse Gas Removal, GGR), kad "aktyviai šalintų šiltnamio efektą sukeliančias dujas iš atmosferos". Vyriausybės nepriklausomi patarėjai - Klimato kaitos komitetas ("CCC") - aiškiai nurodė, kad GGR bus labai svarbus siekiant įgyvendinti Paryžiaus susitarime numatytą "grynojo nulinio išmetamųjų teršalų kiekio" tikslą.
Klimato kaitos komitetas
CCC vadovauja lordas Debenas, kuris yra užėmęs keletą aukštų ministrų postų. Jis taip pat įkūrė ir vadovauja "Sancroft" - įmonių atsakomybės konsultacinei bendrovei, bendradarbiaujančiai su "blue-chip" bendrovėmis visame pasaulyje ir padedančiai joms gerinti poveikį aplinkai, socialinę ir etinę sritį. Atrodo, kad lordo Debeno atveju reikia atlikti interesų konflikto vertinimą.
Kiti "nepriklausomi" CCC nariai yra šie:
- Krisas Starkas (Chris Stark), kurio ankstesnės pareigos buvo Škotijos vyriausybės energetikos ir klimato kaitos direktorius. Jis turi didelę ekonominės politikos formavimo patirtį Škotijos vyriausybėje, Vyriausybės ižde ir Verslo, inovacijų ir įgūdžių departamente.
- Profesorius Keithas Bellas (Keith Bell), 2013 m. paskirtas į Škotijos elektros energijos išmaniųjų tinklų katedrą ir dalyvaujantis energetikos sistemų moksliniuose tyrimuose.
- Nickas Chateris (Nick Chater) yra elgsenos mokslų profesorius.
- Piersas Forsteris (Piers Forster) atliko svarbų vaidmenį rengiant Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos (toliau - TKKK) ataskaitas ir koordinuoja TKKK šeštosios vertinimo ataskaitos pagrindinio autoriaus vaidmenį. Verta prisiminti, kad absoliučiai niekas TKKK šeštojoje vertinimo ataskaitoje nėra tiesa.
- Polas Džonsonas (Paul Johnson), kuris daug skelbia apie viešosios politikos ekonomiką ir yra laikraščio "Times" apžvalgininkas. Anksčiau jis ėjo HM iždo valstybės išlaidų direktoriaus ir Švietimo departamento vyriausiojo ekonomisto pareigas.
2021 m. birželį paskelbtoje naujausioje CCC ataskaitoje dėl pažangos mažinant išmetamųjų teršalų kiekį ir prisitaikant prie klimato kaitos pateikiama daugiau kaip 200 politinių rekomendacijų, apimančių visas Vyriausybės sritis.
Nepaisant to, kad Vyriausybė "sutelkia" dėmesį į ŠESD technologijas, ataskaitoje "ŠESD" paminėtos tik 8 kartus Visos jos yra viename skyriuje, užimančiame vos pusę 32 puslapių ataskaitos 13 puslapio.
Palyginimui: "Mokesčiai" minimi 20 kartų, "tarifai" - 8 kartus, "finansai" - 16 kartų, o "rinka" - 10 kartų. Ataskaitoje paminėtų terminų skaičius rodo tikrąjį ataskaitos tikslą. O CCC ataskaitos tikslą galima apibendrinti viena iš jų rekomendacijų Nr. 10 ir Ministrų kabineto biurui ir pakartoti kaip rekomendaciją COP skyriui, Užsienio reikalų, Sandraugos ir plėtros biurui bei Tarptautinės prekybos departamentui (3, 4 psl.):
"Dirbti, kad išsivysčiusios šalys prisiimtų daugiau įsipareigojimų dėl klimato kaitos finansavimo, siekiant kuo greičiau grįžti prie 100 mlrd.
Šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimas
2019 m. liepos mėn. vyriausybė priėmė teisės aktą, kuriuo nustatė platesnio užmojo šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo tikslą, įpareigojantį Jungtinę Karalystę iki 2050 m. pasiekti grynąjį nulinį išmetamųjų teršalų kiekį. Norint tai pasiekti, reikės diegti naują infrastruktūrą, įskaitant technologijas, skirtas šiltnamio efektą sukeliančioms dujoms paimti iš atmosferos ir nuolat saugoti po žeme.
Svarbu priminti, kad šiltnamio efektą sukeliančios dujos nėra klimato kaitos priežastis, nepaisant to, kad sukurta ištisa pramonė, paremta "kovos su šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis" ir "grynojo nulio" ideologija.
Vyriausybė paprašė Nacionalinės infrastruktūros komisijos išnagrinėti šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimo technologijas. Galutinė tyrimo ataskaita "Inžinerinis šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimas" buvo paskelbta 2021 m. liepos 29 d. Joje rekomenduota, kad Vyriausybė įsipareigotų iki 2030 m., t. y. dvidešimčia metų anksčiau nei 2019 m. įteisinta teisės aktuose, plačiu mastu įdiegti naujas šiltnamio efektą sukeliančių dujų šalinimo technologijas.
"Anglies dioksido šalinimas iš oro yra brangus. Šio naujo sektoriaus pajamos iki 2030 m. galėtų siekti 2 mlrd. svarų sterlingų, o iki 2050 m. - dešimtis milijardų. Ilgalaikėje perspektyvoje šias išlaidas turėtų prisiimti ne mokesčių mokėtojai, o taršios pramonės šakos, mokėdamos už inžinerinį anglies dioksido šalinimą", - rekomendavo Nacionalinė infrastruktūros komisija.
"Klimato kaita" nėra naudinga klimatui, ji yra didelis verslas. Geriausia to nepamiršti, nes Jungtinės Karalystės vyriausybė ir jos patarėjai tai tikrai daro.
Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/09/uk-government-admits-chemtrails-are-real.html
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau