Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Sausio » 22

Vyras, kuris atneš jums nesėkmę: 7 ženklai

Jis gali sugriauti viską, ką kūrėte daugelį metų. Ir jis tai padarys visiškai atsitiktinai ir be piktų kėslų.

Vyras, kuris atneš jums nesėkmę: 7 ženklai

Yra žmonių, kurie jums simpatizuoja ir, atrodo, stengiasi padėti, įtikti. Tačiau jų veiksmai dažnai padaro daugiau žalos nei naudos. Kartais tokios žalos, kurios neįmanoma ištaisyti....

Tik nuo jūsų priklauso, ar jums reikėtų bendrauti su tokiu žmogumi. Ir kaip su jais bendrauti. Tai jūsų asmeninė teisė pasirinkti. O aš jums papasakosiu apie tokius žmones, kurie yra visai geri. Ne blogi, o netgi geri. Draugiški ir visiškai normalūs. Bet būtent šis žmogus netyčia padegs jūsų namus arba neteisingai surašys dokumentą, netyčia praras ką nors labai svarbaus, gyvybiškai svarbaus, atneš jums piktadarį... Pasakys ką nors nereikalingo, bet būtent nuo to "nereikalingo" priklauso jūsų reputacija ir net gyvybė. Jis gali visiškai atsitiktinai ir be piktų kėslų sugriauti viską, ką kūrėte daugelį metų. Vėliau jis atsiprašys. Paprašys nuoširdaus atleidimo. Jis netgi norės kaip nors kompensuoti padarytą žalą. Vienintelė bėda ta, kad kompensuoti paprastai neįmanoma. Šis žmogus neturi tam lėšų. Kaip sakoma, negali panaikinti to, ką padarei.

Greičiausiai priimsite atsiprašymą ir nelaikysite nuoskaudos. Suprasite, kad šis žmogus pasielgė be piktos valios, tiesiog taip nutiko. Jis suklydo arba tiesiog buvo netinkamoje vietoje netinkamu laiku. Tačiau giliai širdyje suprasite, kad jis buvo priežastis nelaimių, kurios užgriuvo jus. Todėl atidžiai perskaitykite tokio žmogaus požymius, kad paskui nesiskųstumėte, kad ir kaip liūdnai tai skambėtų ....

Pirma, šis žmogus jums patinka. Ir jūs jam patinkate. Yra emocinis ryšys, - viskas teisinga, be asmeninio ryšio, be emocinio bendravimo sunku kam nors padaryti didelę žalą. Pradedate draugauti arba dirbti su šiuo žmogumi. Visa tai vyksta labai greitai, jūs neturite laiko pagalvoti, kad iš tikrųjų apie šį pažįstamą daug ko nežinote. Ir vadovaujatės tik emocijomis.

  • Toks žmogus nuolat su kuo nors konfliktuoja. Jis gali būti visiškai teisus, tačiau vienas konfliktas seka kitą. Kiti žmonės jam priešiški, o artimų draugų jis beveik neturi. Tačiau jis yra geras. Malonus. Nuoširdus. Bet kažkodėl jis neturi draugų.
  • Toks žmogus dažnai daro klaidų. Tokių klaidų, kurios padaro šiek tiek žalos. Iš pradžių ne daug. Jis sudaužo puodelį, siunčia pinigus ne ten, kur reikia, ką nors praranda. Smulkmenos, kurių taip lengva neatleisti, net nepastebėti. Bet tai vyksta su pavydėtinu reguliarumu, šie maži praradimai.
  • Žmogaus buvimas neapsunkina, bet po kontakto tampi irzlus, o paskui bariesi su artimaisiais. Arba jaučiatės mieguistas, po kontakto su šiuo žmogumi tiesiog užmiegate. Nuo jo jums prasideda sloga, gripas - tai, žinoma, ne jo kaltė. Tačiau taip nutinka.
  • Pačiam žmogui nuolat nutinka gedimų, jis ką nors praranda, ką nors sugadina, prakiūra vamzdžiai, sugenda automobilis... Atrodo, kad tai nėra nieko ypač baisaus. Bet tai nutinka nuolat ir jis nuolat apie tai jums pasakoja. Nesiskųsdamas, gal net su geru humoru.
  • Šis žmogus dažnai atsiprašo už nedidelius nepatogumus. O jūs turėtumėte didžiadvasiškai atleisti arba pasakyti, kad nėra už ką atsiprašyti. Taigi žvaigždės danguje susilygino. Tai gali nutikti bet kam, tai nieko tokio! Tikrai, tai ne jo kaltė. Tai tiesa. Nėra už ką atsiprašyti. Bet jis atsiprašo, o tu turi atsiprašyti ar net paguosti tą, kuris tau kelia "problemas".
  • Toks žmogus nori daryti gera, bet paprastai visos jo dovanos būna ydingos. Gėlės nuvysta. Ir į gerus žodžius jis netyčia įdeda blogą prasmę, - norėjo pasakyti gera, o leptelėjo kažką blogo, įžeidžiančio.
  • Jis yra konfliktų provokatorius. Perduoda tau nemalonius dalykus, kurie apie tave sakomi, pvz. Palaiko tave, kai esi supykęs ir nusprendi su kuo nors pasipriešinti. Palaiko jūsų šaltakraujiškumą. Verčia jus kovoti su kitais žmonėmis.

Jūs patys turite nuspręsti, ar norite tęsti santykius su šiuo asmeniu. Kas konkrečiai su juo yra negerai? Kaip sakoma, galbūt tai jo praeitas gyvenimas. Jis buvo žudikas arba samdinys, darė baisių dalykų. O šiame gyvenime jis nusprendė būti geras prieš savo prigimtį, bet jam tai nelabai sekasi. Jis vis dar neša blogį, tik netyčia.

Ir antroji versija; giliai širdyje šis žmogus slepia blogį. Pyktį ir pavydą, bet jie tokie gilūs, kad jų nemato. Tai blogas žmogus, štai ir viskas. Vilkas avies kailyje. Jis žino, kad neša nelaimę, bet apsimeta dėl to labai nusiminęs. Kas vyksta iš tikrųjų, nėra visiškai aišku. Tačiau į šią informaciją verta atkreipti dėmesį. Ir supraskite, kad šalia yra žmogus, kuris gali netyčia jus sunaikinti. Visiškai atsitiktinai...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.11.2019 laikas 15:39 Receptai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 21:38 Receptai Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks
Šie skanūs, minkšti, kvapnūs sausainiai nepaliks jus abejingus! Šis receptas yra labai paprastas, o sausainiai giriami, ne vieną kartą. Kaip pasigaminti itališkus sausainius žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 08:47 Receptai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau