Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Sausio » 26

Moterų tipai, kurioms vyras pažada aukso kalnus ir dingsta

Moterų tipai, kurioms vyras pažada aukso kalnus ir dingsta

Susidūrusi su situacija, kai vyras žada meilę ir rimtus santykius, bet pasiekęs artumą po kurio laiko dingsta, moteris gali patirti stiprias emocijas ir nusivylimą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip susidoroti su šiais jausmais, ir suprasime, kokių tipų moterys gali atsidurti tokiose situacijose.

Moterų, kurios gali atsidurti tokiose situacijose, tipai:

Žemą savivertę turinčios moterys

Moterys, kurios patiria nesaugumo jausmą arba abejoja savo patrauklumu, gali būti ypač pažeidžiamos vyrų, kurie žada meilę ir rimtus santykius, bet po intymumo dingsta. Svarbu dirbti ties savigarbos ir pasitikėjimo savimi stiprinimu, kad tokios situacijos nepaveiktų jūsų savijautos.

Moterys, kurios greitai prisiriša

Kai kurios moterys yra linkusios greitai prisirišti prie savo partnerių ir kurti rimtus ateities planus. Tokiais atvejais nusivylimas praradus partnerį gali būti ypač skausmingas. Kad išvengtumėte tokių situacijų, stenkitės sulėtinti santykių tempą ir užmegzti artimus ryšius tik įsitikinę partnerio ketinimų nuoširdumu.

Moterys, kurios ignoruoja "mažus signalus"

Kartais moterys gali nekreipti dėmesio į vyro elgesyje esančius įspėjamuosius signalus, nes iš tiesų nori tikėti meilės ir laimingų santykių idealu. Išmokite atpažinti "mažuosius varpelius" ir įsiklausykite į savo intuiciją, kad išvengtumėte abejotinų partnerių.

Kaip susidoroti su jausmais, jei jūsų partneris pažadėjo ir ir pradingo nežinoma kryptimi?

Atpažinkite ir priimkite savo jausmus

Pirmasis žingsnis - pripažinti ir priimti savo jausmus. Tai gali būti liūdesys, nusivylimas, pyktis arba išdavystės jausmas. Duokite sau leidimą išgyventi šias emocijas, kad jos nesikauptų viduje.

Draugų ir šeimos parama

Pasidalykite savo rūpesčiais su draugais ar artimaisiais, kurie gali patarti, paremti ar tiesiog išklausyti. Apsupti rūpestingų žmonių padės jums išgyventi sunkias akimirkas.

Sutelkite dėmesį į saviugdą

Po nusivylimo svarbu sutelkti dėmesį į save ir savo tobulėjimą. Užsiimkite mėgstamais pomėgiais, tobulinkite savo įgūdžius arba pradėkite sportuoti. Tai padės nukreipti dėmesį nuo neigiamų minčių į teigiamus pasiekimus.

Bendradarbiaukite su profesionalu

Jei jaučiate, kad nesugebate patys susitvarkyti su savo emocijomis, kreipkitės į profesionalų konsultantą. Jis padės jums rasti būdų, kaip susidoroti su rūpesčiais ir rasti vidinę harmoniją.

Išvada

Susidoroti su emocijomis ir patirti nusivylimą, kai vyras, žadėjęs meilę ir rimtus santykius, dingsta, gali būti sunku, tačiau svarbu prisiminti, kad tai laikinas sunkumas, kuris padarys jus stipresnius. Dirbkite su savimi, apsupkite save palaikančiais žmonėmis ir mokykitės iš savo patirties, kad taptumėte labiau pasitikintys savimi ir geriau suvokiantys savo santykius.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.07.2019 laikas 19:43 Receptai – Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai

Gaminame. Traškūs vištienos sparneliai. Į keptuvę pilame nemažai aliejaus (turi būti apsemta bent puse sparnelio). Kai aliejus įkaista, ugnį primažiname, nes viršus apdegs, o sparneliai dar bus neiškepę. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:24 Receptai – Patiekalai Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu
Gaminame. Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu. Iškeptas riekeles dedame į lėkštę. Jas galima patiekti su šviežiomis uogomis, bananais, arba apšlakstytas medumi ar tirpintu šokoladu. Labai paprasta ir skanu!...

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 21:24 Receptai – Patiekalai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau