- 01.02.2024
- 0.0 Reitingas
- 851 Peržiūr
- Komentarai
Kaip gyventi ilgai ir laimingai ...
Hipokratas buvo senovės graikų gydytojas ir filosofas, žinomas kaip medicinos tėvas. Jo vardas siejamas su Hipokrato mokykla, šiuolaikinės medicinos pirmtake.
Hipokratas pabrėžė pusiausvyrą, saikingumą ir proto ir kūno ryšį, akcentuodamas holistinį požiūrį į sveikatą, kuris išlieka aktualus ir šiandien.
1. Labai dažnai geriausia priemonė yra apsieiti be maisto.
Kartais veiksmingiausia priemonė nuo kokio nors negalavimo ar susiklosčiusios situacijos yra susilaikyti nuo intervencijų ar vaistų. Šiais žodžiais pabrėžiama potenciali nauda, kurią galima gauti leidžiant kūnui ar protui gydytis pačiam, iškeliant mintį, kad tam tikrais atvejais mažiau įsikišimo gali lemti geresnius rezultatus.
2. Jei nesugebate pakeisti savo gyvenimo būdo, niekas ir niekas jums nepadės.
Jei žmogus nenori pokyčių, nenori prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą ir sveikatą, jis nesugebės pozityviai keisti gyvenimo būdo. Ir net išorinis įsikišimas ar kitų žmonių pagalba bus nesėkminga siekiant pagerinti jo sveikatą ar padėtį.
Kaip sakoma, norint išgelbėti skęstantįjį, reikia, kad pats skęstantysis ištiestų ranką. Todėl jei žmogus neturi noro ką nors keisti savo gyvenime, jis tik skųsis ir neveiks.
3. Niekas nevyksta be priežasties. Jei kas nors atsitiko, galime būti tikri, kad tam buvo priežastis.
Šie žodžiai išreiškia tikėjimą priežastimi ir pasekme bei mintį, kad bet kokie gyvenimo įvykiai nėra atsitiktiniai. Kiekvienas įvykis, nesvarbu, ar jis teigiamas, ar neigiamas, turi priežastį arba tikslą. Dažnai, kai mums kas nors nutinka, ne iš karto suprantame, kodėl vienaip ar kitaip atsitiko, ir tik daug vėliau suvokiame, kad viskas, kas mums nutinka, atvedė mus į teisingą vietą.
4. Žmogaus siela vystosi iki pat mirties.
Asmeninis ir dvasinis augimas yra visą gyvenimą trunkanti kelionė, kuri tęsiasi iki pat žmogaus gyvenimo pabaigos. Žmonės nuolat vystosi, mokosi ir bręsta per visą savo egzistenciją. Todėl labai svarbu vertinti nuolatinį savęs pažinimą ir vidinio "aš" raidą.
5. Dauguma ligų kyla dėl to, ką mes dedame į savo vidų. Pasakykite man, ką valgote, ir aš pasakysiu, kuo sergate.
Šioje citatoje pabrėžiama gyvenimo būdo pasirinkimų, ypač valgomo maisto, įtaka bendrai sveikatai. Daugelis sveikatos problemų kyla dėl maisto produktų ir medžiagų, kurias vartojame.
6. Gyvenimas yra daugelio pokyčių grandinė.
Ši citata atspindi gyvenimo, kaip nenutrūkstamos virsmų ir permainų virtinės, esmę. Pokyčiai yra neatsiejami nuo žmogaus patirties ir kad žmonės turi prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių ir kylančių iššūkių. Svarbu priimti pokyčius kaip neatsiejamą gyvenimo kelionės dalį.
7. Liga visada kyla arba dėl pertekliaus, arba dėl trūkumo, t. y. dėl disbalanso.
Ligos dažnai atsiranda, kai organizme yra disbalansas - arba dėl pertekliaus, arba dėl trūkumo. Ši koncepcija atitinka holistinės medicinos principus, kuriuose pabrėžiama harmonijos ir pusiausvyros svarba fizinei ir psichinei gerovei.
8. Baimė ir liūdesys, užvaldę žmogų ilgam laikui, lemia jo ligas.
Šie žodžiai leidžia daryti prielaidą, kad egzistuoja ryšys tarp ilgai trunkančių baimės ir liūdesio jausmų ir ligos išsivystymo. Nuolatinės neigiamos emocijos gali turėti žalingą poveikį fizinei žmogaus sveikatai, todėl pabrėžiamas proto ir kūno ryšys ir emocinės gerovės svarba bendrai sveikatai palaikyti.
9. Vaikščiojimas yra geriausias vaistas žmogui.
Daugybė tyrimų jau įrodė vaikščiojimo naudą. Tokia paprasta ir reguliari veikla kaip vaikščiojimas gali turėti teigiamą poveikį tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Įtraukus fizinius pratimus į kasdienę rutiną, aktyvus gyvenimo būdas skatina bendrą gerovę ir sveikatą.
10. Nepaaiškinamas nuovargis pranašauja ligą.
Nepaaiškinamas arba pernelyg didelis nuovargis gali būti ankstyvas įspėjamasis artėjančios ligos ženklas. Tai skatina žmones atkreipti dėmesį į savo kūno signalus ir neatmesti nuolatinio nuovargio be priežasties.
11. Niekam nesakykite apie savo ligą, kitaip ją dar labiau pabloginsite. Kalbėkite apie sveikatą ir pritrauksite sveikatą.
Šie žodžiai perteikia tikėjimą pozityvaus mąstymo galia ir žodžių poveikiu žmogaus savijautai. Aptariant ligą ar gyvenant apie ją, ji gali pablogėti, o susitelkimas į sveikatą ir kalbėjimas apie ją gali paskatinti pozityvų mąstymą ir potencialiai geresnę sveikatą. Protas daro didžiulę įtaką kūnui, todėl svarbu ugdyti teigiamą požiūrį.
Remiantis: https://paranormal.lt/
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau